Strona główna > NWO > Apokalipsa > Technologie i współczesny elektroniczny koncłagier

Technologie i współczesny elektroniczny koncłagier

technologie - Wiadomości z kraju i ze świata

technologie - Wiadomości z kraju i ze świataWspółczesne technologie prowadzą do współczesnego koncentracyjnego łagru. Totalitarny koncłagier

Znany ekonomista, doktor nauk ekonomicznych, profesor MGIMO, przewodniczący Rosyjskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Walientin Katasonow, odpowiedział na pytanie dotyczące współczesnych technologii i konsekwencjom ich zastosowania.

– Dlaczego w całym świecie wprowadza się jedne technologie a sztucznie hamuje inne? Żyjemy w wieku eksplodującego rozwoju technologii? Dokąd prowadzi nas ta droga?

– Nie całkiem się zgadzam, że żyjemy w wieku wyrafinowanych technologii…Epoka chrześcijańska kończy się. Człowiek traci obraz i podobieństwo Boga. W teologii jednym z najważniejszych atrybutów Boga jest to, że jest on Stwórcą. Jeżeli człowiek jest na podobieństwo i obraz Boga to jest on stwórcą.

Współczesny człowiek konsument. On jest konsumentem technologii. Tworzyć nowych technologii on już nie może. To co się znajduje w skrytce to zostanie wykorzystane. Ale proszę zwrócić uwagę jakie, obecnie, są zasadniczo wprowadzane technologie na świecie, narzucane, wykorzystywane. Są to głównie technologie informatyczne. Informatyczne. Osobliwe, że innych technologii my nie widzimy, na moje oko, niechaj fizycy mnie poprawią jeżeli technologie - Wiadomości z kraju i ze światasię mylę.

Nawet jeżeli są pewne nowe technologie to one są znowu z tej samej skrytki badań podstawowych. Znajdźcie mi dzisiaj takiego człowieka, który pragnie zajmować się badaniami podstawowymi. Przynajmniej człowiek, który posiada pieniądze, nieistotne czy miliard czy milion, nigdy nie da na to swoich pieniędzy.

Ale da na nauki stosowane. Dlatego, że, z mojego punktu widzenia, nauki podstawowe zbliżają do Boga. Dzisiaj jest wiek buntu przeciwko Bogu, wiek Antychrysta. W naukach podstawowych my ogarniamy rozumem prawa stworzonego świata, świata stworzonego przez Boga. Nawiasem mówiąc, historia też jest dla mnie bardzo ważną dyscypliną.

Jeżeli natura to „piąta Ewangelia”, jak czasami mówią niektórzy filozofowie, teolodzy, to my poznając ją widzimy rozumem Stwórcę. W historii poznajemy Stwórcę jako Opatrzność. technologie - Wiadomości z kraju i ze świataHistoria to nie , po prostu,chaos jakichś wydarzeń, nazwisk, ale jest to określona logika. Jest to także osobliwy motyw, chrześcijańska historiozofia.

Wracając do kwestii technologii to ja sądzę, że jakoś bardzo przebiegle te technologie są wykorzystywane w jednym konkretnym celu, mianowicie do budowy pewnego koncentracyjnego łagru, informatyczno-elektronicznego łagru koncentracyjnego. Dosłownie dzisiaj rano miałem telefon i poproszono mnie o komentarz na temat wydarzeń związanych ze Snowdenem. Powiedziałem, że, oczywiście, interesujące wydarzenia, zdarły one zasłonę z tej informatyczno-elektronicznej kopuły, którą wybudowano nad ludzkością.

Ale to tylko drobina z całego obrazu. Żaden z autorów, w ciągu ostatniego miesiąca od pierwszych przecieków, demaskacji, nie opowiedział o tym jak zbudowany jest globalny system finansowy. A jest on zbudowany bardzo prosto, to są bezgotówkowe pieniądze. Jeżeli są to bezgotówkowe pieniądze to przechodzą przez banki. Jeżeli przechodzą przez banki to znaczy, że one wiedzą wszystko o wszystkim i o wszystkich. Banki nie podlegają nikomu za wyjątkiem Banku Centralnego.

A Bank Centralny Rezerwy Federalnej podporządkowany jest osobom prywatnym! System finansowy jest to super specsłużba, to nie jest nawet CIA i nie NSA, to jest o wiele potężniejsza bestia. To jest niewątpliwe, że banki centralne i Rezerwa Federalna mają analogie ze służbami specjalnymi, dlatego i te i inne mają przywilej specjalnego statusu, one praktycznie przed nikim nie są odpowiedzialne. I one między sobą się dogadują.

Ale to już są szczegóły, system bankowy daje pewne informacje służbom specjalnym a specsłużby dają informacje instytucjom bankowym. A w istocie te właśnie podstawowe instytucje budują informatyczno-elektroniczny obóz koncentracyjny w ramach którego będzie stworzone post-kapitalistyczne społeczeństwo.

– Czy będzie utworzone totalitarne społeczeństwo elektroniczne?

– Myślę, że tak. Pytanie tylko kiedy? Dlatego, że koniec ludzkiej historii jest nieuchronny. Nikt nie zna czasu, jak powiedziano w Ewangelii. I to musimy wiedzieć.

Za: http://3rm.info/40017-sovremennye-tehnologii-vedut-v-sovremennyy-konclager.html

Data publikacji: 16.10.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.