Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Gennetic” – biologiczną technologię, która może zniszczyć cały gatunek

Wojsko USA inwestuje w technologię „Doomsday Gennetic” – biologiczną technologię, która może zniszczyć cały gatunek

Amerykańska agencja wojskowa zainwestowała 100 milinów dolarów w biologiczną technologie, która może zniszczyć cały gatunek.

biologal-warfare-mask-e1512390791363

Naukowcy mają teraz wiedzę i narzędzia, które potrzebują, aby stworzyć i dostarczyć tzw. geny zagłady, które mogą selektywnie atakować i eksterminować cały gatunek. Co gorsza, e-maile wydane w ramach ustawy o wolności informacji (FOIA) sugerują, że amerykańska tajna Agencja Obrony Zaawansowanych Projektów Badawczych (DARPA) stała się największym na świecie źródłem badań nad „napędem genów”, przyczyni się do wzrostu napięcia międzynarodowego. W Montrealu ONZ debatuje nad zakazem tej technologii, ponieważ wiele krajów obawia się zastosowania technologii „zagłady.

Wykorzystywanie technologii  wyniszczania genetycznego w broni biologicznej jest perspektywą bardzo niepokojąco i znając poczynania elit zza oceanu bardzo możliwą, USA już jest skąpana krwią niewinnych ludzi, nierozsądne byłoby myśleć, że ich postępowanie się zmieni. Wszem i wobec próbują uspokajać bajeczkami, że jak dotąd znane badania koncentrują się wyłącznie na zwalczaniu szkodników i eliminowaniu chorób. Kluczowym słowem jest tu „znane”, jednak wiemy, że właśnie te „nieznane” są zawsze wykorzystywane do złych zamiarów.

Dyplomaci ONZ potwierdzili, że wydanie e-maila pogorszy „złą sławę” napędów genów w niektórych kręgach. „Wiele krajów będzie mieć obawy, gdy ta technologia będzie pochodzić od DARPA, amerykańskiej agencji nauk wojskowych”. Jeden z dyplomatów skomentował: „Dzięki tej technologii można usunąć wirusy lub całą populację komarów, ale może to również mieć wpływ ekologiczny na gatunki zależne od nich. Moje główne zmartwienie jest takie, że pomimo naszych dobrych intencji robimy coś nieodwracalnego dla środowiska, zanim w pełni ocenimy sposób w jaki ta technologia będzie działać”.

Jim Thomas, współreżyser grupy ETC, która otrzymała owe e-maile, powiedział, że udział amerykańskich sił zbrojnych sprawi zawieszenie rozwoju tej technologii. „Zamiana czy eliminacja całych populacji jest zagrożeniem dla pokoju, jak i bezpieczeństwa żywieniowego, ponieważ stanowi zagrożenie dla ekosystemów. Militaryzacja finansowania napędu genetycznego może nawet naruszać konwencję Enmod przeciwko wrogim zastosowaniom technologii modyfikacji środowiska. Gdy jesteśmy w temacie zakazów ONZ, sankcji nałożonych np. na Koreę Północną – są one świadomie ignorowane. Jest oczywiste, że gdyby wojskowi szukali tej technologii, będą również przeciwstawiać się „autorytetowi” ONZ.”

Todd Kuiken, który pracował z programem GBIRd (genetyczna kontrola biologiczna), który otrzymuje 6,4 mln dolarów od DARPA. Powiedział, że pozycja amerykańskiego wojska w finansowaniu technologii genetycznej oznacza, że naukowcy, którzy są uzależnieni w swoich badaniach od „sponsorów” mogą zmienić swoje projekty tak, aby pasowały do celów tych agencji wojskowych, które  mogłyby obejmować nuklearną broń genetyczną. W latach 2008 – 2014 rząd USA wydał na biotechnologię syntetyczną około 820 milionów dolarów. Od 2012 roku większość informacji pochodzi z DARPA i innych agencji wojskowych.

DARPA uważa, że gwałtowne obniżenie kosztów zestawów narzędzi do edycji genu, stworzyło większą szansę wrogim lub nieuczciwym ludziom na eksperymentowanie z tą technologią. „Ta zbieżność niskich kosztów i wysokiej dostępności oznacza, że aplikacje do edycji genów – zarówno pozytywne, jak i negatywne – mogą powstać dzięki ludziom jak i państwom działającymi poza tradycyjną społecznością naukową i międzynarodowymi normami. Na DARPA spoczywa obowiązek  przeprowadzania tych badań i opracowania technologii, które mogą chronić przed przypadkowym i celowym niewłaściwym ich wykorzystaniem.”

Manipulacje genami, zabawa w „Boga” nie może skończyć się dobrze, elity psychopatów w imię obrony,  ulepszania świata sprowadzi na mieszkańców ziemi ogromne niebezpieczeństwo. Technologia zapewne posłuży wojsku USA, to eliminowania przeciwników czy zbędnych ilości ludzi. NWO pragnie ofiar i małej ilości „bydła” – im mniej tym lepiej nimi rządzić.

_Sobrius_

Na podstawie: http://www.shtfplan.com/headline-news/us-military-invests-in-doomsday-genetics-technology-my-main-worry-is-that-we-do-something-irreversible_12042017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.