Strona główna > Polska > Winnicki rozpętał burzę w sieci. „Warszawa już jest multi-kulti. Na porodówce obcokrajowcy na każdym kroku”

Winnicki rozpętał burzę w sieci. „Warszawa już jest multi-kulti. Na porodówce obcokrajowcy na każdym kroku”

Poseł Robert Winnicki w mediach społecznościowych postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat liczby imigrantów w Polsce. Poruszył temat przy okazji pobytu na oddziale położniczym z okazji urodzin kolejnego dziecka. „Obcokrajowców spotykamy na każdym kroku” – pisze . Internauci żywo to komentują.

Poseł Robert Winnicki na Twitterze opowiedział jaką zastał sytuację na porodówce w Warszawie. Prezesowi „Ruchu Narodowego” w ubiegłym tygodniu urodziło się drugie dziecko i to co zobaczył przeraziło go.

„Pierwszy syn urodził się w połowie 2017 r. Wtedy w toku wizyt kontrolnych, na porodówce i potem na oddziale położniczym spotkaliśmy jedną, pozaeuropejską rodzącą. Drugi przyszedł na świat w ubiegłym tygodniu. Obcokrajowców spotykamy na każdym kroku. Warszawa już jest multi-kulti.”

———————————————————————————————————————————————————-

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Pierwszy syn urodził się w połowie 2017 r. Wtedy w toku wizyt kontrolnych, na porodówce i potem na oddziale położniczym spotkaliśmy jedną, pozaeuropejską rodzącą. Drugi przyszedł na świat w ubiegłym tygodniu. Obcokrajowców spotykamy na każdym kroku. Warszawa już jest multi-kulti.

———————————————————————————————————————————————————-
Za: https://medianarodowe.com/winnicki-rozpetal-burze-w-sieci-warszawa-juz-jest-multi-kulti-na-porodowce-obcokrajowcy-na-kazdym-kroku/
Data publikacji: 30.11.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *