Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > World of Dance Polska -Kult Szatana-Saturna (część 1 i 2)

World of Dance Polska -Kult Szatana-Saturna (część 1 i 2)

Jeżeli ktoś jeszcze wątpi, że kult Szatana-Saturna panuję i kontroluje każdą część życia w Polsce zapraszam do oglądania tego filmu. Wziąłem do analizy trzy odcinki programu „WORLD OF DANCE” Polska. Nic tam nie jest przypadkiem i wszystko jest z góry zaplanowane.Czy się mylę i kłamie? Oceń to sam po zobaczeniu filmu. Dziś po raz pierwszy od roku bycia na YT proszę swoich widzów o wsparcie kanału. Nie jestem już w stanie wyciągać ze swojego skromnego budżetu pieniędzy na sprzęt i wyjazdy w teren lub coś do testów. Nie jestem „resortowym” dzieckiem nad którym unosi się parasol sponsorów i „przyjaciół”. W celu ochrony moich danych osobowych przed dużą ilością „przyjaciół” i „wielbicieli” z kultu Szatana-Saturna wpłaty są na inne nazwisko. Dziękuję za każda pomoc.

World of Dance Polska – część 1

W drugiej części swojej analizy przedstawiam świat okultyzmu z kultu Szatana-Saturna w programie Word of Dance. Myślę że po obejrzeniu tego filmu, każdy z was zada sobie pytanie czy oni są wszyscy normalni?. Ale to może my zwykli ludzie żyjemy w świecie „nienormalnym” i nieprawdziwym i „oni” widzą więcej niż my. Na końcu dodam, że podobno lezącego się bije. Ale ten program leży bardzo nisko swoją miernotą i układami, dlatego zdecydowałem się kopnąć go swoim „perfidnym humorem”. Nie jestem już w stanie wyciągać ze swojego skromnego budżetu pieniędzy na sprzęt i wyjazdy w teren lub coś do testów. Nie jestem „resortowym” dzieckiem nad którym unosi się parasol sponsorów i „przyjaciół”. W celu ochrony moich danych osobowych przed dużą ilością „przyjaciół” i „wielbicieli” z kultu Szatana-Saturna wpłaty są na inne nazwisko. Dziękuję za każda pomoc.

World of Dance Polska – część 2

Wpłaty w systemie paypal: [email protected] https://www.paypal.com/pools/c/89BqRn… Zrzutka.pl Link na dole: https://zrzutka.pl/twfp59 Numer konta do wpłat z Polski: Millennium BANK Agnieszka Szmytko 60 1160 2202 0000 0003 3928 5451 Tytuł wpłaty – darowizna Wpłaty z zagranicy: Agnieszka Szmytko Kod SWIFT: BPKOPLPW IBAN: PL 60 1160 2202 0000 0003 3928 5451 Tytuł wpłaty – darowizna

Opublikowany 21 lis 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *