Strona główna > Polska > Wybuch super giganta. Adam Bednarczyk

Wybuch super giganta. Adam Bednarczyk

Chciałbym się podzielić z Czytelnikami Wolnej Polski następującą informacją.

a

Tydzień temu uczestniczyłem w pochodzie dot. Intronizacji. W końcowej części tego wydarzenia nawiązałem rozmowę a właściwie nawiązaliśmy rozmowę w której  biernie i czynnie uczestniczyło kilka osób z Panią ok. sześćdziesiątki. Pani ta twierdziła, że ma przeżycia jak Ojciec Pio i kontakty jak bł. siostra Celakówna. Pani ta była w towarzystwie duchownego. Oświadczyła Ona, że 21 września wielki kataklizm dotknie Stany Zjednoczone. Zadzwoniłem do swoich bliskich w Stanach ażeby podzielić się z nimi swoją informacją.

Dowiedziałem się, że istnieje niebezpieczeństwo erupcji uśpionego wulkanu pod Yellowstone Park. Dla informacji podzielę się z Wami pewnymi informacjami o tym Parku. Poza dużą liczbą rzekomo dzikich zwierząt, najciekawszymi obiektami są gejzery a w szczególności jeden a nazwie Old Faithful. Jest to najsilniejszy gejzer wybuchający co około jednej godziny. Powtarzalność sprawdziłem na sekundniku.

Ten Yellowstone Park jest położony na uśpionym wulkanie. Ostatni jego wybuch miał miejsce ok. 600 tyś. lat temu.  Około dwa lata temu zaobserwowano co prawda krótki ale bardzo znaczny wzrost temperatury ziemi, tak że temperatura na niewielkiej głębokości sięgała temperatury wrzenia wody. Zakazano wtedy wjazdu samochodów na teren parku.

Czym może grozić ponowny wybuch? Ostatnio naukowcy stwierdzili olbrzymią ilość magmy i pyłów pod powierzchnia ziemi na terenie Yellowstone Park. W przypadku jego  erupcji prawie całe Stany Zjednoczone zostałyby zniszczone. Nie wyklucza się nowej ery lodowcowej. Zaobserwowano ucieczkę zwierząt z obszaru parku. Miejmy nadzieję, że paranormalne zdolności naszej rozmówczyni nie sprawdzą się.

Adam Bednarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.