Strona główna > Bliski Wschód > Wojnę przeciw Syrii planowano dwa lata przed „arabską wiosną”

Wojnę przeciw Syrii planowano dwa lata przed „arabską wiosną”

syria-destruction-war04-400x265Wsparcie izrahella dla bojowników al-Kaidy w Syrii zostało publicznie potwierdzone nawet przez media mainstreamu. Np. w Niemczech gazeta Die Welt opublikowała 12 czerwca doniesienie, że izrahell zajmuje się leczeniem rannych bojowników al-Kaidy.

W wywiadzie dla francuskiej stacji telewizyjnej LCP, były francuski minister spraw zagranicznych, Roland Dumas, powiedział:

Powiem wam coś. Byłem w Anglii dwa lata przed wybuchem walk w Syrii. Spotkałem się z ważnymi brytyjskimi urzędnikami, którzy powiedzieli mi, że szykują coś w Syrii.

To było w Anglii, a nie w Ameryce. Wielka Brytania organizowała inwazję rebeliantów na Syrię. Nawet zapytali mnie, choć nie byłem już ministrem, czy chciałbym wziąć w tym udział.

Oczywiście odmówiłem, powiedziałem, że jestem Francuzem, że mnie to nie interesuje„.

(…)

Ta operacja idzie od dawna. Była przygotowana, przemyślana i zaplanowana … trzeba wiedzieć, że ten reżim syryjski ma bardzo anty-izrahellskie stanowisko.

W związku z tym, to porusza cały region i wiem to od byłego izrahellskiego premiera, który powiedział mi „będziemy próbować układać się z naszymi sąsiadami, ale ci, którzy nie zgadzają się z nami, zostaną zniszczeni”.

To rodzaj polityki, punkt spojrzenia historycznego, zresztą czemu nie taki właśnie. Ale trzeba o tym wiedzieć”.

(…)

izrahell planował tę wojnę od lat zgodnie z Planem Yinona, który zakłada bałkanizację wszystkich państw, które stwarzają zagrożenie dla izrahella. Podmiot syjonistyczny używa Brytanii i Francji do popędzania leniwej administracji Obamy, aby posłała więcej amerykańskich żołnierzy na śmierć do Syrii w imieniu Tel Awiwu.

Spośród wszystkich państw agresorów przeciwko Syrii, izrahell z początku zachowywał się najciszej. Dlatego właśnie, Laurent Fabius, Francois Holland, William Hague i David Cameron wykonują otrzymane rozkazy, próbując wciągnąć amerykańskiego Lewiatana w posiadaniu izrahella do kolejnej rujnującej wojny, aby izrahell mógł uzyskać kontrolę nad rezerwami energetycznymi na Bliskim Wschodzie, a w końcu zastąpić USA w roli państwa rządzącego światem.

Było również konieczne zachowanie milczenia przez Tel Awiw, aby nie wyjawić swej roli w tej „rewolucji”, biorąc pod uwagę fakt, że fanatyczni dżihadyści nie zdają sobie sprawy, że walczą dla izrahella.

To jest kwintesencja ideologii syjonizmu, jaka samych żydów traktuje niemal tak, jak postrzega swych wrogów. Kolonia żydowska jest zdecydowana, aby stać się rządzącym podmiotem na Bliskim Wschodzie w szalonym złudzeniu, że to pozwoli mu zastąpić Stany Zjednoczone w roli światowego hegemona, gdy USA upadnie walcząc w wojnach izrahellskich.

Premier izrahella wyjaśnił kiedyś w amerykańskim talk show Billa Mahera powód, dla którego izrahell zawsze wygrywa krótkie konflikty, podczas gdy Stany Zjednoczone grzęzną w niekończących się wojnach. „Ta tajemnica to fakt, że my mamy Amerykę„, powiedział.

Ale izrahell sam się powoli rozpada. Jeśli wykluczyć z rozrachunku zniewoloną ludność Palestyńską, to tzw. państwo żydowskie nadal ma najwyższy poziom ubóstwa w krajach rozwiniętych, coraz więcej żydów decyduje się opuścić „ziemię obiecaną”, państwo garnizonowe kierowane przez szaleńców, antysemicki podmiot zagrażający światu wywołaniem wojny i zniszczenia. izrahell dba o własnych żydowskich robotników tak samo, jak o inne wspólnoty etniczne.

(…)

Formuła jest zawsze taka sama. Imperializm zawsze wspiera „buntowników”, gdy jego interesy są zagrożone przez reżimy, które kochają swój kraj ponad interes zagranicznych korporacji. (…)

Są we Francji pro-izrahellscy fanatycy, którzy skorzystali z analogii do hiszpańskiej wojny domowej jako uzasadnienia interwencji w Libii i Syrii. Jednym z nich jest pseudo-filozof Henry Bernard Levy (oczywiście żyd – przypis). Oczywiście, Levy pominął milczeniem fakt, że Francja, Anglia i USA oficjalnie nie interweniowały w hiszpańskiej wojnie domowej, ponieważ wcześniej i później potajemnie pomagały „buntownikom”.

Rozpoczęły dostawy broni do frankistowskich „buntowników”, odbierając prawo zakupów rządowi hiszpańskiemu, który, jak obecnie w Syrii, miał wsparcie Moskwy. Każdy, kto studiował przebieg wojny domowej w Hiszpanii wie, że wszystkie kraje imperialistyczne chciały, aby Franco został bastionem przeciwko komunizmowi.

Nie bez powodu imperializm kocha buntownika bez powodu. Jednak nienawidzi rewolucjonistów. Dlatego „buntownicy”, których imperializm wysyła do innych krajów, aby je skolonizować w imieniu zagranicznych banków i korporacji, mają być wprowadzeni do obrotu medialnego jako „rewolucjoniści” w celu zapewnienia sobie poparcia brygady drobnomieszczańskich „lewicowych” dupków rodem z Monty Pythona takich jak Democracy Now! i im podobnych.

Dumas nie jest pierwszym wysokiej rangi urzędnikiem francuskim, który wyjawia istnienie New World Order. Były francuski ambasador w Syrii, Michel Raimbaud, napisał książkę w 2012 roku pod tytułem „Le Soudan dans tous les États”, w którym ujawnił szczegóły tego, jak izrahell planował i wszczął wojnę domową w Sudanie Południowym w celu bałkanizacji tego kraju, którym kierował rząd pro-palestyński. Wyjawił też działania pro-izrahellskich grup medialnych i organizacji pozarządowych „praw człowieka” (NGO), które tworzyły „humanitarną” narrację wzywającą do wojskowej interwencji Stanów Zjednoczonych w ten konflikt.

(…)

Wpływy izrahellskiego lobby we Francji są tematem rzadko omawianym w kręgach towarzyskich. We Francji istnieje prawo zakazujące kwestionowanie lub negowanie holocau$tu. Jednak negowanie Holokaustu koreańskiego, Holokaustu w Gwatemali, Holokaustu Palestyńskiego, Holokaustu w Indonezji i kilkudziesięciu innych zaplanowanych ludobójstwach amerykańsko-izrahellskich jest nie tylko całkowicie legalne, ale jest szanowaną normą.

To samo lobby skutecznie zakończyło wolność słowa we Francji, a teraz chciałoby również zakazać jakichkolwiek niezależnych dochodzeń w sprawie ludobójstwa, których narracje sami napisali, jak ludobójstwo w Rwandzie, gdzie izrahell odegrał kluczową rolę we wspieraniu „buntowników” pod wodzą Paula Kagame, którzy napadli na Rwandę z Ugandy (1991/94), co doprowadziło do ludobójstwa obydwu plemion: Tutu i Tutsi.

Wielu poważnych uczonych pisało o ludobójstwie w Rwandzie, które lobby izrahella wielokrotnie używało jako studium przypadku, aby uzasadnić „humanitarną” interwencję mocarstw zachodnich. Syjonistyczna policja myśli chciałaby, aby tacy autorzy byli ścigani za „negowanie” obrzydliwych kłamstw na temat afrykańskich konfliktów.

Teraz lobby izrahella zmusza (opanowany przez nich) francuski rząd do ścigania użytkowników twittera za pisanie wiadomości, które lobby uważa za „antysemickie”. To jest kolejny krok na drodze do stworzenia państwa totalitarnego, w którym każda krytyka imperializmu, zagranicznych wojen, rasizmu, ucisku, może w końcu samej konstrukcji kapitalizmu, może znaleźć się w rubryce „antysemityzm”.

Ci ludzie są chorzy umysłowo, lecz ci, którzy dają się im doić jak krowy, są jeszcze bardziej chorzy. Być może etymologia słowa „sickness”, pojęcia pokrewnego leksykalnie do niemieckiego słowa „Sicherheit” (bezpieczeństwo), według dictionary.com, nie jest przypadkiem. Co jest szczególnie chore w naszym społeczeństwie, to kult bezpieczeństwa, nadzoru, wszechobecnych kamer, kult wszystko widzącego oka, podglądactwo jako część nieustannej dyskusji na temat terroryzmu. Przy czym o terroryzmie dyskutują ci, którzy specjalizują się w szkoleniu samych terrorystów, a twierdzą, że nas przed nim chronią.

Czy wyrażenia: bezpieczeństwo i chorobliwość, są językowo powiązane, czy też nie, ma mniejsze znaczenie, bowiem są one z pewnością pokrewne w sensie filozoficznym, szczególnie dla tego lobby.

(…)

źródło: http://www.intifada-palestine.com/2013/06/former-french-foreign-minister-the-war-against-syria-was-planned-two-years-before-the-arab-spring/

autor: Gearóid Ó Colmáin

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.