Strona główna > Bez kategorii > Wołanie rozpaczy o ratunek Rosji i innych narodów. SOS. Ratujcie Rosję! Opuście Radę Europy.

Wołanie rozpaczy o ratunek Rosji i innych narodów. SOS. Ratujcie Rosję! Opuście Radę Europy.

Źródło: http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=2512

Tłum. RX

Wideo z apelem patriarchy Eliasza Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu we Lwowie do prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina o przeprowadzenie reformy.

http://www.youtube.com/watch?v=iv4QRySHFjQ&feature=player_embedded

Tłumaczenie:

Szanowny panie Prezydencie Federacji Rosyjskiej!

Jest to zrządzenie opatrzności w tej historycznej chwili, że został pan wybrany na urząd Głowy Państwa. Prawdziwa reforma i zmartwychwstanie narodu rosyjskiego musi być poprzedzone przez odnowę duchowych, moralnych i chrześcijańskich wartości, które ukształtowały tysiącletnią tradycję narodu rosyjskiego. Dlatego Rosja musi koniecznie wystąpić z Rady Europy. Jej Zgromadzenie Parlamentarne dąży do realizacji polityki globalizacji narodu rosyjskiego. Polityka ta pozbawia Rosję jej niezależności i ostatecznie prowadzi do samobójstwa narodu. W Rosji musi być zabroniona działalność organizacji masońskiej, która prowadzi do demoralizacji i utraty przez Rosję suwerenności. Członkostwo w tej organizacji nosi znamiona zdrady. We wszystkich guberniach musi być zabroniona promocja homoseksualizmu i zmiany płci. Dzisiaj przykładem jest Petersburg. W całej Rosji musi być obalone prawo dla nieletnich. Ten system odbiera rodzicom dzieci bez sądu, bez żadnej istotnej przyczyny, i sprzedaje je za granicę jako niewolników seksualnych albo jako źródło pozyskiwania organów transplantacyjnych. Ostatnio sprzedano do USA 100 (sto) tysięcy dzieci rosyjskich. Sprawcy tych zbrodni muszą być sprawiedliwie ukarani.

Rosja musi wprowadzić zakaz implantacji czipów z liczbą Antychrysta 666. Przeprowadzono już implantację czipów w rosyjskiej policji i w armii. Nadużycie może doprowadzić do samozniszczenia. Rosja musi wprowadzić cenzurę mass-mediów i internetu ażeby zapobiec dalszej demoralizacji narodu. Młodzież musi być chroniona przed pornografią, perwersjami homoseksualnymi, narkotykami, alkoholizmem, destruktywną muzyką, okultyzmem i sektami. System oświatowy musi wprowadzić chrześcijańską edukację, która przygotowuje młodych ludzi do odpowiedzialnego ojcostwa i macierzyństwa. Oświata musi być oparta o duchowe, moralne i chrześcijańskie wartości. Taka edukacja jest najlepszą barierą dla przestępstw.

Szanowny panie Prezydencie, dopóki nie rozpocznie pan reformy to proces moralnego, duchowego i fizycznego samobójstwa narodu będzie trwał. Jeśli pan rozpocznie reformę to Ukraina i inne narody będą także uratowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.