Wilcze doły

Wilcze doły to koszerne pułapki, służące w swej obecnej formie do wychwytywania potencjalnych dysydentów.

Kidd_Kosher_Kosher_Highways-back-large

Długoterminowi planiści zorganizowanego żydostwa wiedzieli zawczasu, że ludzie w końcu zauważą, co się dzieje i naturalnie będą co najmniej bardzo wkurzeni, a zatem pozakładali liczne pułapki z wyprzedzeniem po to, żeby rozładować cały ten potencjał energii, rozproszyć go na przeróżne pseudo-problemy.

Wiele różnych ruchów społecznych, walczących o dobre sprawy, jak ruch praw zwierząt, Freeman-on-the-Land (uświadamiania o prawach z zakresu Praw Naturalnych – przypis), anty-GMO, różnych survivalowców czy grup oporu wobec prób kontroli broni, zostało zinfiltrowanych przez żydowskich wywrotowców, oni do nich przeniknęli, a działania te z początku nie były celowo ustawione jako ruchy społeczne. Myślę, że te ogniska oporu były bardziej organiczną reakcją na niesprawiedliwość, a następnie stopniowo stały się zinfiltrowane.

Jednak jest 10 podstawowych obszarów potencjalnego oporu, jakie zostały celowo utworzone z góry, aby odebrać Ruchowi Prawdy energię potencjalną/siłę oporu przeciwko żydowskiemu NWO.

1 /. Media dezinformacyjne

To jest największy wilczy dół najeżony ostrymi palami na tych, którzy zaczynają się budzić. Takie marionetki żydowskie, jak David Icke czy Alex Jones, zostały przygotowane zawczasu, bo gdy ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje, oni już czekają, aby wyłapać ich na swój lep. Ich rola to trzymać ludzi w niekończącym się rozproszeniu i zawalać ludzi rozrywką z papki tych wszystkich problemów i nigdy nie wskazywać prawdziwej przyczyny. Ich zadanie to trzymać nas tak daleko, jak tylko się da, abyśmy nie poczuli koszernego smrodu. Osoby te są toksyczne. Oni są zabójczy dla ludzkości. Mają na celu rozbrojenie całego naszego ukrytego potencjału. Są pośrednio przestępcami i w pewien sposób są gorsi niż główne mainstream media.

2 /. New Agism (nju-ejdżyzm)

Ho ho ho, nie wiem od czego zacząć, aby opowiedzieć o tej sfabrykowanej chorobie, jaką zaatakowano ludzi. To kolejny wielki wilczy dół. Oceniam, że ten fałszywy „ruch” jest chyba najbardziej niedocenianą spośród wszystkich pułapek, ponieważ jawi się jakoś niewinnie – ale absolutnie czymś takim nie jest! To śmiertelna pułapka.

RTXH6Z5-615.jpg

Ideologia ta zdołała zanieczyścić wiele milionów inteligentnych młodych ludzi, z których każdy miał potencjał, aby stawić opór tej żydowskiej tyranii. Zamiast stanąć w obronie swoich praw, chronić i bronić swoje rodziny, kulturę, kraj – to co się z nimi naprawdę stało? ……..ci nju-ejdżowcy zmienili się w galaretowate zombie, które opowiadają sobie wzajemnie jakieś kompletnie idiotyczne historyjki. Dobre intencje, uśmiechnięte małe wzmacniacze absurdalnej propagandy, wryci po szyję w myślenie grupowe, jednak przekonani, że są radykalni i alternatywni. Żałosne skorupy, smutne osobniki niezdolne do używania rozumu i zdrowego rozsądku – a co najważniejsze, nie są w stanie bronić nawet samych siebie przed swymi przeciwnikami.

3 /. Różnego typu odłamy Prawicowców

Kolejny smutny przypadek bardzo zbłąkanych ludzi. Kiedy jestem świadkiem występów tych klaunów skinheadów, po prostu nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Wystarczy spojrzeć na nich. To żałosne, a myślą, że potrafią myśleć samodzielnie – jeszcze więcej programowanego z premedytacją myślenia grupowego.

Po prostu zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o tym głębokim poziomie dwójmyślenia (dysonansu poznawczego) …….. popieramy Hitlera, kogo? Tego ziomka żydowskiego? Niektórzy nawet mają plakietki z napisem: „Z poparciem dla izrahella”.

Hey! Jeśli to nie jest inny rodzaj kontroli umysłowej, to sam już nie wiem, co to jest!

Śmiałbym się z tego, gdyby to nie było tak poważne. Jak do cholery udaje im się robić równania w tym rozumowaniu? Założę się, że żydzi mają niezłą bekę, jak to widzą.

4 /. Lewactwo, socjaliści, anarchiści

Oto kolejna porcja bardzo niebezpiecznych wilczych dołów, w jakie wpadło wiele dusz. One nie wiedzą, jak odróżnić głowę od łokcia. Na pewno większość z nich myśli dobrze, ale po prostu nie umieją poskładać wszystkich kawałków razem do kupy. Podobnie jak nju-ejdżowcy, zamiary mają dobre, ale nie chcą dostrzec większego obrazu.

