Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wpadka! Amerykański rząd dostarczył syryjskim terrorystom 1.700 ton broni

Wpadka! Amerykański rząd dostarczył syryjskim terrorystom 1.700 ton broni

Amerykański rząd, a konkretnie Departament Obrony [DOD], został złapany na dostawie 1.700 ton nowej, zaawansowanej broni dla Jabhat Al Nusra, filii terrorystycznej grupy Al Qaida w Syrii! Broń transportowano drogą morską przez port Aqaba, Jordania do Aleppo, Syria.

1.700 tons of American weapons to al-Nusra Kbnd

a

Terroryści z Al-Nusra Front podczas wycofywania się z syryjskiej armii, nie byli w stanie ewakuować bunkra z bronią i amunicją.

W piątek rosyjska TV państwowa przekazała wiadomość o znalezieniu magazynu pełnego zachodniej i amerykańskiej broni składającej się z broni lądowej i powietrznej do różnych działań, łącznie z wysoko zaawansowanymi pociskami przeciwlotniczymi.

Jak mówi raport, część broni przybyła 21 czerwca (na początku czerwca) w tym 1.700 ton. Po przyjęciu dostawy broni, w części wyprodukowanej w Ameryce, dostawy transportowano na tereny pod kontrolą Al. Nusra i ISIS w Syrii. Co gorsze, Ameryka zrobiła to zasiadając przy stole negocjacyjnym z Rosją rzekomo negocjując pokój dla Syrii! To jest dowód na jawne oszustwo Ameryki!

Przejęcie broni ogłoszono z wnętrza magazynu gdzie ją przechowywano. W TV pokazano amerykańskie moździerze, amerykańską broń p/czołgową, amerykańskie pociski kierowane korzystające z systemu wywiadowczego [spotter system], jak również dużą ilość skrzyń z amunicją i granatami pokazującymi iż były wyprodukowane  w USA i należały do Departamentu Obrony USA.

Jak mówi raport, znaleziono terrorystów posługujących się bronią przeznaczoną do ataku na samoloty np. syryjskie i rosyjskie śmigłowce wykorzystywane do transportu pomocy humanitarnej w różnych częściach Syrii, co było celem wysiłków prowadzących do rozejmu.

Zdaniem rosyjskich mediów, jak również info opublikowanych przez Ośrodek Badawczy Kartramryka, poza dostawami broni dla Jabhat al-Nusra, która jest na liście ONZ globalnego terroryzmu,  23 antysyryjskie grupy zbrojne takie jak Wolna Armia Syryjska otrzymały większość broni.

Ekspert wojskowy powiedział w rosyjskiej TV o niektórej broni dostępnej, której Ameryka jest wyłącznym producentem, zgodnej ze standardami NATO. Inaczej mówiąc, nie mogła pochodzić z żadnego innego kraju.

Jeszcze raz skorumpowany i morderczy reżim Baracka Husseina Obamy został złapany na okłamywaniu zagranicznych partnerów  podczas negocjacji „pokojowych”, handlu z wrogiem, i umożliwił haniebnym ludziom z DOD, którzy odrzucili amerykańską uczciwość, wykonując nielegalne rozkazy o dostawie broni tym samym grupom terrorystycznym, które atakują ludzi na całym świecie.

Wkrótce SuperStation95 rozpocznie publiczną identyfikację amerykańskich dowódców wojskowych odpowiedzialnych za te dostawy broni, i choć jeszcze nie postanowiliśmy tego zrobić, to jesteśmy skłonni opublikować ich domowe adresy, żeby każdy Amerykanin który ze-chce… petycjonować o naprawienie krzywd… mógł to zrobić.

Jak Al Qaida stała się Al Nusra

Kiedy walka o Aleppo nabierała tempa i otoczone frakcje terrorystów gwałtownie odpowie-działy na przerwanie ich linii dostaw i utratę terytorium we wschodnim Aleppo, CNN robiła co mogła żeby przyćmić powiązania Ameryki z tymi gangami terrorystów, koloryzować rolę terroru w Syrii, a nawet bardziej zdumiewająco „normalizować” zamachowców i promować przemianowaną Al Nusra na nowych „umiarkowanych”.

Al Nusra Front (aka Al Qaeda w Syrii) pod nową nazwą nagle stała się ‚wojownikami o wolność’ (brzmi znajomo?) i nowymi ‚rozsądnymi’ umiarkowanymi w amerykańskich mediach głównego nurtu, a amerykańscy wyborcy ledwie wydali się to zauważyć!

UWAGA REDAKTORA:  2 sierpnia 2016, kiedy Syryjska Armia Arabska odnosiła poważne sukcesy na miejscu przeciwko wspieranym przez NATO i GCC terrorystycznym frakcjom okupującym wschodnie dzielnice Aleppo, filia Al Qaeda w Syrii, Jabhat Al Nusra, poinformowała, ze zmienia nazwę grupy. Oczywiście CNN niemal natychmiast podała tę informację. Ukrywanie faktu, że Barack Hussein Obama jest jednym ze zbrojących te terrory-styczne grupy wydaje się teraz być istotnym składnikiem informacji masmediów.

Tu na SuperStation95 nie bawimy się w gierki.

Źródło: https://www.superstation95.com/index.php/world/1776

 Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *