Strona główna > NWO > Witajcie w kościele demona !

Witajcie w kościele demona !

WROTA PIEKIEŁ SĄ JUŻ ROZWARTE !!!

Wiemy wszyscy, że Franciszek jest wielkim entuzjastą otwartych drzwi , o ile nie są to drzwi do watykańskich urzędów finansowych.

Według tego wzorca jego ulubiony kościół Novus Ordo Seclorum będzie taki jak Kościół Najświętszego Serca Jezusowego (Herz-Jesu-Kirche) w Monachium zilustrowany powyżej na fotografii, jako że przypuszczalnie żaden budynek na świecie nie mógłby otworzyć swoich podwojów bardziej spektakularnie niż ten właśnie przedstawiony powyżej. Budynek jest zasadniczo zbudowany w formie sześcianu, prawie całkowicie ze szkła a jego frontowa fasada tworzy gigantyczny portal, który może być otwierany i zamykany za pomocą przyciśnięcia guzika.

Podczas kiedy, w zamierzeniu może, miało to być żywym znakiem zaproszenia, kiedy monstrualny portal jest otwierany, to już samo wnętrze jest mniej niż atrakcyjne. W rzeczywistości to wygląda tak jakby bramy piekieł się teraz rozwarły. Nic dziwnego, że duży „krucyfiks” po prawej stronie frontowej ściany przypomina bardziej pal totemiczny niż cokolwiek innego i charakteryzuje się typową modernistyczną brzydotą, co woła o pomstę do Nieba, jak to widać na zbliżeniu. Przechodząc do właściwego wnętrza kościoła, napotyka się wszędzie okropne widoki.

Poniższe fotografie i video oddają dobrze przerażający zmysł tego jak bardzo jest to wszystko przesiąknięte złem.

No więc…byliście w stanie znaleźć „tabernakulum” ?…Jednak chyba nie ! (Ale ono tam jest !)

Przy tak dużej otwartości nie można nie wspomnieć o tych zbawiennych słowach ostrzeżenia udzielonego nam przez naszego Pana Jezusa Chrystusa podczas Jego kazania na Górze: „Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka brama i przestronna jest droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest, którzy przez nią wchodzą.” (Ewangelia Św. Mateusza Apostoła 7:13)

Tak, Franciszek pragnie otwartych drzwi i, być może, nie jest to taki zły pomysł. Wszystkim czytelnikom tego blogu, którzy ciągle jeszcze pozostają częścią sekty Novus Ordo, mówimy: Kiedy drzwi są otwarte to skorzystajcie z okazji i wiejcie stamtąd !

(  Zamiast tam siedzieć zostańcie prawdziwymi katolikami .)

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową):

www.novusordowatch.org/2018/07/welcome-to-monster-church/

Data publikacji: 26.07.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *