Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wojna z Iranem i transport Żydów do Polski

Wojna z Iranem i transport Żydów do Polski

Dla wszystkich niezorientowanych zacznę od wyjaśnienia czym była Operacja Most w latach 90-tych, była to największa operacja służb wywiadowczych Mossadu, SAS, CIA oraz stworzonej specjalnie na tą okazję Polskiej Jednostki Wojskowej GROM, którą dowodził śp.gen. Petelicki. Operacja Most polegała na przetransportowaniu 40 tysięcy rosyjskich Żydów do Izraela, operację osłaniał Jerzy Dziewulski, a część operacji sfinansowała firma Art-B.

Na temat Operacji Most powstało wiele publikacji:

Obecnie trwają przygotowania do wojny z Iranem oraz planowana jest kolejna wielka operacja polskich i syjonistycznych służb specjalnych mająca na celu transport zamożnych Żydów do Polski. Dlaczego tylko zamożnych?

Bo muszą być złożone ofiary na ołtarzu Holokaustu i musi zostać oczyszczona „rasa wybrana” jak miało to już miejsce w historii, gdzie sami Żydzi wydawali swoich pobratymców na śmierć. Wszystkie dokumenty zostały podpisane przez poprzedni rząd PO, a PiS ma za zadnie zapewnić kontynuację tej operacji, którą nadzoruje pan Johny Daniels.

Dokumenty z wspólnej współpracy MZW i MOSSAD:

W obliczu nadchodzącej wojny , POLSKA , IZRAEL -dokumenty i zobowiazania rządów

Więcej informacji znajduje się na kanale Jack Caleib: WOJNA IRAN – IZRAEL POLSKIE ZOBOWIĄZANIA WOBEC IZRAELA rządowe dokumenty!

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *