Strona główna > Polska > Wojny informacyjne w formalnie istniejących państewkach

Wojny informacyjne w formalnie istniejących państewkach

O tym, że już ponad 100 lat zmieniono definicję państwa, pisałem kilkakrotnie. Według obecnej definicji, państwo to obszar, na którym może przebywać od 5 do 10 milionów ludzi i jedyną racją bytu ich jest płacenie podatków, oczywiście odpowiednio wysokich. W tym celu organizuje się grupę trzymającą władzę. Jeżeli grupa ta nie spełnia swojej roli, czyli wpływy są za małe, to „słuszny gniew ludu” zmienia grupę.

a1,0

Organizatorami takiej grupy są międzynarodowe korporacje, tzw. Grupy Kapitałowe. Sami możecie Szanowni Czytelnicy sprawdzić, że tzw. urzędy skarbowe mają większe uprawnienia, aniżeli na przykład policja. I mało tego, te uprawnienia są egzekwowane z całą bezwzględnością. A egzekutorzy są bezkarni, vide wszelkiej maści komornicy i przypadek p. Kluski. Dlaczego liczba osób zamieszkujących ten twór zwanym państwem, jest taka, a nie inna? Ponieważ można taką liczbę spokojnie małymi siłami spacyfikować. Narodowość tych ludzi nie ma żadnego znaczenia. Najlepiej dodatkowo jeszcze pomieszać ich narodowości. Trudniej będzie im się porozumieć pomiędzy sobą i ewentualnie organizować opór. Dlatego właśnie prowokuje się takie masowe emigracje zarobkowe. Dlatego ostatnio widzimy tylu emigrantów, próbujących się przeprawić przez Morze Śródziemne. Pokazywane filmiki i zdjęcia wskazują wyraźnie, że jest to akcja zorganizowana i to na pewno nie przez biednych mieszkańców Szachelu. W tym samym czasie faryzeusze medialni rozdzierają szaty nad biednym losem emigrantów. W celu łatwiejszego kierowania taką gromadą, wprowadzono przymusowe, powszechne nauczanie, czyli ogłupianie, zgodne z aktualną doktryną poprawności politycznej. Sami możecie zauważyć, że po każdym tzw. przesileniu, swobody wypowiadania wzrastają, ale podatki są utrzymywane na tym samym, lub nawet wyższym poziomie. Czyli możesz gadać, co chcesz, ale masz płacić, najlepiej więcej. Jest to realizacja planu opracowanego przez DuPointa w II połowie XVIII wieku.

Masowe ogłupianie wprowadza się przy pomocy różnych gadżetów elektronicznych typu: radio, telewizja i internet. Wiadomo, najlepiej, aby taki robot w ludzkim ciele pracował po 8-10 godzin dziennie, potem tracił kilka godzin na dojazdy do pracy. Problem polega na zorganizowaniu mu tych 2-3 wolnych godzin. W tzw. komunizmie było pod tym względem lepiej. Człowiek po pracy był wolny i miał tyle czasu, aby sobie spokojnie z kumplami pogadać. Wydarzenia tzw. robotnicze, nauczyły trzymających władze, że to niebezpieczne i należy ukrócić ten wolny czas. W tym celu puszcza się tzw. seriale, w których nawet moment opowiadania dowcipu jest akcentowany oklaskami lub śmiechem z ekranu. Przecież w podobny sposób tresuje się barany, czy inne zwierzęta. I jak widzimy, do takiej roli spadła telewizja, zwana publiczną. Robol, bez względu na to, jakimi papierami, zwanymi wykształceniem, się legitymuje, nie może sam myśleć. Ma wszystko wykonywać na polecenie. Stąd takie olbrzymie karty informacyjne – instrukcje przy zakupie towarów. Dlatego właśnie internet ma być dostarczony do każdego domu. Jest to bowiem znacznie lepsza forma indoktrynacji, aniżeli telewizory, opisywane przez Orwella w jego słynnym „Roku 1984”. Programy telewizyjne są przygotowane dla tzw. masowego odbiorcy. W związku z synchronizacją obniżania poziomu oświaty z upadkiem programów telewizyjnych, obniżają się one w podobnym tempie, a może nawet znacznie szybciej. Akcja jest skuteczna. Ale to staje się nudne, ponieważ ludzie nie są automatami i mają swoje indywidualne zapotrzebowania. Internet pozwala o wiele lepiej te zapotrzebowania pokryć.

Musisz pamiętać do grobowej deski, że trzymający władze przeprowadzają eksperymenty nie tylko w twoim kraju, ale także w innych. Wszelkie gadżety masowej dezinformacji przychodzą do naszego kraju z zagranicy. A tam zostały już przetestowane i naukowo opracowane. Vide: poziom oświaty w USA.

Takiemu właśnie testowaniu służą wszelkiego rodzaju ankiety masowo rozsyłane do internautów. Ty sobie myślisz, że im naprawdę chodzi o poprawę usług, a im chodzi tylko i wyłącznie o to, jak najtańszym sposobem można spacyfikować twoje samodzielne myślenie. Gdyby chcieli to robić inaczej, musieliby zatrudnić masę ludzi i ponieść olbrzymie koszta. A tak, samą ułudą nagrody, biorąc udział w ankietach, odwalasz za nich całą robotę za darmo. Na pewno tych ankiet nie robią w celu poprawy usług, tylko w celu dalszej pacyfikacji Twojej samodzielności intelektualnej.

W celu lepszego kontrolowania społeczeństwa, na wszelkich forach internetowych umieszczają swoich trolli, czyli według definicji internetowej: grupy ludzi prowokujących, lub likwidujących dyskusje na narzucony temat, z zamiarem wprowadzenia maksymalnych zakłóceń. Zadaniem trolli jest odwrócenie uwagi od problemu albo takie przestawienie tematu, że istota problemu uchodzi uwadze czytelników. Typowym przykładem są wpisy na stronie Maruchy, w większości przez tych samych „osobników”. W Polsce trolle najczęściej są cudzoziemcami, przysyłanymi dopiero co do kraju. Łatwo to rozpoznać po stylu i formie wpisów. Wyraźnie widać, że jest to bezpośrednie tłumaczenie z „polskiego na nasze” języka zachodniego [składnia, forma]. Cel jest prosty: pilnować forum, aby żadna dyskusja nie wymknęła się z założonego planu. Jeżeli jakieś wpisy są za bardzo prawdziwe, to się je po prostu likwiduje. Tak dzieje się na forum medycznym Konsultanci, tak dzieje się na Histmag i wielu innych stronach. Jednocześnie te wpisy są pouczeniem dla kontrolujących, jaki i gdzie nacisk trzeba położyć, aby wcześniej wyeliminować dane zagrożenie, oczywiście nie wspominam o tworzeniu list tzw. niepokornych. Bezpośrednim dowodem na to, że moja teza jest prawdziwa, jest inwigilacja ogólnoeuropejska, prowadzona przez UNICEF i WHO, tzw. Ruchów antyszczepionkowych. Pisałem o tym wcześniej. Unicef rozpoczął w 2012 roku bezprawną inwigilację obywateli w różnych krajach, szczególnie dawnego bloku wschodniego. Raport o tej inwigilacji wyciekł w 2014 roku. Wiadomo, że instytucje te mają znaczący deficyt finansowy i żyją na garnuszku korporacji farmaceutycznych. Sam B. Gates przekazał kilkadziesiąt miliardów na akcje szczepionkowe polio w Indiach. Efektem było, przypomnę, ponad 61 000 poszkodowanych dzieci. Normalnie na polio w Indiach chorowało 200-250 dzieci rocznie. Oczywiście WHO nadal rozdziera szaty i nawołuje do konieczności szczepień, czyli dalszego wyciągania pieniędzy podatnika do prywatnych kieszeni.

Szczególnie pilnowane są strony mające podnieść świadomość społeczną, czyli wpływające na przywrócenie prawdy historycznej, lub na sprzedaż na przykład leków.

Jak wcześniej uzasadniałem, polska historia była przez ostatnie 200 lat pisana w Berlinie, Wiedniu, czy Moskwie. Niestety, ani po 1920 roku, ani po 1990 roku nie dokonano wymiany kadry i wszelkiej maści utrwalacze władzy pozostali na swoich stanowiskach. No, bo wiecie rozumiecie [gensek Gierek], jakże zwalniać takiego zasłużonego profesura. Tyle lat mącił w głowach, a teraz mamy ogłosić, że on kłamał? Jeden taki proceder i nie znajdziemy następców, ponieważ będą się bali, że ich też po jakimś czasie zmieciemy do śmietnika historii. W związku z faktem, że w Małopolsce, czyli Galicji, można było pisać po polsku, potomkowie tych deziformatorów do dnia dzisiejszego stanowią największe zagrożenie dla państwowości polskiej. No, bo jakże im nie wierzyć, piszą po polsku, i pisali po polsku, to po co mieliby kłamać? Najlepszym dowodem materialnym, potwierdzającym tą tezę, są olbrzymie nakłady ich „dzieł”, widoczne w każdej księgarni. A to ich wymazywanie pamięci doprowadziło do tego, że przeciętny obywatel zapomina na przykład o tym, iż w zaborze moskiewskim od 1864 do 1920 roku obowiązywał stan wojenny. I nic niepochlebnego o okupancie pisać nie było wolno. Te wszelkiej maści gadki o „pisaniu ku pokrzepieniu serc” mają się tak do rzeczywistości, jak pięść do oka. Przypomnij sobie Szanowny Czytelniku, co robiła bezpieka z ulotkami i ludźmi je piszącymi, w stanie wojennym w 1982 roku.A najlepszym pisarzem stanu wojennego był J.Urban? A za cara działała sławna Ochrana carska. Tacy hrabiowie galicyjscy wymazali z pamięci historycznej pierwszy w Europie mord ludobójczy szlachty polskiej, przeprowadzony na rozkaz i pieniądze Wiednia, zwany nomen omen powstaniem Szeli. Wszyscy urzędnicy cesarscy, biorący udział w tej rzezi, nie tylko nie zostali ukarani, ale byli nagradzani za to ludobójstwo. Podobnie było w zaborze moskiewskim po powstaniach. Ale z kolei w zaborze pruskim w sposób przewrotny starano się deprecjonować warunki życia w carstwie moskiewskim. Jak już pisałem, chodziło o werbunek około miliona poborowych z zaboru moskiewskiego i nastawienie tych ludzi przeciwko carowi. Musisz pamiętać Szanowny Czytelniku, że wojny przygotowuje się wiele lat wcześniej, aniżeli ludek się o tym dowiaduje. W celu osiągnięcia tego celu przewerbowania młodych ludzi, wymazywano skutecznie prawdę historyczną.

