Strona główna > Świat > Wszyscy europejscy terroryści byli psycholami

Wszyscy europejscy terroryści byli psycholami

Czy to przypadek, że wszyscy europejscy terroryści byli psycholami? A wszystkie służby specjalne okazały się bezradne?

a77

Zachodnie służby specjalne i rządy biją na alarm. Okazało się, że stworzony przez nie system bezpieczeństwa nie może walczyć z terrorystami-samotnikami. Jak na komendę, w USA i w Europie, w ciągu kilku ostatnich miesięcy, miał miejsce cały szereg zamachów terrorystycznych, dokonanych przez samotników z psychicznymi odchyleniami.

To oczywiste, że nie jest to żaden przypadek a jest to zaplanowana przez pachołki Antychrysta prowokacja. Oni muszą koniecznie pozbawić wszystkich obywateli ich praw i swobód, i wdrożyć totalną kontrolę elektroniczną. OBY PAN IM PRZESZKODZIŁ !

——————————————————————————————————

Niedawne zamachy terrorystyczne w USA i w Europie ujawniły podatność służb wywiadowczych na ataki ze strony samotnych terrorystów. Jak przyznano w służbach wywiadowczych, istniejące systemy gromadzenia danych nie pozwalają, praktycznie, na identyfikację takich terrorystów i na zapobieganie masowym rzeziom, które są przez nich dokonywane. O tej sprawie powiedzieło agencji Reuters kilku przedstawicieli struktur antyterrorystycznych USA, Wielkiej Brytanii i Francji.

a22

Rozmówcy agencji zwrócili uwagę, że wszystkie zamachy, które ostatnio miały miejsce, były dokonane przez ludzi cierpiących na choroby psychiczne i którzy nie mieli prawie żadnych związków z ekstremistycznymi grupami. W szczególności mowa jest o wystrzelaniu ludzi w nocnym klubie w amerykańskim mieście Orlando (stan Floryda), o zamordowaniu posła parlamentu brytyjskiego z ramienia Labour Party, Joe Cox’a, o zamordowaniu policjantów w Baton Rouge (stan Louisiana) i w Dallas (stan Texas), o zamachu terrorystycznym w Nicei i o strzelaninie w centrum handlowym w Monachium.

Taktyka podobnych ataków ostro kontrastuje z serią zamachów terrorystycznych w Paryżu i w Brukseli, które zorganizowali ekstremiści bezpośrednio związani z terrorystycznym ugrupowaniem ISIS (państwo islamskie, zakazane w Rosji), zauważa Reuters. Według ostatnich danych w wyniku ataku na centrum handlowe „Olimpia” w Monachium w miniony piątek zginęło 9 ludzi, 16 ludzi było hospitalizowanych. Policjanci spekulują, że w zamachu brało udział 3 ludzi jednakże nikt z przestępców nie został zatrzymany. W konsekwencji policja znalazła ciało 18-letniego uchodźcy z Iranu, obywatela Niemiec, Ali Davida Sonboli, i ogłosiła zakończenie operacji.

W przeddzień na policji w Monachium powiedziano, że Sonboli mógł mieć problemy psychiczne. Według danych pochodzących ze śledztwa, on zwracał się do lekarza ze skargami na depresję i studiował masowe zabójstwa.

Omar Matin, który zorganizował strzelaninę w klubie gejowskim, czuł, że jest bliski psychozy, powiedział agencji Reuters jego znajomy. Według informatora agencji Reuters, na trzy tygodnie przed strzelaniną Matin mówił, że rozważał możliwość leczenia psychiatrycznego. Według policji, był on poddany islamskiej propagandzie jednakże jego bezpośrednich związków z ISIS nie znaleziono.

Amerykańscy urzędnicy badają również jaką rolę mogły odegrać choroby psychiczne w przypadku ostrzelania policjantów w Baton Rouge i w Dallas, zauważa agencja RBK. W obu przypadkach, jeszcze przed zamachami, u strzelców występowały oznaki podobnych zaburzeń. Psychiczne problemy występowały u Thomasa Meira, który zabił członka parlamentu brytyjskiego, Joe Cox,a.

Według informacyjnych źródeł agencji Reuters, istniejące systemy gromadzenia danych nie są obliczone na wykrywanie ludzi z chorobami psychicznymi, którzy poddani propagandzie, wchodzą w kontakt z ludźmi zdolnymi do popchnięcia ich do zbrodni. Jednostki do walki z terrorystami, są głównie skoncentrowane na zapobieganiu zamachom przygotowywanym przez duże ugrupowania.

Tak więc, według urzędników, do ostatnich zamachów służby zajmowały się wyłącznie identyfikacją i inwigilacją bojowników, którzy przeszli przeszkolenie u ekstremistów, w tym także w ISIS. Informatorzy agencji Reuters zwracają uwagę, że w USA prawo chroni ludzi, którzy nie mają udowodnionych związków z zagranicznymi organizacjami terrorystycznymi i ogranicza wywiad i inne organy w gromadzeniu danych przeciwko nim.

Za: http://3rm.info/main/63642-sluchaynost-vse-evropeyskie-terroristy-byli-psihami-vse-specsluzhby-okazalis-bespomoschnymi.html

Data publikacji: 24.07.2016

Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *