Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Witaj w Polsce żydzie pedofilu. Lud wojtyłowy zawsze chętnie cię przyjmie.

Witaj w Polsce żydzie pedofilu. Lud wojtyłowy zawsze chętnie cię przyjmie.

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/04/23/witaj-w-polsce-zydzie-pedofilu/

Data publikacji: 23.04.2013

Daniel Cohn-Bendit demonstruje boski paluszek rozkoszy.
Daniel Cohn-Bendit demonstruje boski paluszek rozkoszy.

W środę na Uniwersytecie Wrocławskim odbędzie się debata na temat europejskiego kryzysu finansowego i społecznego. Wśród zaproszonych gości jest m.in. wiceprzewodnicząca Parlamentu Europejskiego Isabelle Durant, Lidia Geringer d’Oedenberg, Róża Thun, Jarosław Sellin, Janusz Palikot oraz współprzewodniczący partii Zielonych Daniel Cohn-Bendit.

“Od dawna miałem ochotę pracować z dziećmi – pisał. – W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym [państwowym] przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem. Wtedy oskarżono mnie o perwersję…”. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *