Strona główna > Rosja > Wybuch bomby w szkole na Krymie. Są zabici i ranni

Wybuch bomby w szkole na Krymie. Są zabici i ranni

Do potężnej eksplozji doszło w środę w Kerczu na anektowanym przez Rosję Krymie. Na skutek wybuchu bomby w tamtejszym koledżu zginęło 13 osób, a ok. 70 odniosło rany. Ofiary to nastoletni uczniowie placówki.

Wstępnie informowano, że wybuch spowodowany był rozszczelnieniem instalacji gazowej, ale później okazało się, że był to akt terrorystyczny. Przed eksplozją słyszano strzały.

Narodowy Komitet Antyterrorystyczny stwierdził, że przyczyną eksplozji był bliżej nieokreślone urządzenie wybuchowe.

Lokalne media informują, nie wskazując źródła, że policja poszukuje mężczyzny w wieku 20 – 25 lat, który uważany jest sprawcę. Nie można jeszcze potwierdzić autentyczności tych informacji. Tamtejsze media podają, że mogło dojść do strzelaniny na terenie szkoły.

Podczas akcji ratunkowej panował wielki chaos, a uczniowie byli wywożeni do szpitali transportem cywilnym, wynoszeni na rękach. Niektórych wynoszono na wyjętych z futryn drzwiach.

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin zobowiązał służby bezpieczeństwa do jak najszybszego wyjaśnienia przyczyn eksplozji, do której doszło w technikum.

Gordonua.com cytuje dyrektora szkoły w Kerczu. Kobieta powiedziała, że ​​doszło do prawdziwego ataku terrorystycznego, porównała jego skutki do zamachu w Biesłanie”. Jak powiedziała, ocalała, bo pojechała załatwiać sprawy na mieście;

„Inaczej, byłabym trupem” – powiedziała w rozmowie telefonicznej. Kobieta dodała, że jacyś ​​nieznani ludzie wdarli się do szkoły, wrzucili „worki z materiałami wybuchowymi”, a następnie kolejno otwierali drzwi gabinetów, zabijali każdego napotkanego człowieka”.

UWAGA ! SUPLEMENT VIDEO

Za portalem www.3rm.info – „Mnóstwo trupów”. Wysadzona w powietrze szkoła w mieście Kercz. Dzieci były rozstrzeliwane a ofiar są dziesiątki !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Jakąś straszliwą prawidłowość obserwujemy od 20 lat. Kiedy popularność „słonecznego oblicza” zaczyna spadać to wtedy, z jakiegoś powodu, zaczynają się zamachy terrorystyczne. Przy czym giną prości ludzie a nie jacyś kremlowscy, pro-prezydenccy i partyjni działacze partii „Jedinaja Rossija”, którzy są jakby straszni wrodzy Zachodowi, USA i wszelkiego rodzaju wszelkiego rodzaju, zakazanym w Rosji, ISIS-om i żydobanderowcom…
Czy ktokolwiek może wyjaśnić ten fakt ? Zamachy terrorystyczne organizowane są jakby w celu „obalenia” Putina i jego reżimu, a tak naprawdę ma miejsce planowy, realizowany z premedytacją, odwrotny proces polegający na tym, że ludzie zaczynają się ściśle jednoczyć wokół Putina a jego rating popularności natychmiast drastycznie się podnosi. Czy  terroryści są tępi i niczego nie zrozumieli przez te 20 lat czy może celowo zwiększają popularność Putina ? Same pytania a odpowiedzi na nie niechaj każdy sam poszukuje…
ZACHOWAJ W POKOJU DUSZE ZAMORDOWANYCH SŁUG TWOICH KTÓRYCH IMIONA ZNASZ I WYBACZ IM GRZECHY ICH POPEŁNIONE ŚWIADOMIE I NIEŚWIADOMIE ! AMEN.

 UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://kresy24.pl/wybuch-bomby-w-koledzu-na-krymie-sa-zabici-i-ranni/

Data publikacji: 17.10.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *