Strona główna > Bliski Wschód > Wojna w Syrii z arabskiej perspektywy

Wojna w Syrii z arabskiej perspektywy

Syrii Wiadomości Polska Świat

393377_395587780497122_1069565574_nMasoneria próbuje przejąć Syrię. Syjonistyczny plan dla Syrii. Spojrzenie z perspektywy arabskiej.

Jeśli zastanawiasz się, co to jest takiego, to wyjaśniamy, iż jest to oficjalny dokument włoskiej loży masońskiej, który oferuje przyszłe, oficjalne uznanie powstania w przyszłości syryjskiej masonerii.

Syryjski prezydent, Bashar Al Assad jest zły, jednak musimy zrozumieć, że są tu dwa rodzaje zła. Jednym jest zły rząd, który jest brutalny wobec własnych ludzi, ale inne zło, znacznie większe, to masoni z Zachodu, którzy chcą przejąć pełną kontrolę nad Syrią.

Syria ma bogatą historię wszystkich wyznań, Chrześcijaństwa i islamu w szczególności. Izrahellczycy i masoni muszą przejąć władzę nad Syrią. Jako muzułmanie, wierzymy, że Jezus, gdy powróci, powróci w Syrii, i stąd poprowadzi swoją misję.

Masoni i siły ciemności wyraźnie pracują na rzecz Dajjala (antychrysta). Więc będą robić wszystko, aby przejąć kontrolę nad Syrią.

Syria to bardzo delikatna kwestia. Dlatego tak naprawdę nie zajęła się nią prasa przy analizie wydarzeń światowych. Niezależnie od tego, co może się wydawać, Bashar Al-Assad, syryjski dyktator jest zły. Każdy dyktator, z zasady rządzący przy pomocy żelaznej pięści, jest zły.

Rebelianci w Syrii to ludzie przeklęci (nie wszyscy), są wspierani i finansowani przez Zachód. Są pewne grupy, które walczą w Syrii z uzasadnionego powodu, który nie ma syjonistycznej inklinacji. Ale musimy spojrzeć szerzej, żeby dostrzec, jak izrahell na tym korzysta. On sam siedzi cicho, jak gdyby nigdy nic. Większość roboty, jaka dzieje się przeciw Assadowi w Syrii, jest wykonywana przez Amerykę i mocarstwa zachodnie.

Nie ma wątpliwości, że wywiad izrahellski ma również na oku Syrię, ale to Ameryka i mocarstwa europejskie robią za nich brudną robotę. izrahell chce utworzenia w Syrii islamskiego rządu. To byłoby korzystne dla izrahella na wiele sposobów.

Należy pojmować, że islamski rząd w Syrii będzie dawać izrahellowi bezustannie pretekst do atakowania Syrii, gdyż będzie jęczeć, że czuje się zagrożony przez „ekstremistów islamskich, którzy zajęli Syrię”. To byłby świetny pretekst do ataku na Syrię.

Izrahell chce ekspansji i kradzieży ziemi arabskiej. Izrahell chce wymówek do atakowania wszystkich krajów arabskich, które go otaczają, aby stworzyć to, co jest znane od dawna jako „Wielki izrahell”. Wielki izrahell był długoletnim celem syjonistów. Uważają, że muszą przywrócić biblijny Izrael, aby mógł nadejść ich mesjasz. Należy pamiętać, że ten mesjasz to będzie Dajjal (antychryst) lub fałszywy mesjasz. Ponieważ to Jezus Chrystus jest prawdziwym Mesjaszem, który zabije Dajjala, gdy wróci na ziemię.

Konflikt w Syrii jest bardzo trudny do zrozumienia dla tych, którzy mają sprawiedliwe i zrównoważone podejście. Jest trudny, ponieważ ci, którzy są za irańskim wsparciem dla Assada, uważają że irański rząd i obecny rząd Syrii są przyjaciółmi. A ci, którzy są przeciw Assadowi, jak Arabia Saudyjska i inne kraje Zatoki Perskiej, wspierają rebeliantów.

My mówimy, że oba poglądy są błędne, a obydwie strony konfliktu są złe. Uważamy, że Assad jest zły i tak samo większość rebeliantów. Musimy zrozumieć, że żydowskie królestwa znad Zatoki są sojusznikami Zachodu. Nie mają nic wspólnego z demokracją ani islamem. Odsuwają od władzy każdego, kto nie staje w ich szeregu.

Wiele z tych królestw twierdzi, że są po stronie Palestyny, jednocześnie nie mają pojęcia o tym, co się zbliża, gdy w dalszym ciągu będą wspierać rebeliantów, aby utworzyli islamski rząd ekstremistów.

Nie ma w nich imaan (wiary). Mają gdzieś religię islamu. Liczą się tylko osobiste interesy, pieniądze, władza i wpływy. Gdyby zaczęli studiować Koran i wypowiedzi Mahometa, zaczęliby sobie zdawać sprawę, że to, co się dzieje w Syrii, to jest plan gry, aby izrahell stał się super-potęgą na świecie.

To bandyckie państewko jest już bardzo silne. Trudno to niektórym zrozumieć i faktycznie niektórzy nazywają to teorią spiskową, że izrahell jest bardzo silny i może stać się super-potęgą. Ale jeśli będziemy kopać głębiej i zrobimy trochę badań, wówczas poznamy straszny fakt, że ich wojsko jest jednym z najpotężniejszych na świecie. Armie arabskie są bardzo słabe w porównaniu z możliwościami izrahella. Mają pewne bronie i strategie walki, jakich nie znamy.

To, czego chce izrahell i syjoniści, ma ogromne znaczenie religijne, bowiem chcą nastawić cały Bliski Wschód na nadejście ich fałszywego mesjasza. Jedyny sposób, aby to zrobić, to prowadzenie wielkich wojen, aby pokazać światu, że są super-potęgą.

Należy również słuchać tego, co tak zwani „uczeni” z Arabii Saudyjskiej nam mówią. Oni wzywają do walki w Syrii i pochwalają tę wojnę oraz „dobrą nowinę”, na którą czekają. Jednak nie badają znaków czasów ostatecznych. Gdyby zaczęli to robić, zdali by sobie sprawę, że to tylko ogromna syjonistyczna gra.

Musimy zrozumieć plan gry, ponieważ syjoniści robią coś, co nazywa się planowanie długoterminowe. Nie szukają łatwych zwycięstw. Są sprytni i wiedzą, jak osiągnąć swoje cele.

Źródła:

http://www.mysteriousage.com/the-possible-zionist-game-plan-for-syria/

http://www.mysteriousage.com/the-free-masons-are-trying-to-take-over-syria/

przygotował: sophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.