Strona główna > Bez kategorii > Wspólnik Silversteina z 9/11 ma “bramkę wejściową” na Igrzyska

Wspólnik Silversteina z 9/11 ma “bramkę wejściową” na Igrzyska

źródło: http://www.henrymakow.com/silverstein_business_partner_o.html

Nowy obiekt Westfield Stratford City Mall, graniczący od północy ze Stratford International Station, dominuje nad obszarem Igrzysk, przyćmiewając wizerunek Aquatics Centre i Stadionu Olimpijskiego.

Westfield Stratford City Mall, największe w Europie centrum handlowe, zostało otwarte we wrześniu 2011 r. w samym sercu wschodniego Londynu.

Mega centrum będzie również bramą wejściową z londyńskiego metra na teren Olimpiady.

Były komandos izraelski, Frank Lowy, lat 81, ostatnio otworzył Mega Mall po sąsiedzku ze Stadionem Olimpijskim oraz stacją metra w Stratford.

Frank Lowy był wspólnikiem Larry Silversteina w World Trade Center w dniu 9/11.

Ponad 2/3 uczestników imprez na stadionie przemieszczać się będzie przez nowy „Stratford City Center.”

z lewej Frank Lowy omawia sprawy geszeftu z chłopcem na posyłki, Gordonem Brown

Lowy, który ma podwójne australijskie i izraelskie obywatelstwo, jest współtwórcą Westfield Group, firmy zarządzającej ponad 100 centrów handlowych w Australii, Nowej Zelandii, USA i UK. Firma jest również właścicielem Marriott Hotels.

Obie te korporacje mają za sobą długą listę „ataków terrorystycznych”, po których składały wnioski o wypłatę wielkich odszkodowań.

Reklama promująca londyński subway jako główny środek transportowy między różnymi arenami sportowymi w wiosce olimpijskiej uczyniły ze Stratford stadium punkt krzyżowania się wielu dróg.

Stacja Stratford to także część linii Jubilee Line oraz Jubilee Extension Line. Tajne źródło  „Red Ox” na swej stronie w komentarzach powiedział, że albo Jubilee albo Jubilee Extension albo obie z nich zostały oznaczone jako cel ataku bombowego przed 23 laty, w 1989 r.! Tę informację miała mu przekazać Stella Rimington, były pracownik MI-5.

Jeszcze kilka złowrogich faktów:

1) Firmy ubezpieczeniowe mają otrzymać co najmniej 7 mld $ w postaci praw nabytych w przypadku wystąpienia aktów terrorystycznych.

To samo miało miejsce przed atakami 9/11 i 7/7. Niektóre firmy i osoby fizyczne zbierają żniwo na śmierci i cierpieniu innych.

Brytyjska spółka ubezpieczeniowa z udziałem państwowym w kapitale, Pool Re, wzięła na siebie ryzyko ubezpieczeniowe z tytułu zagrożenia terrorystycznego na sumę 7 mld $. Steve Atkins z Pool Re powiedział, że jego zespół dokładnie zlustrował swych klientów pod kątem ryzyka podczas IO w Londynie, czy aby właściwie przygotowali się na potencjalny atak podczas imprezy.

Największa strata Pool Re do tej pory wynosi 260 milionów funtów wypłaconych po ataku bombowym na Bishopsgate w 1993 r., a także 240 milionów funtów wypłaconych po ataku w Manchester w 1996 r. Nie mówi się o tym otwarcie, ale firma straciła również dziesiątki milionów wskutek terrorystycznych ataków w dniu 7 lipca 2005 r. Wydaje się, że Lowy chce dorobić się podobnie jak jego kumpel, Szczęściarz Larry (Silverstein), wskutek wydarzeń z 9/11!!!

2) Mossad i Shin Beit prowadzą “antyterrorystyczne” ćwiczenia

W oparciu o newsy majowe z 2011 r. pochodzące z Ynet News, Mossad jest zaangażowany w bezpieczeństwo Olimpiady. Źródło z Brytyjskiego Związku Olimpijskiego (British Olympic Association) powiedziało, że “pewne izraelskie jednostki doradzają nam w sprawie bezpieczeństwa na Olimpiadzie”.

W dodatku, Sayeret Yahalom, specjalna elitarna jednostka izraelskiego Korpusu Inżynierskiego w IDF, przewija się między wersami. Nazwa „Yahalom” (diament po hebrajsku) to skrót od “Jednostki od przeprowadzania operacji specjalnych”. Specjalizuje się ona w tajnych operacjach od akcji typu komandoskiego po misje „przeciw-terrorystyczne”, zakładaniu i rozbrajaniu ładunków wybuchowych, min oraz innego typu akcji na lądzie i morzu.

3) Serial „Spooks: Code 9” służący programowaniu w umysłach przyszłych wydarzeń?

Emitowany przez kanał BBC-3 serial „Spooks: Code 9”, przemycał tajne informacje o ataku terrorystycznym 10 sierpnia 2008 r. Jeden z agentówMI-5 w serialu wyjaśnił termin „Code 9” w następujący sposób – „Atak nuklearny na Londyn. Jak na bombę, wybuch był stosunkowo niewielki, ale rozmiar szkód bardzo duży. Ponad 100 tysięcy ludzi spopielonych, a wielu innych skazanych na śmierć w wyniku promieniowania”.

Dlaczego nazwano serial “Spooks: Code 9”? Przecież pierwotny tytuł brzmiał po prostu „Spooks”.

Słowo „Kod” wskazuje, że komunikowany jest zakodowany przekaz. Czy może fikcyjne wydarzenia umieszczone w serialu mają się zdarzyć w świecie realnym?

W części pierwszej, jedna z postaci serialu ma za zadanie znaleźć w ciągu dokładnie 5 i pół godziny (lub 330 minut) zabójcę swego kolegi. O co dziwnego chodzi w tej punktualności?

Tutaj jest widoczny symbolizm na pierwszy rzut oka, taki sam jak wszystko-widzące oko na odwrocie amerykańskiego dolara, co jest ulubionym symbolem Illuminatów. Pod jednookim symbolem mamy słowo „WAR”.

Illuminaci używają tego symbolu, aby wskazać, że wydarzenia przedstawione w serialu, mogą być planowane w świecie realnym i to w dającej się przewidzieć przyszłości.

Te wskazówki oraz wiele innych opisane w poprzednich artykułach mogą być zwiastunami tego, co może się wydarzyć w trakcie Olimpiady, jakiej otwarcie nastąpi 27 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.