Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Winny współudziału

Winny współudziału

aWy wszyscy sprzedajni politycy, senatorowie, posłowie, radni i pracownicy agencji rządowych, którzy realizujecie ten plan – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy, policjanci, agenci wywiadu i osoby pracujące w tej bezprawnej instytucji utworzonej bez udziału powszechnego, którzy trzymacie się tego planu, chronicie przestępców, podtrzymujecie ten zbrodniczy twór broniący przestępców – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy bohaterowie wojenni, robiący „tylko swoje”, napadający na ziemie innych ludzi, operatorzy dronów i wy wszyscy, którzy jesteście zamieszani w działanie kompleksu wojskowego – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy ludzie od instalacji kamer CCTV i innego sprzętu nadzoru z repertuaru big brothera – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy ludzie z ludzkiego stada, którzy wybieracie ignorowanie obecności 800-funtowego goryla w waszym salonie, bo wolicie pooglądać sobie grę w piłkę i odmawiacie sami sobie obowiązku obudzenia się ze swojego egoistycznego, wygodnego snu – – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy naukowcy, którzy tworzycie związki chemiczne i technologię, jaka jest szkodliwa dla naszej planety i służy uciemiężaniu ludzkości – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy opowiadacze pół-prawd, którzy wzbraniacie innym dostrzec istotę tego planu, mimo tego, że wielokrotnie na wierzch wychodzi szkaradna Prawda o nim, bowiem jest wam wygodnie w waszych tożsamościach małego kalibru 'ujawniaczy”, typu Alex Jones i jemu podobni – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy pracownicy służby zdrowia, którzy w dalszym ciągu stosujecie praktyki zdrowotne zaczerpnięte ze śmietnika, dobrze wiedząc, iż one służą szkodzeniu i zabijaniu ludzi poprzez te fałszywe kuracje; ponieważ wszystko, na czym wam zależy to utrzymanie swoich kryminalnych praktyk i głaskanie swoich szlachetnych popędów egoistycznych – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy dezinformatorzy i opowiadacze pół-prawd, którzy pomagacie ukryć Prawdę. Celowo utrzymujecie ludzi w stanie rozproszenia, aby nadal gonili własny ogon wśród waszych opowieści, gdy jednocześnie wy sami robicie z tego sposób zarabiania na życie – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy ludzie w mediach, którzy pomagacie propagować kłamstwa i dezinformację – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy ludzie w szkolnictwie i nauce, którzy pomagacie propagować niszczycielskie nowe pojęcia „normalności” wśród społeczeństwa oraz fałszywą herezję naukową – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy pracownicy socjalni, którzy odgrywacie swoje role w niszczeniu rodziny, ponieważ wykonujecie „tylko swoją pracę”, po prostu kierujecie się poleceniami – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy, którzy zdajecie sobie sprawę z tego, jaka jest Prawda, ale postanowiliście zachować ją dla siebie; jesteście zbyt przestraszeni lub apatyczni, aby udostępnić do niej dostęp kolejnym ludziom, aby pomóc by słowo się niosło – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy ludzie, którzy atakujecie swymi negatywnymi, bezcelowymi,  nieproduktywnymi, agresywnymi komentarzami tych, którzy próbują powiedzieć wam Prawdę, i którzy starają się zrobić małą rzecz, aby Prawda wyszła na światło dzienne – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU działania z premedytacją – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy, którzy wiecie, jaki jest plan, ale rezygnujecie z oporu w każdy możliwy sposób, godzicie się na każdą formę prawodawstwa i żądań, jakimi rzuca w was rząd – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU postawy niewolniczego służalstwa – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Wy wszyscy pracownicy ze świata „lepszych miejsc parkingowych” i urzędnicy wsparcia działań wspólnoty oraz ci, którzy dopomagają istnieniu tego skorumpowanego systemu – nie ma już dla was żadnego usprawiedliwienia, gdyż dobrowolnie dokonujecie świadomego WYBORU udawania, że nic wam nie wiadomo – jesteście współwinni działalności kryminalnej, śmierci, zniszczenia i cierpień.

Do wszystkich sprzedawczyków, do waszych nieświadomych dusz, którzy dokonaliście już wyboru;  wyboru tego, po której stronie barykady stajesz. Ci wszyscy od mentalności „ja tylko wykonuję swoją pracę„, „tylko wykonuję rozkazy„. Wybraliście sami, kogo wolicie wspierać – mamonę zamiast moralności, otchłań ciemności zamiast światło, tyranię zamiast waszych braci i siostry.

Jesteście tylko krótkowzrocznymi głupcami, do tak niskiego poziomu duchowego spadliście. Nie ma już więcej obszarów szarości. Nie ma więcej kompromisów. Sprzedaliście swoje dusze. I to był wasz całkowicie indywidualny wybór.

Jesteś współwinny niszczenia życia swojej własnej rodziny.

Jesteś współwinny niszczenia swego własnego życia.

Jesteś współwinny niszczenia życia całej ludzkości.

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/11/04/complicit/

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.