Strona główna > Świat > Władze Szwecji zapłaciły islamskim imigrantom po 15 tyś. USD za gwałt na Białej kobiecie!

Władze Szwecji zapłaciły islamskim imigrantom po 15 tyś. USD za gwałt na Białej kobiecie!

To nie ponury żart. Muzułmański imigrant z Erytrei, który brutalnie zgwałcił z kolegami Szwedkę, dostał od państwa odszkodowanie w wysokości 140 tys. koron. Wkrótce dostaną je też pozostali.

Nowa oficjalna flaga Szwecji
Nowa flaga Szwecji

Pomimo, że szwedzki sąd orzekł, iż mężczyzna brał udział w gwałcie, to jednak – jak to określono – „był bardziej pasywny” niż trzej pozostali gwałciciele. Dlatego musi dostać od państwa odszkodowanie równowartości 15 tys. USD za „traumę, którą przeżył w szwedzkim więzieniu”. Oczywiście z kieszeni tamtejszych podatników.

Pozostałych trzech gwałcicieli też nie spotkała krzywda – chociaż sąd skazał ich początkowo na 3 lata więzienia, to Sąd Apelacyjny uchylił ten wyrok, gdyż jego zdaniem, „nie da się ustalić, kto dokładnie co robił w czasie gwałtu”, a więc nie wolno skazać nikogo. W efekcie – również pozostali gwałciciele wyszli na wolność i też dostaną wkrótce odszkodowania.

Jak donoszą szwedzkie media relacjonujące proces, do gwałtu doszło w nocy 17 października ub. roku w mieście Ludvika w środkowej Szwecji. Kobieta wracała do domu, kiedy została zaczepiona na ulicy przez grupę imigrantów.

Zawlekli ją do ciemnej alei, otoczyli kołem, przewrócili, ściągnęli ubranie i przez 20 minut gwałcili analnie kobietę, która bezskutecznie krzyczała o ratunek. Spłoszył ich dopiero jakiś przypadkowy przechodzień. „Leżałam na ziemi sparaliżowana strachem i kompletnie zdruzgotana” – zeznała ofiara.

„W społeczeństwie, które utraciło swoją duszę i pogrążyło się w szaleństwie, wszystko jest już możliwe” – pisze jeden ze szwedzkich blogerów, komentując wyrok sądu. I tak dobrze, że – jak zauważa ironicznie jeden z internautów – sąd nie kazał, aby to zgwałcona Szwedka zapłaciła swoim oprawcom po 15 tys. USD za „ubogacenie kulturowe”.

a

Źródło: http://reporters.pl/3142/wladze-szwecji-zaplacily-imigrantom-po-15-tys-usd-za-gwalt-na-kobiecie/

P.S. Suplement: współczesny euroburdel w kilku fotografiach:

a

a

a

a

 Witamy w żydolewackim raju

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *