Strona główna > Bliski Wschód > Wojny tworzą uchodźców

Wojny tworzą uchodźców

Gdyby miał powstać Wielki Izrael, Żydzi nie będą chcieli stanowić w nim mniejszości. Dlatego Izrael chce wypędzić Syryjczyków i innych Arabów do Europy jako uchodźców. Co najmniej 4.000.000 Syryjczyków już jest uchodźcami. Jest 5.000.000 palestyńskich uchodźców. A Izrael będzie chciał promować antysemityzm w Europie i Ameryce, żeby Żydów wypędzić z Europy i Ameryki do Wielkiego Izraela.

a

ISIS to jedno z narzędzi używanych przez Izrael / Kryzys syryjskich uchodźców

Jakie jest rozwiązanie tego problemu?

Uznajmy to, że Izrael i jego zwolennicy są wrogiem.

a

Jak udaje się Żydom mordować tak wiele ludzi?

Żydowska mafia chce kontrolować wszystko, łącznie z Kościołem Katolickim, Protestanckim i islamem.

Haim Weizman (po lewej) i książę Feisal, 1918
Haim Weizman (po lewej) i książę Feisal, 1918

Islam opiera się głównie na żydowskiej religii. Ale żydzi wkrótce byli na wojnie z muzułmanami. Wszyscy najważniejsi islamiści teraz działają dla Izraela. Saudyjscy monarchowie i ich wahabijska / salaficka religia są żydowskie.

Jak mówi Wayne Madsen:

Tureckie Imperium Ottomańskie, które obejmowało główne części Arabii Saudyjskiej, miało wielu krypto-Żydów (żydów udających muzułmanów).

Saudyjczycy wyznają wahabijską formę islamu. Założyciel wahabijskiej / saudyjskiej sekty islamu, Muhammad ibn Abdul Wahhab, był krypto-Żydem.

Celem wahabijskiej sekty było utworzenie ekstremalnych muzułmanów i utorowanie drogi dla żydowskiego państwa w Palestynie.

W książce „Żydzi Dönmeh” [The Dönmeh Jews], D Mustafa Turan pisze, że dziadek Muhammada ibn Abdula Wahhaba, Tjen Sulayman, to faktycznie Tjen Shulman, członek żydowskiej wspólnoty w Basra, Irak.

Książka Abdula Wahhaba Ibrahima al-Shammari, „Ruch wahabijski: prawda i korzenie” [The Wahhabi Movement: The Truth and Roots] twierdzi, że król Abdul Aziz Ibn Saud, pierwszy monarcha saudyjski, pochodził od Mordechaia bin Ibrahima bin Moishe, żydowskiego kupca z Basry.

W książce Saida Nasira, „Historia rodziny Saudi” [The History of the Saud Family], czytamy, że w 1943, saudyjski ambasador w Egipcie, Abdullah bin Ibrahim al Muffadal, zapłacił Muhammadowi al Tamami by podrobił drzewo genealogiczne rodziny pokazujące, że Saudyjczycy i wahabiści byli rodziną pochodzącą prosto od proroka Mahometa.

Tureckie Imperium Otomańskie, które stopniowo się kurczyło
Tureckie Imperium Ottomańskie, które stopniowo się kurczyło

Na początku I wojny światowej, żydowski oficer brytyjski, David Shakespeare, spotkał się z Ibn Saudem, który miał stać się pierwszym saudyjskim monarchą.

W 1932 Brytyjczycy zainstalowali Ibn Sauda u władzy jako króla Arabii Saudyjskiej.

Umowa ustanowienia Izraela miała poparcie tureckiego lidera Kemala Ataturka, rzekomo krypto-Żyda.

Saudowie uczynili wahabizm państwową religią Arabii Saudyjskiej.

Turcja – część NWO
Turcja – część NWO

’Tajne państwo' w Turcji pracowało z Mosadem i CIA w dokonaniu ataku 11 września. Pewien wysokiego szczebla urzędnik tureckiej polityki zagranicznej powiedział, że 'tajne państwa' istnieją w Egipcie, Arabii Saudyjskiej, Jordanii i Syrii. W tych 'tajnych państwach' są krypto-Żydzi. W libijskim rządzie wahabiści są bardzo wpływowi.

Chomeini – amerykański i brytyjski agent
Chomeini – amerykański i brytyjski agent

KHOMEINI, AGENT OF THE US AND UK GOVERNMENTS

Mówi się, że Abdullah ibn Saba był „żydowskim agentem”, który zinfiltrował islam by zniszczyć go od środka. [8] Abdullah Ibn Saba, infiltrated Islam and caused it to become divided – (Ibn Saba -Wikipedia)

Wkrótce po śmierci Mahometa w AD 632, Abdullah ibn Saba, Żyd z Jemenu, spowodował rozłam w islamie na shia i sunni. (The Origins of the Sunni/Shia split in Islam)

[…]

Źródło: http://aanirfan.blogspot.co.uk/

Tłumaczenie/skrót Ola Gordon.

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.