Strona główna > Rosja > Wowan w muzeum swych braci, żydów

Wowan w muzeum swych braci, żydów

Putin krypto-żyd

azqPutin: Pierwszy rząd sowiecki był złożony głównie z żydów

Przemawiając w Moskwie w muzeum żydowskim, rosyjski prezydent powiedział, że politycy „kierowali się w swych działaniach fałszywymi założeniami ideologicznymi”.

Prezydent Rosji powiedział, że co najmniej 80 procent członków pierwszego rządu sowieckiego było żydami.

Pomyślałem o czymś właśnie w tej chwili: o decyzji o nacjonalizacji tej biblioteki dokonanej przez pierwszy rząd sowiecki, który składał się w 80-85 procentach z żydów„, powiedział Putin 13 czerwca podczas wizyty w moskiewskim Muzeum Żydowskim i Centrum Tolerancji.

Putin zadedykował otwarcie biblioteki rabinowi Josephowi I. Schneersonowi, zmarłemu przywódcy ruchu Chabad-Lubawicz. Książki, jakie przedstawiciele Chabad z USA obiecali przekazać do tej biblioteki, trafią do muzeum w Moskwie jeszcze w tym miesiącu.

Według oficjalnej transkrypcji przemówienia Putina w muzeum, miał on powiedzieć, że politycy zdominowanego przez żydów rządu sowieckiego, „kierowali się fałszywymi założeniami ideologicznymi i stosowali aresztowania i represje wobec żydów, rosyjskich chrześcijan prawosławnych, muzułmanów i członków innych wyznań. Umieścili ich wszystkich w tej samej kategorii. Na szczęście, te ideologiczne okulary i wadliwe ideologiczne postrzeganie świata przestało istnieć. A dzisiaj, niemal w całości zwracamy te książki społeczności żydowskiej z uśmiechem zadowolenia„.

228

źródło: http://www.timesofisrael.com/putin-first-soviet-government-was-mostly-jewish/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.