Strona główna > Polska > Wojna w Białymstoku !!!

7 thoughts on “Wojna w Białymstoku !!!

 1. Pieniądze Sorosa uderzyły wreszcie na wschód – gdzie jeszcze zachowało się najwięcej zdrowej tkanki Narodu…

  I oto na naszych oczach rozgrywa się dramat rozwoju ,zaszczepionej zdradziecko, wyniszczającej Naród choroby – mającej na celu jego depopulację…

  Jakby się dobrze wsłuchać – to zapewne można by usłyszeć – chichot Szatana…

  1. W zasadach chrześcijaństwa oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Hitlera czy Stalina nie pokonała miłość chrzescijańska tylko brutalna siła. Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Pani minister MSW nazywa tych bohaterów-patriotów bandytami tak jak komuniści nazywali Zołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.

 2. To nie jest marsz równości tylko pederastów i wszelkiej innej maści zboczeń.tak powinna reagować cała Polska.Brawo Białystok.

 3. Policja w dzisiejszych czasach, zachowuj się gorzej niż w czasach komunistycznych. Wg. mnie powinni trzymać stronę kntr manfestacji a jednak tak nie jest. Grube ieniążki ktoś zapłacił za tą imprezę…….

 4. Ja katolikiem i narodowcem nie jestem a sobie nie życzę pedalstwa w moim kraju.Niech to sobie ci chorzy ludzie robią w domu,dzieci na to nie muszą patrzeć.Wszelkie natużenia powinny być leczone.

 5. W zasadach chrześcijaństwa oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Hitlera czy Stalina nie pokonała miłość chrzescijańska tylko brutalna siła. Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Pani minister MSW nazywa tych bohaterów-patriotów bandytami tak jak komuniści nazywali Zołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.