Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Właśnie teraz przepisują treść Protokołów. Gilad Atzmon

Właśnie teraz przepisują treść Protokołów. Gilad Atzmon

Przez wiele lat moi krytycy wskazywali następujący cytat jako dowód moich anty żydowskich resentymentów:

„Amerykańskie żydostwo nie jest zainteresowane debatą na temat tego, czy „Protokoły Mędrców Syjonu” są autentykiem czy są fałszywką. Żydzi amerykańscy bez wątpienia kontrolują świat”.

Zarówno syjoniści jak również syjoniści „anty-syjonistyczni” czepiali się tego cytatu jako dowodu, że moje idee są „antysemickie”. Jak gdyby wpływy i dominacja żydowska była wytworem mojej chorej wyobraźni.

W artykule na temat antysemityzmu, który ukazał się w grudniu 2003 przedstawiłem obszerną listę syjonistów w administracji Busha. I wskazałem również, że „w administracji Clintona sytuacja była jeszcze gorsza. Mimo, że żydzi tworzą tylko 1,9 procentowy udział ludności tego kraju, 56 procent mianowanych przez Clintona urzędników było żydami”. Próbowałem ostrzec żydów, że ich nadmierna władza jest niebezpieczna dla naszego wszechświata, jak i dla samych żydów.

Nigdy nie wycofałem się ani przepraszałem za te wypowiedzi, bo uważałem i nadal uważam je za prawdziwe. Nie jest tajemnicą, że z upływem czasu, wielu uczonych poparło moje stanowisko. W 2006 roku Mearsheimer i Walt opublikowali swoją książkę The Israeli Lobby.

45% Brytyjczyków jest uważanych przez żydowskich przywódców za „antysemitów”, ponieważ Brytyjczycy w odpowiedzi na pytanie ankietowe twierdzili, że żydzi cieszą się zbyt rozległą władzą w mediach, polityce i finansach.

Przez 12 lat oskarżano mnie o bycie „antysemitą” za postawienie oczywistego pytania – czy „Protokoły Mędrców Syjonu” to autentyczny dokument czy fałszywka bez znaczenia. Władza żydowska w mediach, finansach i polityce jest ogromna i zabójczo niebezpieczna.

A teraz, Yossi Sarid, syjonista z Izrahella, weteran polityki, zgodził się z moim stanowiskiem. Napisał w Haaretz:

„Właśnie w tym czasie dokonuje się ponownego przepisywania treści Protokołów. Bogaci żydzi piszą je własnym pismem odręcznym. Potwierdzają własnymi podpisami to, co antysemici używali kiedyś, aby oczerniać ich w dawnych czasach: My, Mędrcy Syjonu, pociągamy za sznurki Kongresu, a kongresmeni są niczym marionetki, którzy wykonują naszą wolę. Jeśli nie zrozumieją naszych słów, zrozumieją nasze groźby. A jeśli w przeszłości, robiliśmy ten cały show zza kulis, to teraz robimy to w sposób otwarty, w centralnym punkcie sceny. A jeśli zapomnisz o naszych dotacjach, to źródło wyschnie do cna”.

a
Yossi Sarid

Pozostaje jedno pytanie: czy mówienie prawdy na temat wpływów żydowskich jest antysemityzmem?

Moja odpowiedź jest jednoznaczna. Nie jest, a prawda jest wyzwoleniem.

Gilad Atzmon, tłum. Pluszowy Miś.

Źródło: http://www.gilad.co.uk/writings/2015/2/8/in-these-very-moments-the-protocols-are-being-rewritten

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 1 =