Strona główna > Rosja > Wschód – Dzieci jednego ojca, diabła !

Wschód – Dzieci jednego ojca, diabła !

DZIECI JEDNEGO OJCA, DIABŁA…Poroszenko (Walcman) pomodlił się pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie. Tak jak i wcześniej Putin, Miedwiediew…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry ! Wszystkie te putiny, miedwiediewy, poroszenki, trumpy…to są wypieki z tego samego śmierdzącego ciasta. Jeden jest ich bóg – diabeł. No i pchają się oni pod Ścianę Płaczu, wdziewają na siebie żydowskie jarmułki i wsuwają „Szatanowi w tyłek” swoje zwitki z prośbami.
I kto tam jeszcze ośmiela się twierdzić, że Putin, Miedwiediew i inne poroszenki to są prawosławni wierni ? Nigdy w życiu żaden prawosławny nie włoży sobie na głowę jarmułki wrogów Chrystusa. Nigdy ! A ci są szczęśliwi, że to uczynili. Tak więc kwestia prawosławnego wyznania Putina i jego kompanii jest zamknięta raz na zawsze. Ojcem ich jest diabeł i oni spełniają zachcianki swojego ojca kłamstwa. Kto ma rozum niech rozumie !
———————————————————————————————————————————————
W trakcie oficjalnej wizyty w Izraelu prezydent Ukrainy Poroszenko (Walcman) pomodlił się pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie „za pomyślność Ukrainy”. O tym fakcie w sieci społecznościowej poinformował główny rabin Kijowa i Ukrainy z ramienia Wszechukraińskiego Kongresu Żydowskich Wspólnot Religijnych, Moshe Reuven-Asman.
«Modlitwa za pomyślność Ukrainy i Izraela pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie», — napisał rabin. Znamienne są niektóre komentarze pod fotografiami Poroszenko (Walcmana) w jarmułce.
«A po co prawosławny człowiek, który odwiedza nasze cerkwie i wznosi modlitwy już chyba przez tydzień w związku z „tomosem”, wkłada myckę i jedzie modlić się za żydowski lud ? To jest kpina z ukraińskiego narodu i z jego wiary !» — oburza się jedna z komentatorek.
Poroszenko (Walcman) był z oficjalną wizytą w Izraelu w dniach 20 – 21 stycznia. Podczas tej podróży zostało podpisane porozumienie pomiędzy Ukrainą i Izraelem w sprawie strefy wolnego handlu.
Za: https://3rm.info/main/74061-deti-odnogo-otca-diavola-poroshenko-pomolilsja-u-steny-placha-v-ierusalime-kak-ranee-i-putin-i-medvedev.html
Data publikacji: 22.01.2019
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *