Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wojna Szatanów Zjednoczonych z Rosją zwraca się również przeciw Węgrom

Wojna Szatanów Zjednoczonych z Rosją zwraca się również przeciw Węgrom

Węgry podjęły decyzję stanąć po stronie Rosji przeciwko agresji Szatanów Zjednoczonych.

WARSZAWA TUSK ORBAN KONFERENCJA PO SPOTKANIU
(„Ungarn will sich nicht am Kalten Krieg gegen Russland beteiligen

Ungarns Premier Vikor Orban geht auf Distanz zur EU und wirft der US-Regierung vor, einen neuen Kalten Krieg gegen Russland anzetteln zu wollen. Ungarn werde sich daran nicht beteiligen.”)

„Węgry nie będą uczestniczyć w Zimnej Wojnie przeciw Rosji

Węgierski premier Viktor Orban dystansuje się od polityki UE i oskarża rząd USA o próbę wywołania nowej Zimnej Wojny przeciw Rosji. Węgry nie będą w tym uczestniczyć.”

Ungarn will sich nicht am Kalten Krieg gegen Russland beteiligen

Zachodni Blok zaczyna zbierać siły do walki, w odpowiedzi na kurs Baracka Obamy i Kongresu USA do wojny przeciwko Rosji.

Just In: See How Your Representative Voted on Bill For Obama to Send Weapons to Ukraine

Nazwano to już „nową Zimną Wojną”, lecz tak naprawdę to nie jest wojna „na niby” (hot war).

Amerykański plan rozmieszczenia pocisków nuklearnych skierowanych przeciwko Rosji dokonał w mijającym roku oszałamiających postępów. Poprzednio neutralna Ukraina oficjalnie stała się państwem antyrosyjskim. Z powodu zamachu dokonanego przez administrację Obamy, Ukraina przeżywa wojnę domową między narzuconym jej reżimem CIA i najemników zainstalowanych w Kijowie wskutek przewrotu z dnia 22 lutego 2014 r. a narodem zamieszkującym dalekie wschodnie obszary Ukrainy, gdzie obalony przez USA poprzedni prezydent Ukrainy otrzymał około 90% wszystkich głosów podczas wyborów.

Ale, w Unii Europejskiej, zwłaszcza wśród państw członków byłego bloku sowieckiego, jest to jak dotąd, wciąż tylko zimna wojna, którą dopiero należy podgrzać do super gorącej temperatury konfliktu nuklearnego między Rosją a NATO, w co ogromnie inwestują obecnie Szatany Zjednoczone.

U.S. House Votes 98% to Donate U.S. Weapons to Ukraine; U.S. Public Is 67% Against. Is This Democracy?

Jednak zdaniem German Economic News (GEN) z 25 grudnia, „Węgry nie wezmą udziału w zimnej wojnie przeciwko Rosji”.

Ungarn will sich nicht am Kalten Krieg gegen Russland beteiligen

Źródło donosi, że „węgierski premier Viktor Orban dystansuje się od polityki UE i oskarża rząd USA o próbę wszczęcia nowej Zimnej Wojny przeciw Rosji. Węgry nie będą w tym uczestniczyć”. Wcześniej GEN poinformowało, że „Celem Ameryki po Rosji, stają się Węgry, a wobec węgierskich urzędników państwowych i biznesmenów stosuje się zakazy wjazdu do USA. Amerykanie rzucają również oskarżenia o korupcję przeciwko Węgrom”.

A zatem jeden z faktycznie najbardziej skorumpowanych rządów, rząd Szatanów Zjednoczonych, używa zarzutów korupcyjnych wobec innych narodów w celu znalezienia pretekstu wymuszenia na nich posłuszeństwa amerykańskiej arystokracji.

W 2013 roku sondaż Gallupa pytał Amerykanów: „Czy korupcja jest zjawiskiem powszechnym w rządzie USA?”. 73% ankietowanych odpowiedziało: „tak.” Ale to skorumpowana do szpiku kości administracja Obamy rości sobie prawo do roli  międzynarodowego arbitra w ocenie korupcji innych krajów. Kogo jeszcze udaje im się na to nabierać? Chyba tych, którzy nie umieją czytać.

http://www.huffingtonpost.com/eric-zuesse/why-hillary-clinton-shoul_b_4293469.html

We wtorek, 23 grudnia, Reuters obiegły nagłówki: „Węgierski premier Orban mówi: USA wykorzystuje zarzuty korupcyjne, aby zdobyć wpływy”. Dalej donosi: „Stany Zjednoczone korzystają z pretekstu zarzutów korupcyjnych wobec niektórych węgierskich urzędników publicznych jako przykrywkę, aby zwiększyć swoje wpływy w Europie Środkowej podczas konfliktu Rosja-Ukraina”, powiedział we wtorek Viktor Orban. „Komentarze Orbána pojawiają się na tle pogorszenia relacji między Węgrami, sojusznikiem w NATO, a USA, co postrzegane jest jako wzrost dyktatorskich rządów Orbana oraz ocieplenie stosunków Budapesztu z Rosją”.

Wszechobecna inwigilacja NSA, militaryzacja policji, inwazje na Irak, Syrię, Libię i wiele innych krajów, które nie zagrażały USA, nie określono (przez agencję Reuters) jako akty „dyktatorskie”, ale w jakiś nieuchwytny sposób to Węgry są teraz „dyktatorskie”. Nagle (choć nie określono kiedy Węgry przestały spełniać żądania amerykańskiej arystokracji), Węgry stały się „dyktatorskie” i są zbyt „skorumpowane”, aby robić z nimi interesy.

Źródło: http://wakeupfromyourslumber.com/us-war-against-russia-is-now-against-hungary-too/

Tłum. Pluszowy Miś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *