Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wszyscy goje istnieją jedynie dla dobra i korzyści żydów…

Wszyscy goje istnieją jedynie dla dobra i korzyści żydów…


Sondaż w Izraelu: wszyscy goje powinni być niewolnikami żydów !!!

Bloger przeprowadza sondaż w Izraelu wśród żydów różnych nurtów, wśród żydów tradycjonalistów, ultraortodoksyjnych i wśród chasydów. Wszyscy oni oświadczają, powołując się na swoje judaistyczne teksty i ich objaśnienia, że wszyscy goje będą wcześniej czy później zniewoleni przez żydów.

Opinie są zróżnicowane co do tego ile konkretnie gojskich niewolników będzie posiadał każdy żyd, ktoś to mówi o 800, ktoś inny o 2800, ktoś jeszcze inny liczy ich w setki i tysiące. Zniewolenie gojów uzasadnia się tym, że, w rzeczy samej, goje są bydlętami jeżeli nie są oni rządzeni przez żydów. Żydzi są przecież wybrańcami Boga i w odróżnieniu od gojów-bydląt, są stworzeni na obraz Boga.

 Podstawową różnicą w odniesieniu do niewolnictwa istniejącego w starożytności jest to, że goje powinni służyć swoim panom na zasadzie dobrowolności. Chociaż prości żydzi mówią o gojskim stadzie niewolników w dość prymitywnym aspekcie to wprowadzenie podobnego, unowocześnionego „dobrowolnego” niewolnictwa już możemy obserwować poprzez propagandę w, należących do żydowskich klanów, mediach, w systemie bankowym i w gwałtownie rozwijających się technologiach, które wprowadzą gojowskie bydło w gospodarkę cyfrową albo w, tak zwany, „obóz koncentracyjny”. Wszystko według Tory, według Talmudu i według Kabały !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

SUPLEMENT

Za: http://3rm.info/main/70987-opros-v-izraile-vse-goi-dolzhny-byt-poraboscheny-iudeyami-video.html

Data publikacji: 11.04.2018

Szrapnel


7 thoughts on “Wszyscy goje istnieją jedynie dla dobra i korzyści żydów…

  1. cóż można napisać. Parchy mają zryte łepetyny. Teraz wiecie dlaczego ich każdy naród przepędzał aż osiedli w polsce i zaczęły się nasze kłopoty z nimi.Nikt ich nie toleruje, i jedyną dla nich obroną jest przemysł holokaust i nazywanie swoich nieprzyjaciół antysemitami.

  2. No to fatalnie. Zamiast Rzeczpospolitej Przyjaciöl pan Duda funduje Polakom Rzeczpospolita niewolniköw….
    Swoja droga tym osobnikom przydalby sie lodowaty prysznic celem przywröcenia do rzeczywistosci.

  3. Ten naród najpodlejszy z podłych – a takim narodem są również Niemcy i wiele krwiożerczych ludów afrykańskich i azjatyckich , powinni być starci na proch. Mam nadzieję ,że Bóg mi wybaczy to ,co tu piszę , ale on widzi …….widzi i nic nie robi. Dlaczego?

    1. „Kogo Bóg kocha tego ćwiczy i karci”
      Mamy szukać Boga i rozwiązać tajemnicę Jego Praw aby podążać drogą Zbawiciela. Tylko przez cierpienie można dojść do Boga. Ten świat nie jest światem sprawiedliwym bo został oddany szatanowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *