Strona główna > Świat > Wstrząsająca kampania – Szwedzi zrzekają się swojego kraju

Wstrząsająca kampania – Szwedzi zrzekają się swojego kraju

W Szwecji ruszyła kampania społeczna „Nowy Kraj” ukierunkowana na integrację wielokulturowych środowisk, prowadzona przez szwedzką organizację charytatywną sponsorowaną przez rząd szwedzki Individuell Människohjälp.

Klip promujący kampanię jest wręcz wstrząsający. Polityczna poprawność wydaje się przekraczać kolejną granicę. Akcja ta jest dla Szwedów samobójcza, gdyż zrzekają się oni swojej tożsamości, swojego kraju i języka, używając określeń „nowi Szwedzi” czy „nowy kraj”. Godzą się z tym, co ich zdaniem jest nieuniknione. Wygląda na to, że Szwecja niedługo przestanie być krajem europejskim, na rzecz państwa multi-kulti.

W filmiku promującym występują „Szwedzi” różnych ras i w różnym wieku. To co promują, po prostu przeraża.

„Nie ma drogi powrotnej. Szwecja nie będzie już tym, czym była kiedyś. Europa zmienia się, więc trzeba, żeby Szwecja stała się bezpiecznym miejscem dla ludzi, którzy uciekają. Teraz musimy szukać rozwiązań i znaleźć sposób na to, żebyśmy wszyscy żyli razem. Już czas zrozumieć, że ‘nowi Szwedzi’ będą mieli tu swoje miejsce, a także kulturę, język i zwyczaje. I już czas, żeby widzieć to jako pozytywną siłę. Bycie Szwedem musi być czymś więcej niż kolor skóry i miejsce urodzenia. Musisz być ty, muszę być ja i my wszyscy razem. Nie tylko ‘nowi Szwedzi’ muszą się integrować. Wszyscy muszą się integrować, nawet ci, którzy są Szwedami od dawna. W integracji chodzi o wzajemność. Stwórzmy przyszłość, która składa się w równej mierze z realizmu i wiary w przyszłość. Zbudujmy kraj, w którym nie ma nienawiści i strachu. Wszyscy mamy w sobie ten Nowy Kraj, w naszych myślach, czynach i uczuciach. Czas byśmy wszyscy razem stworzyli kraj, który jest dumny, włączający i trwały. Coś nowego. Nowy Kraj”.

Źródło: http://ndie.pl/wstrzasajaca-kampania-szwedzi-zrzekaja-sie-swojego-kraju/

P.S. Suplement: niemiecka piosenka promująca multikulti pt. „be deutsch”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *