Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wszyscy goje istnieją jedynie dla dobra i korzyści żydów…

Wszyscy goje istnieją jedynie dla dobra i korzyści żydów…

Sondaż w Izraelu: wszyscy goje powinni być niewolnikami żydów !!!

Bloger przeprowadza sondaż w Izraelu wśród żydów różnych nurtów, wśród żydów tradycjonalistów, ultraortodoksyjnych i wśród chasydów. Wszyscy oni oświadczają, powołując się na swoje judaistyczne teksty i ich objaśnienia, że wszyscy goje będą wcześniej czy później zniewoleni przez żydów.

Opinie są zróżnicowane co do tego ile konkretnie gojskich niewolników będzie posiadał każdy żyd, ktoś to mówi o 800, ktoś inny o 2800, ktoś jeszcze inny liczy ich w setki i tysiące. Zniewolenie gojów uzasadnia się tym, że, w rzeczy samej, goje są bydlętami jeżeli nie są oni rządzeni przez żydów. Żydzi są przecież wybrańcami Boga i w odróżnieniu od gojów-bydląt, są stworzeni na obraz Boga.

 Podstawową różnicą w odniesieniu do niewolnictwa istniejącego w starożytności jest to, że goje powinni służyć swoim panom na zasadzie dobrowolności. Chociaż prości żydzi mówią o gojskim stadzie niewolników w dość prymitywnym aspekcie to wprowadzenie podobnego, unowocześnionego „dobrowolnego” niewolnictwa już możemy obserwować poprzez propagandę w, należących do żydowskich klanów, mediach, w systemie bankowym i w gwałtownie rozwijających się technologiach, które wprowadzą gojowskie bydło w gospodarkę cyfrową albo w, tak zwany, „obóz koncentracyjny”. Wszystko według Tory, według Talmudu i według Kabały !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

SUPLEMENT

Za: http://3rm.info/main/70987-opros-v-izraile-vse-goi-dolzhny-byt-poraboscheny-iudeyami-video.html

Data publikacji: 11.04.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *