Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Wojna kulturowa” to okultystyczna subwersja, a nie wojna domowa – Dr Henry Makow

„Wojna kulturowa” to okultystyczna subwersja, a nie wojna domowa – Dr Henry Makow

Europejskie chrześcijańskie narody założycielskie Zachodu są  pod nieustannym psychologicznym  i fizycznym atakiem iluminatów, masońskiego żydowskiego kultu satanistycznego, który  dzięki kontroli bankowości potajemnie przejął kontrolę nad wszystkimi ważnymi  instytucjami społecznymi.  

„Jesteśmy dehumanizowani i wprowadzani do ich piramidy na najniższym poziomie”.

(Gdybyśmy potrzebowali jeszcze jednego dowodu, że społeczeństwo przeszło na ciemną stronę, ten rządowy plakat z 2017 r. w metrze w Toronto promujący gejowską rozpustę seksualną. W społeczeństwie kontrolowanym przez satanistyczny kult chory staje się zdrowy.)

Dr Henry Makow.

Wojna kulturowa nie jest „wojną domową”; to inwazja, dokonywana przez wywrotowość, a nie armie .

Pozwól mi to wyjaśnić. Judaizm kabalistyczny to satanizm . Satanizm stara się zastąpić Boga, odwrócić wszystkie wartości i zniewolić ludzkość. Najpierw zniewolili Żydów, potem masonów, którzy są kabalistami, a przez masonerię większość instytucji społecznych. Nasi „przywódcy” – polityczni, kulturowi itd. – są administratorami kolonialnymi dla bankierów kochających szatana.

Ludzkość ma czcić i słuchać bankierów, bezpośrednio lub pośrednio. Triumf globalizmu  i komunizmu doprowadzi do jednego narodu, jednej „religii”, jednej rasy i jednej płci.

(Kultura szatańskiego kultu. Obsceniczna Miley Cyrus jest mainstreamowy)

Ta inwazja jest szatańska. Jesteśmy dehumanizowani i wprowadzani do ich kultu na najniższym poziomie.

Nie chcą, abyśmy osiągnęli nasz boski potencjał: być aniołami. Wręcz przeciwnie, chcą uczynić nas złymi i chorymi: demonami. NWO zajmuje się służeniem szatanowi poprzez odwracanie dobra i zła, prawdy i kłamstwa, piękna i brzydoty.

 Szatański kult kontroluje i wykorzystuje jego członków, czyniąc ich chorymi i zarządzając ich objawami dla zysku. Jest to w zasadzie model zachodniego społeczeństwa, który być może zauważyłeś ma obsesję na punkcie choroby, wykorzystywania seksualnego, wojny i nieszczęść każdej odmiany.

SPOŁECZNE ZNIEWOLENIE

W takim stopniu, w jakim poświęcamy się Bogu, jesteśmy uwolnieni od świata.  Sataniści nas zniewalają. Dlatego wypierają słowo „Bóg” ze zwykłego użycia.

Członek iluminatów Harold Rosenthal powiedział to: „Przekształciliśmy ludzi w naszą filozofię zdobywania, aby nigdy nie byli zadowoleni. Niezadowoleni ludzie są pionkami w naszej grze podboju świata. Zawsze szukają i nigdy nie są w stanie znaleźć w momencie, gdy szukają szczęścia poza sobą, stają się naszymi chętnymi sługami ”. Harold Rosenthal The Hidden Tyranny 

W ten sposób uczą nas poszukiwania naszej tożsamości pochodzącej ze świata, dążenia do pieniędzy, seksu i sławy. Atakują cztery nogi ludzkiej tożsamości: religię (Boga), rasę, naród, małżeństwo i rodzinę (płeć), aby nas skorumpować i przeprojektować.

Dziwaczny atak na męskość i kobiecość trwa każdego dnia. Płeć jest „konstruktem społecznym” i „płynnym”, z wyjątkiem sytuacji, gdy ktoś chce zmienić się na płeć przeciwną, w takim przypadku jest to naturalny imperatyw.

W zeszłym roku harcerze ogłosili, że przyjmą dziewczyny   i zmienią swoje imię na bardziej „inkluzywne”. Nie może być miejsca, w którym mężczyźni mogliby zdobyć umiejętności i zachowania określane jako „męskie”. Pozwolili gejowskim przywódcom harcerskim w 2015 r., Pomimo faktu, że przez lata 12 000 chłopców było przedmiotem gejowskiej napaści seksualnej.  Podobnie jak w kościele rzymskokatolickim, homoseksualiści są wykorzystywani do niszczenia innej wielkiej instytucji.

Dzieje się tak, ponieważ męskość jest „toksyczna”, termin nienawiści, który jest dopuszczalny tylko wtedy, gdy stosuje się go do ludzi, których Illuminati chcą ujarzmić.

W tym samym czasie dziewczęta są poddawane praniu mózgu, aby nie dążyć do spełnienia jako żony i matki, aby kierowały swego pragnienia spełnienia ku karierze. Mutują, więc nie mogą już odnosić się do mężczyzn i odwrotnie.

Spójrz na stronę przewodników dla dziewczyn .

„ Girl Guides of Canada. Miejsce, w którym dziewczyny:

-znajdź drogę życia

-szukaj nowych wyzwań

-znajdź głos, który prowadzi kobiety

-odkryj, jak mogą zmienić swój świat

-zaprzyjaźnić się – i mieć mnóstwo zabawy 

-wszystko w bezpiecznej, wspierającej, integrującej przestrzeni

Ich badanie  dotyczy tego, jak oczekiwania heteroseksualne  są uciążliwe i bolesne. Na przykład „59% dziewcząt odczuwa presję ze strony społeczeństwa, aby dostosować się do nierealistycznych standardów dotyczących tego, co to znaczy być dziewczyną”. Na przykład pragnienie bycia żoną i matką? Lepiej  importować ludzi z trzeciego świata, aby uzupełnić deficyt ludności.

Oczywiście ostatecznym szaleństwem jest umożliwienie dzieciom sfinansowania zmian seksualnych bez zgody rodziców.  Rodzice, którzy opierają się zmianom seksualnym,mogą mieć odebrane dzieci. Absurd trwa nadal, gdy  mężczyźni przejmują sport kobiecy. Mamy sponsorowany przez elity atak na tożsamość płciową, 97% populacji i wszyscy są nieświadomi, ponieważ media powodują dysonans poznawczy.
Atak nie jest tylko psychologiczny. Niektórzy ludzie umierają w wyniku fałszywych flag terrorystycznych, które mają usprawiedliwić masową inwigilację i państwo policyjne. Dlaczego uważasz, że jest to konieczne? Ponieważ w przyszłości będą robić rzeczy, które mogą wywołać gwałtowny bunt.
Podsumowując, świat jest kontrolowany przez bankierów, którzy podpisują się pod żydowską ideologią supremacji wymagającą ujarzmienia i wyzysku gojów.  Oczywiście jest wielu gojów masonów, którzy chcą siedzieć przy tym stole. Nadszedł czas, aby przyjąć mentalność wojny. Jesteśmy w stanie wojny z potężnym elementem wywrotowym, który przejął społeczeństwo zachodnie.
Nie mamy wyboru. My i nasze rodziny jesteśmy nieustannie atakowani.
Źródło: https://www.henrymakow.com/  (art. z dnia 14.05.2019)
Tłum. Sobrius

Źródło polskie: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/05/14/wojna-kulturowa-to-okultystyczna-subwersja-a-nie-wojna-domowa-dr-henry-makow/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.