Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Współczesny jezuityzm: ” Diabeł nie istnieje. Czas wprowadzać kapłaństwo kobiet „

Współczesny jezuityzm: ” Diabeł nie istnieje. Czas wprowadzać kapłaństwo kobiet „

„Kapłan” Arturo Sousa Abaskal, przełożony generał – superior Zakonu Jezuitów, w wywiadzie dla hiszpańskiej gazety „El Mundo”, powiedział, że diabeł jest „figurą symboliczną”.

a00

„Stworzyliśmy postacie symboliczne, takie jak diabeł, aby wyrazić zło” – powiedział Sousa. Dodał, że zło może być również produktem środowiska społecznego, mówiąc, że „są ludzie, którzy działają tak, ponieważ znajdują się oni w otaczającym środowisku, gdzie trudno jest działać w sposób odwrotny.”

Mówiąc o roli kobiet w katolicyzmie, Souza wyraził zadowolenie z faktu, że papież Franciszek otworzył drogę do dyskusji o historycznej roli kobiet jako diakonis. Generał „Towarzystwa Jezusowego” na razie nie dotarł do takiej skrajności, aby twierdzić, że kobiety mogłyby wejść w skład duchowieństwa, ale Souza, tym niemniej powiedział: „Papież otworzył drzwi dla diakonatu, tworząc komisję. Możliwe, że będą one mogły później otworzyć jeszcze więcej drzwi.”

 

Jeśli przetłumaczyć tę mowę z języka jezuitów na język ludzki, to staje się jasne, że Zakon Jezuicki – najbardziej liberalny zakon katolicyzmu przystępuje do ostatniego etapu wykorzenienia z papiestwa resztek chrześcijańskiej doktryny wiary. Ponieważ niezależnie od tego, jaką by herezją nie był  tradycyjny katolicyzm, to w doktrynie o realności diabła, grzechu i karze za niego zostało to w niej  zapisane bardzo wyraźnie.

a1

Jak wiadomo, największym podstępem diabła jest fałszywe nauczanie o tym, że on nie istnieje. A od „kapłaństwa” kobiet, które, jak widzimy, stopniowo zaczynają wprowadzać Jezuici, jest tylko jeden krok do „kapłaństwa” pederastów, z którymi od dawna publicznie obejmuje się jezuita Franciszek.

Oczywiście, wróg rodzaju ludzkiego – to jest całkiem realna istota, a jego dzieła można zobaczyć na przykładzie krwawego Zakonu Jezuitów, który nie tylko niszczy resztki chrześcijaństwa i moralności na Zachodzie, ale także wznieca wojny i rebelie. Teraz, w szczególności jezuici wzniecili bunt w Wenezueli, gdzie liczba osób zabitych w wyniku działania katolickich służb specjalnych już wynosi kilkadziesiąt. Same czyny jezuickiego generała Arturo Sousa mówią o tym, że diabeł nie tylko istnieje, ale i ma wierne sługi.

W ogóle, jezuici zrzucili maskę, chociaż jeszcze na razie noszą sutanny. Przypomnijmy, że Patriarcha Cyryl nazywa jezuitę Franciszka swoim „bratem” i ponawia swoją chęć, aby razem z nim „walczyć o prawa chrześcijan” i o „umocnienie moralności.”

Za: http://3rm.info/main/67725-sovremennyy-iezuitizm-diavola-ne-suschestvuet-pora-vvodit-zhenskoe-svyaschenstvo.html

Data publikacji: 7.06.2017 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński, 7.06.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.