Strona główna > Bez kategorii > WOKÓŁ KREMLA PRZEJDZIE PROCESJA KRZYŻOWA W INTENCJI ZAKAZU ABORCJI.

WOKÓŁ KREMLA PRZEJDZIE PROCESJA KRZYŻOWA W INTENCJI ZAKAZU ABORCJI.

Źródło:  http://www.rusimperia.info/news/id15030.html

Data publikacji: 2.12.2012

Tłum. RX

ABORT

 

Kriestnyj chod (procesja krzyżowa) wokół Kremla z cudowną Ikoną Iwierską Matki Bożej ruszy od Iwierskiej Czasowni (kaplicy) o godzinie 12:00 dnia 8 grudnia w sobotę, informują organizatorzy.

„Będziemy modlić się do Chrystusa i Jego Matki Przeczystej o miłosierdzie dla naszej ziemskiej Ojczyzny ażeby ostatecznie nasze władze zakazały tego koszmaru legalnego zabijania naszych dzieci. Prosimy wszystkich o przyprowadzenie swoich dzieci w wieku od 4 lat, każdemu z nich podarujemy piękną koszulkę z napisem „Mamo nie rób aborcji”, a także rozdamy je wszystkim dorosłym, którzy się zgłoszą. To będzie najsilniejsze świadectwo.

Starzec Pajsij (Pasjusz) Świętogórca z Góry Atos mówił: „Kiedy prawo państwowe nie zabrania aborcji to wtedy konsekwencje tego spadają na każdego obywatela ponieważ Bóg karze cały naród. Ale kiedy ustanawia się prawo zakazujące aborcji to wtedy karana jest tylko osoba, która zgrzeszyła”.

My wszyscy gromadzimy się razem żeby dać świadectwo prawdzie, że zabijanie dzieci jest niedopuszczalne. Dzisiaj w Rosji dokonuje się około 5 milionów aborcji rocznie, co 3 sekundy dokonuje się jedno brutalne morderstwo. Najstraszniejsze jest to, że są to dzieci nie ochrzczone, których własne matki pozbawiają je możliwości narodzenia z wody i Ducha Świętego zbawienia się od grzechu pierworodnego, pozbawiają je możliwości otrzymania pełnej szczęśliwości w życiu przyszłym i oglądania oblicza Boga. Na koniec chciałoby się przytoczyć słowa Świętego męczennika Siergieja (Sergiusza) Znamieńskiego: „Mówią, że chrześcijaństwo przeżyło się, umarło, a ja widzę was zebranych tak wielu, i mężczyzn i kobiety i starych i młodych, i wykształconych i prostaczków, i raduję się sercem duszpasterskim. Weźmiemy święte chorągwie, te nasze znaki, i wyniesiemy je na miasto. Procesja krzyżowa jest paradą i przeglądem sił religijnych. Niech niewierzący widzą moc chrześcijaństwa, które nie umarło ale żyje”– podkreślają w apelu organizatorzy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.