Strona główna > Świat > Wojslaw Szeszelj powtórnie operowany

Wojslaw Szeszelj powtórnie operowany

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id11970.html

Data publikacji: 15.03.2012

Tłum. RX

Serbowie znają swoich bohaterów i obrońców i znają zdradzieckie żydomasońskie bydłoelity. Demonstracja w Belgradzie.

Przewodniczący Serbskiej Partii Radykalnej, przywódca serbskich nacjonalistów, więzień Hagi, Wojsław Szeszelj, był powtórnie operowany w szpitalu Trybunału (Trup-unału?) Haskiego ponieważ sztuczny rozrusznik pracy serca implantowany mu na początku stycznia, był wadliwy, donosi www.sedmica.ru

Szeszeljowi wszczepiono wczoraj takie urządzenie z wymienionymi elektrodami, lekarze zapewniają, że tym razem urządzenie pracuje prawidłowo. Według informacji pochodzących z Serbskiej Partii Radykalnej, przewodniczący partii tak jak poprzednio, czuje się źle i żadnej poprawy nie zauważono a pomimo to , według informacji, Szeszelj będzie w ciągu dnia odesłany do więzienia. Radykałowie uważają, że traktowanie Szeszelja jest skandaliczne, biorąc pod uwagę doświadczenia poprzedniej operacji kiedy Szeszelja przywożono do szpitala każdego dnia podczas gdy jego zdrowie szybko się pogarszało, mówi się w doniesieniu. Rzecznik prasowy Trybunału Haskiego Nerma Jelacic potwierdziła, że dzisiaj lider Serbskiej Partii Radykalnej i haski oskarżony, Wojsław Szeszelj, był przetransportowany z więzienia do szszpitala ale poinformowała, że nie może nic powiedzieć w szczegółach o jego stanie zdrowia ponieważ nie ma na to pozwolenia od samego oskarżonego. „Mogę tylko potwierdzić, że wczoraj przywieziono Szeszelja do szpitala na leczenie. Nie mogę powiedzieć nic więcej ponieważ Szeszelj nie zezwolił Sekretarzowi Trybunału upublicznienia informacji na temat jego zdrowia”-powtórzyła Jelacic.

Krótko mówiąc, oznacza to, że NATO przedluża zabijanie Szeszelja.

Samozwańczy żydomasoński pseudosąd kapturowy usiłuje odegrać przed euromatołkami komedię praworządności mszcząc się na bohaterze narodu serbskiego, doktorze Szeszelju.

W hołdzie naszym braciom Serbom, którzy dają przykład oporu, w różnej formie, szatańskiej gangrenie NWO.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=fO0kcE-Fjgg&feature=related]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=EsmwVehQveE&feature=related]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.