Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Wybitny „specjalista” od zmian atmosferycznych, Bergoglio, niestety znowu się odzywa

Wybitny „specjalista” od zmian atmosferycznych, Bergoglio, niestety znowu się odzywa

„Papież” Franciszek ostrzega, że ostatnie przypadki huraganów powinny skłaniać ludzi do zrozumienia, że ludzkość „odejdzie”, jeśli nie uwzględni zmian klimatycznych, a historia będzie oceniać tych, którzy zaprzeczają nauce w wyjaśnieniu ich przyczyn.

a

Potępił on  także polityków, którzy wątpią w zmiany klimatyczne spowodowane przez człowieka, mówiąc, że mają oni moralną odpowiedzialność aby działać  i  oznakowywać tych, którzy nie działają jako „głupich” sic!!!

Ci co wątpią powinni badać dowody globalnego ocieplenia produkowane przez naukowców, które są „bardzo jasne”, powiedział „naukowiec” Bergoglio.

Tłum. Renata

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/pope-francis-hurricanes-show-humanity-will-go-not-address-climate-change/#.WcYimNFpEdV

P.S. Suplement: w poniższym artykule są dwa videa z jednym z głównych stręczycieli  kłamstwa nazwanego „globalnym ociepleniem” czyli Bergoglio:

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/09/francis-says-global-warming-is-fact.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *