Strona główna > Polska > Wojna duchowa Niemcy – Polska. Firma Brandweb pracująca dla Lidla, posunęła się jeszcze dalej

Wojna duchowa Niemcy – Polska. Firma Brandweb pracująca dla Lidla, posunęła się jeszcze dalej

Gospodarczo już 20 lat temu nas pokonali. Teraz chcą abyśmy przewartościowali swe przekonania. Chcą abyśmy przyjęli islamistów. Ostatnio ostentacyjnie drwią z Polski pobożnej. Jaki stan katolicyzmu jest, taki jest, ale Polska nadal prezentuje wartości obce Europie zachodniej.

Lidl po kontrowersyjnej reklamie przeprosił, ale agencja reklamowa Brandweb poszła za ciosem – co się nie robi dla pieniędzy – wymyślając nowe hasła nawiązujące do wiary chrześcijańskiej ogólnie rozumianej:

a

źródło: https://www.facebook.com/brandwebpl/photos/a.700606159994880.1073741828.614969725225191/1338876036167886/?type=3&theater

Nieważne jak, byle mówili.

Prawo i Sprawiedliwość żąda od firmy Brandweb, by ta przestała posługiwać się logotypem i nazwą partii.

„Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie korzystało z Państwa usług ani w żaden inny sposób z Państwem nie współpracowało (z Państwa usług korzystał incydentalnie, jednorazowo Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – nie partia, co profesjonalny podmiot bez trudu winien prawnie rozróżniać)” – czytamy w piśmie opublikowanym na Twitterze. Widnieje na nim podpis dyrektora organizacyjnego PiS Krzysztofa Sobolewskiego.

Nie wiem czy mam współczuć twórcom tej reklamy, czy nie. Wiem jedno:

„Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie.” Ga 6.7

Agencja zasiała i będzie kiedyś tam żąć. Dla nich liczy się ich pięć minut na wypromowanie, ale kara wisi w powietrzu. Synowie Arona zostali ukarani za to tylko, że przynieśli zły ogień.

Nabuchodonozor został na 7 lat wypędzony i skazany na życie ze zwierzętami by poznać moc Bożą.

Gdy słowo to było jeszcze na ustach króla, zagrzmiał głos z nieba: Oznajmia ci się, królu Nebukadnesarze, że władza królewska zostaje ci odjęta. (29) Będziesz wypędzony spośród ludzi, będziesz mieszkał ze zwierzętami polnymi, trawą jak bydło będą cię karmić i siedem wieków przejdzie nad tobą, aż poznasz, że Najwyższy ma władzę nad królestwem ludzkim i że je daje temu, komu chce. Daniela 4

Być może przeczytają to twórcy tej reklamy i zapewne z ironicznym uśmieszkiem spojrzą, ale kara wisi w powietrzu.

Pragnę tylko przy okazji nadmienić, że ksiądz kościoła zielonoświątkowego, który brał udział w spotkaniu ekumenicznym łączącym religie pogańskie Tony Palmer zginął w wypadku motocyklowym za niedługi czas po tym spotkaniu. W styczniu odbyło się spotkanie ekumeniczne a w lipcu zmarł.

(31) Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.” Hebrajczyków 10

Nadchodzą czasy, a właściwie już są, gdzie oficjalnie drwi się z Boga żywego. Długo tak nie będzie.

Nad Polską trwa wojna duchowa. Z jednej strony chcą nam zainstalować uchodźców, a z drugiej wciska się Polakom satanokulturę zachodu.

Za: http://detektywprawdy.pl/2017/07/06/wojna-duchowa-niemcy-polska/

Data publikacji: 6.07.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.