Przykładowo, czy wiesz Szanowny Czytelniku, że przed rewolucją[1]:

– Największą grupą społeczną w carstwie moskiewskim byli chłopi.

– W Imperium Moskiewskim wolno było każdemu obywatelowi posiadać broń palną. Podobno dzisiaj także można posiadać broń prywatną, pokazują to liczne filmy produkowane obecnie w Rosji. A w Polsce rzekomo demokratycznej posiadanie broni jest zabronione. Pamiętaj: Tylko niewolnicy nie maja prawa mieć broni.

– Car Mikołaj III był kuzynem króla Anglii – Grzegorza V, ta sama dynastia niemiecka.

– W 1904 roku Rosja posiadała 1/3 wszystkich koni będących na świecie, tj. 21 milionów (na świecie było 75 milionów). Każde gospodarstwo chłopskie posiadało przeciętnie 3 dobre konie.

– Do rewolucji Rosja była największym importerem ropy naftowej. W Rosji produkowano 94% całego przemysłu naftowego.

– W 1913 roku Rosja na sprzedaży masła śmietankowego zarobiła więcej, aniżeli z wydobycia złota. Produkcja była rozproszona, a więc trudna do zniszczenia.

– Rosja przed rewolucją produkowała najwięcej na świecie konopi, czyli marihuany, 80% produkcji żagli było z konopi moskiewskich. Podobnie było z papierem, czy materiałami na ubrania. I nikt nigdy nie widział problemu narkomani na tym obszarze!

– Wedługg danych oficjalnych w 1914 roku przemysł Imperium Moskiewskiego był największy na świecie.

– Przed 1914 rokiem Rosa produkowała tyle samo chleba, co USA, Kanada i Argentyna razem wzięte.

– Jak twierdzili pruscy jeńcy w 1914 roku, stopień wyszkolenia rosyjskich artylerzystów był o niebo lepszy od wyszkolenia niemieckich. Problem polegał w braku dostaw amunicji na pozycje bojowe, której było zawsze za mało.

– Kozacy, o których się obecnie rozpisują media głównego nurtu dezinformacji, nie mają nic wspólnego z dawniejszą Siczą Zaporoską. Sicz została zniszczona przez Chmielnickiego za czasów Katarzyny II. Kozacy pacyfikujący Powstanie Styczniowe byli kozakami dońskimi, czyli zbiegłymi chłopami z carstwa moskiewskiego. Jak podają kronikarze z obu stron, byli oni zawsze bardzo aktywni w pierwszym boju, ale bardzo niewytrzymali na kontruderzenie i uciekali w popłochu, zawsze skorzy do grabieży i mordów ludności cywilnej.

– Jeszcze do 1920 roku Rosja sprzedawała olbrzymie nadwyżki zboża do całej Europy. Dopiero wprowadzenie „gospodarki bolszewickiej” spowodowało pierwszy głód w 1923 roku.

– Pomimo, że ziemie zabrane Polsce stanowiły tylko około 1% powierzchni Imperium, dawały koło 10% dochodu narodowego.

– Pierwszym przywódcą politycznym, który oficjalnie ogłosił światowy projekt redukcji zbrojeń był car Mikołaj II. Dlatego musiał zginąć. Jego „niedorzeczne” pomysły szkodziły całej branży koncernów, nie tylko zbrojeniowych.

Inna, również ważna, a wymazana z kart historii, jest sprawa dotycząca Palestyny.

– W 1915 roku doszło do porozumienia pomiędzy Brytyjskim Wysokim Komisarzem w Egipcie Sir Henrym McMahonem, a Sherifem Husajnem Mekki, dotyczącym losów Palestyny. Jak wiadomo, Turcy współpracowali z Niemcami, a Anglicy chcieli rozbić ten sojusz. Uzgodniono otrzymanie pomocy arabów w celu pokonania Niemców, w zamian za oddanie Palestyny Palestyńczykom, czyli powrót Palestyny do plemion semickich.

– Jedno pismo Rothschilda w 1917 roku potrafiło wszystko zmienić, pomimo oporu Żydów. Jeszcze w 1919 roku wybitni Żydzi amerykańscy, pod przewodnictwem kongresmena Juliusza Khana, ostro protestowali przeciwko tworzeniu państwa żydowskiego. „Żadne państwo żydowskie, dziękujemy”.

– I jak wiemy, już w 1948 roku państwo takie powstało pomimo faktów, że żadnych Żydów na tym terenie nie było od prawie 2000 lat. Ale była ropa i gaz. Jak udowodniły ostatnie badania naukowców amerykańskich, a przedstawił Raport Mossadu, aż 97% ludzi mieszkających w Izraelu do potomkowie Chazarów, czyli Mongołów. Jedynymi semitami mieszkającymi na terenie są właśnie szykanowani Palestyńczycy. Pojęcie „Żyd” zaczęto używać dopiero w połowie XVIII wieku.

W historii Polski wymazano wiele bardzo ciekawych spraw. Na przykład znikło całkowicie nazwisko rosyjskiego urzędnika, burmistrza Warszawy, generała rosyjskiego, Sokratesa Starynkiewicza.

Istotne dokonania tego generała w Warszawie[2]:

– Zbudowanie ogólnomiejskiego systemu wodno-kanalizacyjnego.

– Dwukrotny wzrost dochodów kasy miejskiej (bez obciążania podatkowego mieszkańców); ku pamięci obecnych włodarzy!!!

– Zbudowanie sieci skanalizowanych, ogólnodostępnych szaletów miejskich.

– Uruchomienie pierwszej publicznej linii tramwaju konnego (1881), do 1889 było tych linii już 17 (jeździły latem co 5 minut, zimą – co 8).

– Poszerzenie i wybrukowanie wielu ulic, tzw. kocie łby zastępowano granitową kostką, pod koniec jego prezydentury zastosowano także pierwsze nawierzchnie betonowe.

– Wytyczenie nowych szlaków komunikacyjnych.

– Modernizacja oświetlenia ulic (3 tys. latarni gazowych), zadrzewienie ulic i modernizacja chodników.

– Powołanie Towarzystwa Asenizacyjnego, zajmującego się wywozem z miasta nieczystości, a z brukowanych ulic także błota i śniegu (1883).

– Powołanie Komitetu Plantacyjnego, dzięki któremu powstało w Warszawie wiele skwerów i pasów zieleni (1889).

– Założenie Parku Ujazdowskiego.

– Założenie sieci telefonicznej (1884).

– Otwarcie wielkiego cmentarza na Bródnie na terenach wykupionych w tym celu przez miasto.

– Uporządkowanie spraw targowisk (m.in. budowa Hal Mirowskich i hali na ul. Koszykowej).

– Budowa nowej gazowni na Woli.

– Regulacja 11 km lewego brzegu Wisły od Mostu Kierbedzia w górę rzeki.

– Przebicie ulicy Miodowej do Krakowskiego Przedmieścia.

– Przebicie ul. Próżnej do placu Grzybowskiego.

– Renowacja Kolumny Zygmunta i wielu starych kościołów katolickich (mimo, że sam Starynkiewicz był prawosławny).

– Przeprowadzenie spisów ludności dla celów sanitarnych (1882, 1892). I co ty na to, Rodaku zamulany jakimiś tam rzekomymi protestami grupy polskojęzycznej prasy o przejeździe kilku motocyklistów?

Ale kto dzisiaj pamięta o Starynkiewiczu? I jak się mają jego – okupanta – dokonania, w stosunku do obecnych władców Warszawy, w okresie 25 lat?

Podobnie, kto sprowadził do Polski Chopina? Tak, tak, to Rosjanin nauczył Polaków muzyki Chopina. Wbrew temu, co obecnie się podaje, w okresie rozbiorów Chopin wcale nie był znany. A to właśnie Rosjanin, Milia Balakierw, za własne pieniądze odrestaurował Żelazową Wolę i rozpoczął „marketing” utworów Chopina. Słynne koncerty i festiwale muzyki Chopina, to dzieło Rosjanina.

I podobnie. Kto jeszcze pamięta o ŻZW?

Autorstwo: dr Jerzy Jaśkowski

Za: http://wolnemedia.net/historia/wojny-informacyjne-w-formalnie-istniejacych-panstewkach/

Data publikacji: 11.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.