Strona główna > NWO > Wszystko to obrona

Wszystko to obrona

Wszystko co robimy, to obrona! Spojrzenie na walkę z perspektywy Diggera.

a

~ ~ ~ ~ ~ ~

Nie ma nikogo na tej planecie, kto miałby nad tobą władzę….. chyba że dobrowolnie pozwolisz im na to, żeby taką władzę nad tobą mieli.

~ ~ ~ ~ ~ ~

Gdy już obudzimy się z naszej skorupy, to cała bezustanna struktura ucisku, zniewolenia i zniszczenia, jaka na nas oddziaływa, jest tylko kwestią naszego wyboru, wszystko zależy od nas – jak w przypadku oferty kontraktowej i akceptacji (milczącej zgody), i jakich wyborów będziemy dokonywać dzień po dniu poprzez nasze działania i nie-działania.

~~~~~~

Jeśli chodzi o praktyczne rozwiązania w stosunku do tego programu, to zasadniczo zawsze powraca się do formy obrony dwutorowej:

1 /. Propagowanie Prawdy dla nowej krwi, jaka na razie jest poza chórem. Rozpowszechnianie tak szerokie, jak to tylko możliwe, i to codzienne. Musimy mieć tłumy aktywnie przebudzonych ludzi po naszej stronie.

2 /. Opór. Zacznij mówić „NIE” i zrozum, co to oznacza. Trzymaj się swoich armat. Musimy mieć wytrwałość. Nie możemy najpierw powiedzieć „nie”, a potem kulić się w sobie, gdy oni na nas „wrzasną”.

~~~~~~

Nasz cel życiowy jest dwojaki:

1 /. Wsłuchać się i dopasować do głównej sieci (wejść do środka, poczuć melodię duchowości, zatopić się w świadomość)

2 /. Bezinteresownie służyć ludzkości (służyć innym)

~~~~~~

Ta agenda składa się z trzech podstawowych elementów:

1 /. Międzynarodowego żydostwa i jego sługusów

2 /. Neutralnych „My”, pokornych mas, złożonych z niebieskich i czerwonych pigułek, odgrywających swe pasywne/neutralne role (*wyjaśnienie zawarte w eseju:

Pięć Filarów

Apatia

 Dotyczy zarówno czerwonych, jak też niebieskich tabletek w społeczeństwie. Niebieska pigułka to po prostu apatia na poziomie nawet nie dbania o to, żeby dowiedzieć się, dlaczego rzeczy są tak pomieszane w naszym świecie. Oni tylko toczą się bezwładnie przez całe swe życie, robiąc swoje. Polegają poprzez swe zaufanie na tym, co powiedzą im żydowskie media, że to wszystko, co trzeba wiedzieć, i nie będą zadawać sobie żadnego trudu, żeby zrobić jakieś własne badania spraw. Nie, tylko głowa spuszczona w dół i borykanie się z życiem.

 Ale mimo, że czerwone pigułki przejmowały się tym, żeby dowiedzieć się, co się dzieje, i kto stoi za tym całym szaleństwem, oni też mają taki sam poziom apatii, jeśli przychodzi do działania wskutek zdobycia tych wszystkich informacji. Pory roku mijają, lata mijają, a wszystko, co oni robią, to tylko gromadzenie stosów danych. Gromadzenie danych. Słuchanie Prawdy to dla nich jest tylko nowe hobby. Kolejny fascynujący przedmiot zainteresowania, aby czymś zająć swój czas. To ich porno-prawda. Uszczęśliwieni są, gdy wygodnie siedzą i przeglądają wte i we wte treści, zupełnie nie zawracając sobie głowy tym, żeby coś zrobić z tą sytuacją. Przecież ktoś inny będzie za nich rozwiązywać te sprawy.)

3 /. Elementów pośredniczących, czyli tych wszystkich osób, jakie bezpośrednio służą bestii (policja, służby socjalne, wojsko, straże miejskie od mandatów, urzędnicy, poborcy długów).

Te trzy elementy są owładnięte przez ciemność

~~~~~~

Międzynarodowe żydostwo (judaizm) nie jest zasadniczą przyczyną sprawczą tej agendy, judaizm odgrywa po prostu główną rolę, jest podstawowym przeciwnikiem fizycznym na światowej scenie. Jest to główny kanał przenikania ciemności. Ale w końcu wszyscy jesteśmy w to zamieszani. Wszyscy musimy zaakceptować pewien stopień odpowiedzialności.

~~~~~~

Nie ma żadnych super-bohaterów lub zewnętrznych sił, jakie potrafiłyby zbawić nasz świat. Każda zmiana społeczna zawsze, ale to ZAWSZE, pochodziła z mas, wywodziła się z ludu – „my, naród” jesteśmy super-bohaterami, to zawsze my robimy te zmiany, jakich chcemy w naszym życiu.

~~~~~~

Przeciw nam toczy się wojna, i to my jesteśmy na wojnie!

~~~~~~

Nasze zwycięstwo nastąpi wyłącznie dzięki skoncentrowanemu wysiłkowi, woli walki i zwycięstwa oraz naszych działań. Co dla większości będzie oznaczać działanie stopniowe, nudne, mało znaczące, połączone z działaniami innych osób i monotonne. Wiele niewielkich działań to klucz.

~~~~~~

Wszystko w życiu, wszystko, czego doświadczamy jest energią tworzoną przez energię atomów. Cała ta agenda to wojna energetyczna przeciwstawnych sił zupełnie innych form energii – dobro kontra zło, życzliwość kontra wrogość, ciemność kontra Światło, stan bez-świadomości kontra Świadomość.

~~~~~~

Wszystko, czego dotykamy, widzimy, słyszymy, wąchamy, utworzone jest z atomów, wszystkie te atomy wibrują (poruszają się z różną prędkością), zatem wszystko to jest energią atomową, a wobec tego wszystko, co jest w stanie drgania nie jest prawdziwe, dlatego całe nasze doświadczenie życiowe jest iluzją………To jest fundamentalna prawda.

~~~~~~

Aby rozpocząć proces stawania się aktywnym duchowo, najpierw musimy wejść w dziedzinę samodyscypliny. Absolutnie należy oczyścić się i wysprzątać swoje wnętrze, zanim będzie można w ogóle zacząć brać się z tą bestią za bary. Tylko wtedy możemy stać się prawdziwymi duchowymi wojownikami światła i obrońcami prawdy.

~~~~~~

Wszystko co robimy, to tylko bronimy się przed złem!

Digger

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/09/15/diggers-outlook/#more-7475

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.