Strona główna > NWO > Apokalipsa > „Wszechprawosławny” wilczy sobór – komu jest on potrzebny ?

„Wszechprawosławny” wilczy sobór – komu jest on potrzebny ?

Komu potrzebny jest wilczy sobór…Antychrystowi łacinnicy będą „modlić się” o przeprowadzenie „Wszechprawosławnego Soboru”.

„Katolicy” Rzymu zbiorą się w najbliższą sobotę w Bazylice p.w. Św. Pawła Za Murami na wspólną modlitwę o, tak zwany, „Wszechprawosławny Sobór”, którego przeprowadzenie wyznaczone jest na Krecie w dniach od 16 czerwca do 27 czerwca.

Z inicjatywy papieskiej Rady Popierania Jedności Chrześcijan modlitwy rozpoczną się o 17:00 według czasu rzymskiego. Jak poinformowali inicjatorzy przedsięwzięcia to modlitwy te mają pokazać duchową bliskość Kościoła Rzymsko-Katolickiego i Cerkwi Prawosławnej”.

Dzięki Bożej Łasce, natychmiast po tej informacji o heretyckich modlitwach o ekumeniczną pomyślność, w trakcie przygotowywania „Wszechprawosławnego Soboru” pojawiły się nieprzezwyciężalne trudności.

Wcześniej przewodniczący papieskiej Rady Popierania Jedności Chrześcijan, „kardynał” Kurt Koch, wyraził nadzieję, że pierwszy od stuleci „Wszechprawosławny Sobór” może odegrać pozytywną rolę w zbliżeniu stanowisk różnych Cerkwii Prawosławnych w stosunku do katolików. Jeżeli partnerzy (ekumeniści) „pomiędzy sobą nie są do końca zgodni” to może to negatywnie wpływać na dialog, podkreślił „kardynał” Kurt Koch.

ZŁY !!!
ZŁY !!!

Na podstawie: http://3rm.info/main/63129-vot-komu-nuzhen-volchiy-sobor-antihristovy-latinyane-budut-vymalivat-provedenie-vsepravoslavnogo-sobora.html

Data publikacji: 8.06.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *