Strona główna > Bez kategorii > Wojna przeciw chrześcijaństwu i islamowi

Wojna przeciw chrześcijaństwu i islamowi

źródło: http://presstv.com/detail/2012/10/11/266033/the-war-on-christianity-and-islam/

Polityczny sojusz neokonserwatystów i chrześcijańskich ewangelików w USA jest uwielbia używać terminu :judeo-chrześcijaństwo” do opisu fundamentów filozofii politycznej USA.

Jednak gdy kościoły w izraelu, Palestynie, Rosji i Europie, jak też meczety na całym świecie znalazły się w centrum ataków podpalaczy, artystów od graffiti i wandali, ważne wskazać, że  to chrześcijańskie i islamskie doktryny znalazły się pod ogniem izraela i tych, którzy służą izraelskim interesom.

Osadnicy izraelscy z prawicowego skrzydła ortodoksyjnego wywołali akty czegoś, co nazywa się zemstą “price tag” przeciw Chrześcijanom i przeciw Muzułmanom w Ziemi Świętej przez zaatakowanie kościołów i meczetów. Radykalni żydzi twierdzą, że chrześcijańskie i muzułmańskie miejsca kultu nadal będą poddawane aktom wandalizmu w działaniach “price tag” w odwecie za próby doprowadzenia do uznania pełni praw państwa Palestyńskiego na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy. Osadnicy i wielu członków rządu premiera Netanyahu rutynowo podążają za roszczeniami osadników, którzy domagają się pełnego przejęcia Zachodniego Brzegu przez izrael jako „Judei i Samarii”, a ludność arabska wyznania islamskiego i chrześcijańskiego ma zostać wygnana.  

Ostatni akt wandalizmu żydów przeciw kościołowi dotyczył obrzucenia kamieniami Rumuńskiego Ortodoksyjnego Kościoła Św. Jerzego w Jerozolimie. Atak na kościół miał miejsce w czasie, gdy rumuński minister MSZ, Titus Corlatean odbywał wizytę oficjalną w izraelu. Netanyahu skupił na sobie podejrzenia o swój udział w atakach na kościół, bowiem odmówił spotkania z rumuńskim ministrem i osobistego przeproszenia za żydowski atak na rumuński kościół.

Tydzień przed atakiem na ten kościół, żydowscy wandale sprayem namalowali napis „Jezus, syn dziwki” i „price tag” na klasztorze zakonu franciszkanów przyległym do Opactwa Zaśnięcia na Mount Zion w Jerozolimie. W poprzednim miesiącu żydowscy wandale sprayem namalowali napis „Jezus jest małpą” na murach klasztoru trapistów w Latrun i próbowali podpalić do niego drzwi. W lutym żydowscy wandale namalowali napis „śmierć chrześcijanom” oraz „ukrzyżujemy was” po hebrajsku na kościele baptystów w Jerozolimie.

Ataki na kościoły towarzyszą faktom, że od lat ortodoksi żydowscy we wschodniej Jerozolimie plują na duchowanych chrześcijańskich na ulicach. Wiele meczetów zostało zdewastowanych przez żydowskich okupantów na Zachodnim Brzegu.

Gdy 15 przywódców amerykańskich kościołów reprezentujących metodystów, luteranów, Zjednoczony Kościół Chrystusa, the National Council of Churches oraz innych kościołów wysłały list do Kongresu USA wzywający do ponownego zbadania sprawy pomocy wojskowej świadczonej izraelowi przez USA, izraelskie lobby wybuchło gniewem. W chórze potępień chrześcijańskich przywódców znalazły się:  the American Jewish Committee, the Rabbinical Assembly, the Jewish Council for Public Affairs. Te żydowskie grupy lobbystyczne albo milczały albo bardzo ociągały się wyrażeniem mdłych napomnień wpbec żydowskich ataków na kościoły chrześcijańskie w izraelu i na terenach okupowanych.

Wielebny Pierbattista Pizzaballa, urzędnik Watykanu powiązał te ataki na kościoły z emisją trailera do filmu „Niewinność muzułmanów” na YouTube. Film bluźnierczo portretuje proroka Mahometa (PBUH). Jest jasne, że syjonistyczny plan gry polega na rozpoczęciu ataków na chrześcijan i muzułmanów. Typowa syjonistyczna taktyka, prawdziwi finansiści stojący za produkcją anty-muzułmańskiego filmu zostali ukryci pod maską prawicowych aktywistów egipskiego kościoła koptyjskiego w USA, i na nich spadło oficjalne oskarżenie. Jednakże odciski palców posiadanego i kierowanego przez żydów Hollywood zostały na wszystkich elementach produkcji i rozpowszechniania filmu.

Wg RT, rosyjskiej sieci telewizyjnej, w Rosji i na Ukrainie, grupy protestujących powiązane z FEMEN finansowane przez żydowskich „ofiarodawców”, w tym magnata finansów George’a Sorosa i urodzonego w Brooklyn wydawcy „Kyiv Post”, Jeda Sundena, ścinały piłami mechanicznymi krzyże i popełniały akty chuligaństwa wewnątrz cerkwi.

Jeden z takich gangów, feministyczna grupa FEMEN, płaci równowartość 188 $ każdemu, kto zetnie krzyż. Pojawiły się doniesienia o ścięciu krzyży w całej Rosji i na Ukrainie. Grupa FEMEN nagrała video ze ścinaniem wielkiego krzyża w parku w Kijowie wzniesionego przez Greko-katolicki Kościół Ukraiński. Trzy punki z grupy “Pussy Riot” skazane zostały za chuligaństwo popełnione w trakcie antychrześcijańskiej demonstracji związanej ze sprofanowaniem Katedry Chrystusa Zbawiciela w Moskwie. Demonstranci FEMEN przeszkadzali podczas mszy w Katedrze Św. Zofii w Kijowie. Aktywiści FEMEN urządzali pokazy ścinania piłą głowy prezydenta Rosji, Putnia, papieża Benedykta XVI oraz głowy kościoła prawosławnego Patriarchy Kiryła I. Aktywiści FEMEN urządzili również sprośną demonstrację w sławnej świątyni Hagia Sofia w Stambule.

Nie odnotowano żadnego incydentu, w jakim FEMEN albo im pokrewni “działacze” brali sobie za cel jakąkolwiek żydowską instytucję, chociaż twierdzą oni, że starają się walczyć o emancypację kobiet spod władzy zdominowanych przez mężczyzn instytucji religijnych. Ortodoksyjne żydostwo reprezentuje jedną z najbardziej mizoginicznych sekt na świecie, jednak udało mu się uniknąć szykan ze strony FEMEN, czy czegoś w tym rodzaju.  

Jasne jest, że pieniądze żydowskich syjonistów stoją za atakami na Chrześcijaństwo i Islam w Ziemi Świętej i Europie. Media syjonistyczne z sukcesami dały radę doprowadzić do wbicia klina między wyznawców chrześcijaństwa i islamu. Jednak gdy chrześcijanie zaczynają budzić się i rozumieć, kim są ich prawdziwi wrogowie, przepaść między wyznawcami Jezusa i Mahometa może zaniknąć, szczególnie wtedy, gdy coraz więcej przywódców chrześcijan zaczyna mieć dość ataków na swoją religię ze strony współczesnych faryzeuszy, z jakich składa się rząd Netanyahu, bandy nielegalnych osadników oraz żydowscy finansiści i magnaci mediów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.