Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Winston Churchill był marionetką bankierów

Winston Churchill był marionetką bankierów

Nieżyjący już T. Stokes był weteranem brytyjskiego wywiadu, który  przeprowadzał wywiady z ludźmi z bliskiego otoczenia Churchilla. Winston Churchill był satanistą, homoseksualistą i alkoholikiem, który brał łapówki i  sprzedał swój kraj, aby posunąć naprzód rasistowską tyranię masońsko żydowskiego świata Rothschilda.

Dr Henry Makow – T. Stokes

Winston Churchill, który poprowadził Wielką Brytanię do dwóch wojen światowych ze swoim słynnym „zwycięskim” pozdrowieniem, nadal jest czczony przez wielu ludzi. W niedawnym sfałszowanym sondażu pewnej gazety został wybrany najlepszym brytyjskim Anglikiem.

Churchill był długoterminową syjonistyczną marionetką i służył ich interesom przekładając przed nią interesy brytyjskie. Był kapłanem druidów, masonem z 33 stopnia i członkiem Złotego Świtu . Masoneria jest tajnym elitarnym antydemokratycznym, antychrześcijańskim kultem satanistycznym.

Jego pozdrowienie „V” jest uznanym pozdrowieniem rogatego boga, symbolem Diabła wielbionego przez Illuminati. Początkowe „V” jest 22. literą alfabetu, świętą liczbą w hebrajskiej numerologii i odpowiada w pakiecie tarota do głównej arkany.

Winston zmienił poglądy w swojej politycznej karierze cztery razy. Jego umiejętności były oferowane w kilku innych okazjach za odpowiednią cenę. Był znany w Izbie Gmin jako „The Shithouse” z jego inicjałów WC.

Przyjął 150 000 funtów od bankierów Rotszylda,  by wprowadzić Brytanię do II wojny światowej przeciwko Niemcom i wciągnąć do USA.

Arcybiskup Lang, ekspert Kościoła anglikańskiego w tematach okultystyzmu, przed II Wojną Światową był wtajemniczony w to, że Churchill ułożył „czarną drużynę”. Byli to astrolodzy wojenni, różdżkarze i magowie rytualni pod przywództwem Louisa de Whol .

Dennis Wheatley, Dion Fortune, dr Alexander Cannon i Ian Fleming twierdzili, że Churchill prowadził wojny z Aleisterem Crowleyem i znanym medium duchowym East End Joe Benjaminem, który był często reklamowany w latach sześćdziesiątych jako ulubione medium Winstona.

SATANICZNE RYTUAŁY

Sefton Delmer, czarny przywódca propagandy i psyopsów, potwierdził, że 33-letni masoni Churchill i Aleister Crowley byli zaangażowani w satanistyczne rytualne ofiary w Devils Chimney w Gloucestershire.

Operacyjny generał Rothschildów , Anthony Blunt powiedział, że Hitler negocjował pokój przez całą wojnę i wysłał swojego zastępcę Rudolfa Hessa do Wielkiej Brytanii, by dążył do honorowego pokoju. Churchill wykonał program Rotszylda, by zniszczyć Niemcy. Niewidzialne ogniowe bombardowanie niemieckich miast akademickich, Była to typowa „ofiara satanistyczna”, zapisana w Starym Testamencie jako „ofiara całopalenia” i biblijne pieczenie czarownic.

Geneza; 22,1-2:  „Bóg rzekł do Abrahama, aby zabrał swojego jedynego syna Izaaka, którego kocha, i poszedł do ziemi Moria, i ofiarował go tam jako ofiarę całopalną”

Anthony Blunt wyraził swójĄ niechęć do Churchilla, który popierał radzieckie ekipy gwałcące, które zbezcześciły kobiety i dzieci w ostatnich dniach Trzeciej Rzeszy. Bombardowanie niemieckich miast równało się tylko odmowie Churchilla, by pomóc Indiom podczas katastrofy klęski głodu w 1943 roku. Tymczasem Churchill wysłał żywność i broń do Rosji. Z pewnością jest to najgorszy satanizm.

Patrick Kinna [prywatny sekretarz Churchilla] mówił nam, że czytali mieckie kody Enigmy, więc wiedzieli, które statki zostaną zatopione. Wysłali statki wabiące, aby utrzymać U Booty z dala od statków, które chcieli zachować w bezpiecznym miejscu. Wiedzieli, że miasto Coventry zostanie zbombardowane, ale Churchill nie ewakuował go i zostawił ludzi na pastwę losu.

Brytyjskie służby wywiadowcze przekazywały informacje o nasyceniu Trzeciej Rzeszy, aż do II wojny światowej i powiedziały nam, że Niemcy zagrażają Rosji, a nie Wielkiej Brytanii.

Churchill założył swój własny naród w SOE, który został zwerbowany przez lewicowych rabusiów i socjalistycznych sympatyków, i kazano im; „podpalić Europę”. Celem było poświęcenie Europy i zapewnienie, że Niemcy ograniczą opór, co właśnie się stało.

Kilka lat temu zasugerowano mi, że Churchill był szantażowany przez żydów w związku z homoseksualnym romansem ze swoim sekretarzem. Biograf Churchilla, Martin Gilbert, rozmawiał z kilkoma osobami które twierdziły, że Churchill miał wiele  wizyt w legendzie nastoletniej męskiej prostytucji w Maroku, a sowiecki szpieg Eugeniusz Iwanow był tylko tym, który udokumentował alkoholizm i psychiczną niestabilność Churchilla, a wszystko jest w archiwach GRU

Churchill przyjął tajne łapówki w I wojnie światowej pod nazwą pułkownika Arden, a jeden z jego rachunków bankowych w czasie II wojny światowej jest rzekomo na imię Connolly.

WOJNA

Wielka Brytania w latach trzydziestych miała postawę, która pomagała Niemcom w jej antyrosyjskim stanowisku, ale Churchill odwrócił się od stołu i zdecydował, że Niemcy są wrogiem i doprowadził Brytanie do wojny. Hitler miał coś wspólnego z rasą anglosaską (Niemcy, Wielka Brytania i USA) on nie chciał wojny z nami.

Gdybyśmy wysłuchali naszych służb wywiadowczych, pozwolilibyśmy Rosji i Niemcom walczyć między sobą, a my moglibyśmy łatwo poradzić sobie z osłabionym zwycięzcą, a zimna wojna nigdy by się nie wydarzyła.

Jednak Churchill miał Vernona Kell’a (założyciela MI-5), najlepszego szefa wywiadu na świecie, którego zamordowano by nie zachwiał planu. Szef wywiadu marynarki Admirał Barry Domville został uwięziony na czas wojny za jego sprzeciw wobec planów Rothschilda.

Churchill sprzedał się bankierom przeciw dobru własnego narodu, tak jak współczesny Judasz.

Churchill zabrał nas do II wojny światowej, ponieważ bankierzy chcieli podporządkować Niemcy. Wszystkie wojny toczą się o cele bankierów.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 13.02.2019)

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/13/winston-churchill-byl-marionetka-bankierow/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.