Wojna w Syrii, hipokryzja mediów głównego nurtu i Wielki Izrael

Hipokryzja zachodnich mediów głównego nurtu nie zna granic. Mur propagandowy budowany przez te organa oszustwa pokazuje tylko pogardę wobec uczciwego dziennikarstwa i bezstronnego informowania o faktach.

a

Ta straszna wojna sieje spustoszenie od ponad 5 lat z ISIS i spokrewnionymi z al.-kaidą terrorystycznymi grupami dżihadystów szalejących na dużych obszarach kraju, dokonującymi liczne okrucieństwa i zbrodnie wojenne. Ale zachodnie media skupiają się na prezydencie Assadzie, wykształconemu w Brytanii okuliście, który przejął syryjską prezydencję po śmierci ojca, a także syryjska armię i ich rosyjskich sojuszników, oskarżając ich o zbrodnie wojenne atakowania cywilów, bombardowanie szpitali i szkół. Ten świeży atak medialny pojawił się dogodnie kiedy ‚rebelianci’ albo bardziej trafnie nazwani terroryści byli osaczeni we wschodnim Aleppo i czekało ich unicestwienie poprzez otaczające ich syryjskie wojska rządowe.

Ale kiedy przyjrzymy się ostatnim działaniom amerykańskich i sojuszniczych wojsk, to widać najbardziej jaskrawą hipokryzję zachodnich kontrolowanych przez syjonistów mediów, na przykład poniżej niektóre artykuły i raporty o zbrodniach wojennych i okrucieństwach dokonanych przez USA, Izrael, Arabię Saudyjską i powiązane siły na Bliskim Wschodzie w ostatnich latach. Wykorzystanie białego fosforu przez wojska amerykańskie i jego dewastujące skutki na cywilach jak w Faludży w Iraku opisane są herehere.

Okrucieństwa Arabii Saudyjskiej na cywilach w Jemenie opisane są here  w raporcie pokazującym wsparcie udzielane przez Amerykę i Brytanię. Artykuł ten pokazuje w szczegółach jak prezydent Obama wysłał  broń o wartości $130 mld do monarchii absolutnej, jednej z wielu zatokowych tyranii, które siły amerykańskie i zachodnie zaliczają do sojuszników nie zwracając uwagi na to, że to nie są „demokracje”, zaś amerykańscy i brytyjscy doradcy wojskowi kierują lotniczymi atakami bombowymi z saudyjskich ośrodków dowodzenia, może również ten który zaatakował orszak pogrzebowy w Sanie! Jest również więcej raportów o amerykańskich okrucieństwach here.

Amnesty International informuje o najnowszych amerykańskich mordach  w Syrii here i brytyjski dziennik The Guardian o okrucieństwach dokonywanych przez wspieranych przez syjonistów ‚rebeliantów’ w ich próbach przerwania oblężenia w Aleppo i używaniu przez nich na oślep ciężkiej broni here.

Ogromna większość zachodnich mediów albo ignoruje albo zniekształca ich informacje o konflikcie w Syrii. Zauważmy jak ofensywa amerykańskiej i irackiej armii na Państwo Islamskie w Mosulu, Irak, teraz zajmuje główną scenę w prasie i mediach, kiedy dziennikarze i gadające głowy mediów pokazują, że ISIS bierze cywilnych zakładników i wykorzystuje ich jako ludzkie tarcze, a we wschodnim Aleppo nie mówi się o braniu przez ISIS zakładników czy stosowaniu ludzkich tarcz, nie, brzydkie ruskie i armia syryjska bombardują niewinnych cywilów! Tak więc widzimy rażące realia hipokryzji zachodnich syjonistycznych mediów w histerycznym potępieniu Syrii i Rosji, potępiając ich oskarżeniami o zbrodnie wojenne, kiedy kontrolowane przez żydowskich syjonistów  rządy zachodnie i zatokowe państwa arabskie są winne dużo gorszych zbrodni przeciwko ludzkości.

Dlaczego te wojny na Bliskim Wschodzie mają miejsce w ogóle, można zapytać, i kto korzysta na tych ponoć niekończących się dzikich agresywnych konfliktach? Cóż, możemy się nieco dowiedzieć od amerykańskiego gen. Wesleya Clarka, który jest Żydem, a który wydał bardzo pouczające oświadczenie dziennikarce Amy Goodman w programie TV Democracy Now w 2007, szczegóły here. Gen. Clark powiedział, że decyzję o wszczęciu wojny z Saddamem Hussajnem podjęto kilka dni po 11 IX, bez żadnych dowodów na związki z al.-kaidą czy terroryzmem, mówiąc, że w memorandum biura sekretarza obrony jakie otrzymał kilka tygodni później były już plany „usunięcia” 7 krajów w ciągu 5 lat. Poniżej fragment z tego wywiadu:

Więc przyszedłem na spotkanie z nim kilka tygodni później, i do tego czasu bombardowaliśmy już Afganistan. Powiedziałem „Czy jeszcze idziemy na wojnę z Irakiem?” I powiedział „Och, jest jeszcze gorzej”. Wyciągnął rękę nad biurkiem i podniósł kartkę, i powiedział „Właśnie dostałem to z góry” – czyli z biura sekretarza obrony – „dzisiaj”. I powiedział „To jest memo opisujące jak usuniemy 7 krajów w ciągu 5 lat, rozpoczynając od Iraku, a potem Syrii, Libanu, Libii, Somali, Sudanu i kończąc na Iranie”. Powiedziałem „Czy to tajne?” Powiedział „Tak, sir”. Powiedziałem „Nie pokazuj mi tego”. I spotkałem go mniej więcej rok temu i powiedziałem „Pamięta pan to?” Powiedział „Sir, nie pokazałem panu tego memo! Nie pokazałem!”

Według mnie oni już są opóźnieni, ale to pokazuje, że wojny na Bliskim Wschodzie zaplanowano wiele lat wcześniej, i to co widzimy teraz w Syrii jest kontynuacją syjonistycznego planu zmiany reżimu w regionie, co oczywiście jest korzystne dla Izraela, a dla nich nie jest obce dokonywanie zbrodni wojennych, jak opisane jest here. Emaile Hillary Clinton ujawniają współwinę na najwyższych szczeblach amerykańskiego rządu, z ich wiedzą o tajnym finansowym i logistycznym wsparciu udzielanym przez Arabię Saudyjską i Katar dla ISIL i powiązanych grup terrorystycznych dżihadystów by osiągnąć ten sam cel!

Syjonistyczny plan Wielkiego Izraela Odeda Yinona pokazujący żydowski plan ekspansji państwa Izrael rozciągającego się od brzegów Nilu do brzegów Eufratu.  Ustanowiony w kontekście wojen na Bliskim Wschodzie w celu usuwania wrogów syjonistycznego bytu, takich jak Kaddafi w Libii i Assad w Syrii, jednocześnie osłabiania i bałkanizacji otaczających krajów arabskich by ułatwić ekspansję Izraela i dominację w regionie, rzeczy gładko szły dla żydowskiego nielegalnego państwa Izrael i ich syjonistycznych pudli na Zachodzie.

Więcej o planie Yinona tutaj:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-izrael-a-eksodus-syryjczykow-2015-12

Tłumaczenie: Ola Gordon

Źródło: http://www.renegadetribune.com/syrian-war-mainstream-media-hypocrisy-greater-israel/

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *