Strona główna > Info > Wolna Polska Info – witamy ponownie

Wolna Polska Info – witamy ponownie

WP-With-Logo Info

WP-With-Logo InfoZapraszamy Wszystkich wiernych nam Czytelników do odwiedzin strony FB pod nowym adresem https://www.facebook.com/WolnaPolskaInfo

Naturalne jest, że będzie to strona bardziej 'umiarkowana' ale postaramy  się (powiedzmy…) gdzieś między wierszami oddawać Wam Wszystkim to co do tej pory dawaliśmy, tylko prawdę.

Co do zwrotu 'Naturalne jest' prosimy nie kojarzyć tego z naszą słabością. Po prostu staramy się Wam te pieszczoty słowem dostarczać i forma tu nie ma żadnego znaczenia. Uczymy się od najlepszych całkiem pilnie. Ah’ó’j. I żeby była jasność dla tych pisanych z małej litery, nie zaczynamy od zera. Co to to nie. To doświadczenie, polubienia, pasje które się rodzą w nas wszystkich każdego dnia warte każdego z nas tak samo jak i świadomość Was właśnie Wszystkich którzy odkrywacie dzięki naszemu skromnemu głoszeniu prawdy i tylko prawdy WĄTPLIWOŚĆ. Tak, wątpliwość. Bo ona czyni właśnie nasze zawahania, spojrzenia na prawdę i fałsz z innej perspektywy. Nie tej na siłę w nas pompowanej masmediami skażonymi biznesmenowymi 'napletkami' (czyt. sakwami ;>) pełnymi zdrad szekli, ale tej odważnej, patriotycznej, z otwartymi szeroko oczyma dzięki którym nasze poczucie POLSKOŚCI jest nad wyraz ważniejsze niż to wszystko co fałszu dotąd ulegało.

Choć zawiły to wątek dla wielu zdaję sobie sprawę jednak jak w pierwszym akapicie, powtarzam z szacunkiem do Tych Wszystkich Którzy tu pojawiali się i wnieśli odrobinę własnego zaangażowania a nawet zwykłego 'polubienia' (czyt. lajk) że znów tu jesteśmy. Będziemy choćby nas ZABRONIONO prawnie, będziemy choćby nas tłamszono i duszono. Jesteśmy jak 'zaraza' ale ironią tego będzie większą, że to niezwykłe antitodum… Antidotum na każde zło.

Zapraszam osobiście  i w imieniu całego Zespołu Wolnej Polski na nasze nowe konto na ’fackebooku'.

PS: w miarę 'ciśnienia' i ponownego pęknięcia 'rury' postaramy się odreagować tym razem ze skutkiem. Na razie wychodzimy z założenia, że należy wybaczać każdemu. Oby… (tu uśmiech, ale co zrobić… natura)

I dla tych co 'tak buntucznie' pieprzą trzy po trzy i straszą w mailach przesyłanych na redakcyjną pocztę: pamietaj człeku, że ten słaby kto na sto razy się odgraża… (żenujące niektóre są treści, ale dla nich założymy myślę specjalną podstronę, wątek piętnujący każde takie ścierwo wymagające natymiastowej opieki medycznej.)

Chciałbym aby to pojął jeden z drugim ale nawiedzonych (naturalna sprawa) tu cała masa…

’Czu~waj!'

Pozdrawiamy, Redakcja.

PS2: tak na marginesie notka, ten adres nowy jest jakis taki bardziej ludzki, nie wiem ale łatwiej go wymowić albo zapamietać. Czy się mylę? A może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło? Z uśmiechem serdecznym i pozdrowieniami dla Wszystkich stałych Czytelników Redakcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.