Jak wspomniałem na początku, te grupy są nawet ponad poziomem infiltracji, ponieważ zostały utworzone celowo poprzez propagandę słowa, stworzenie fałszywej ideologii. Zwłaszcza socjalizm, gdyż socjalizm jest tylko okrojoną wersją komunizmu, który jest po prostu eufemizmem dla judaizmu. Podobnie jak prawicowcy są uwięzieni w paradygmacie prawej strony, tak samo lewacy są po lewej stronie, jednak myślą, że są bardziej radykalni od pokolenia swych głosujących jeszcze rodziców. Żenada. Jeszcze więcej potencjału energii zostaje zmarnowane.

5 /. Politycy mainstreamowcy

To jest wilczy dół stary jak świat, a ja osobiście uważam, że ta sztuczka nigdy nie dała masom wolności. To zawsze było masowe złudzenie – zawsze. Obecnie, zupełnie nie ma znaczenia, na kogo głosować, bo i tak zawsze są to żydzi. Aktualnie przewrotność polityki jest coraz bardziej rażąca. Jest już tak zanieczyszczona kłamstwami, że oni prawie mówią nam to bez ogródek i śmieją nam się w twarz. To są ćpuny kłamstw, obłudy, prestiżu i czciciele liżący dupę mamonie.

Jednak stado ludzkie wciąż tworzy kolejki do głosowania i zaznacza swoje karty w rozpaczliwej nadziei. Rok po roku ta sztuka oszustwa działa wspaniale. Nie można pokonać ludzkiej chęci zaufania. To kolejny sposób na rozbrojenie potencjalnego gniewu, to oszukiwanie ludzi, że mają pewien poziom wpływu na bieg spraw.

6 /. Mity globalnego ocieplenia/zielona polityka

Jaki to kłopotliwy wilczy dół dla wielu ludzi, którzy wpadli w to oszustwo. Przeskakiwanie z globalnego ocieplenia na zmianę klimatyczną aż do globalnego oziębienia. Biedne dusze, cierpiące na dwójmyślenie, żydowski chwyt na dysydentów. Jest to kolejny klasyczny przypadek, aby zachęcić więcej akademickich (nie myślicieli), aby skupili szeregi na najnowszej wersji pseudo-nauki (propagandzie). Wszystkie te osoby, które potencjalnie mogłyby szybko przebudzić się na fakt, że istnieje agenda żydowskiego NWO, są zmiękczane do przyjęcia porządku działania planu eugenicznego Agenda 21. Podświadomie dokonują równania w swym dwójmyśleniu, że na tej planecie jest zbyt wielu mieszkańców, a zatem musimy odstrzelić paru. Wyludnienie jest ich jedyną odpowiedzią.

7 /. Antywojenni demonstranci/szefowie politycznych ruchów alternatywnych

Ten wilczy dół niemal dokładnie zazębia się z politykami lewackimi, ale ten obóz w szczególności jest jeszcze bardziej wyspecjalizowanym odcinkiem lewactwa. Ci ludzie twardo opowiadają się za hasłami działaczy pokojowych, a ich ruch jest połączeniem organicznie tworzonego z premedytacją buntu przeciwko okrucieństwom wojny i został sfabrykowany od pierwszego dnia. W tym wilczym dole jest zagrzebana ogromna ilość energii, jest tam uwięziona i kontrolowana. Gdyby te osoby zostały uwolnione i nie zmanipulowane ani nie poddawane infiltracji, mogłyby same obalić w proch cały ten bandycki żydowski kompleks przemysłowo-wojenny. Wyobraź sobie, że nie ma więcej wojen. To się dotąd nie mogło wydarzyć. O nie, duzi chłopcy z szeregów międzynarodówki żydowskiej nie mogli na to pozwolić. Zatem mamy znowu ogromną ilość potencjału odebranego Ruchowi Prawdy i rozbrojonego.

8 /. Działacze związków zawodowych

Prawdopodobnie jeden z najsilniejszych za kulisami różnych obszarów kontroli, ale nigdy nie był mało istotną częścią rozbrojenia i stłumienia buntów przemysłowych. Jesteśmy w zasadzie w stanie mówić o kontroli buntów niewolników. Temperowanie tego potencjału, ograniczanie go i kierowanie na manowce. Międzynarodowe żydostwo nie może pozwolić, żeby niewolnicy mieli dość samodzielności.

9 /. Masowe odwracanie uwagi

To jest bardziej ukierunkowany wilczy dół na średniego Joe i średnią Joanna. To największa wilcza zasadzka spośród wszystkich. To są nasze rodziny, przyjaciele, koledzy, sąsiedzi, partnerzy. To jest hipnoza masowa. I jest tym w naszym ruchu przebudzenia, czym jesteśmy cholernie sfrustrowani. Niesamowicie im się udało wykonać to zadanie. Masowa manipulacja, aby dokonać rozproszenia wszelkich potencjalnych prawdziwych buntów poprzez: ogrodnictwo, majsterkowanie, piłkę nożną, wędkarstwo, pornografię, picie, łażenie po knajpach, quizy i konkursy, wieczory karaoke, golf, teatr, wieczory kabaretowe, zajęcia wieczorowe, lekcje muzyki, tel-awizja, gry i całe mnóstwo innych hobby, dla zabicia czasu i nędznej rozrywki. Utrzymywać masy w stanie rozrywki, poszukiwania rozrywki, wymyślania rozrywki.

10 /. Część programu

To najsmutniejszy ze wszystkich tych obszarów wilczych dołów. Gdzie ludzie z różnych powodów zdecydowali się rzeczywiście wejść w konszachty z żydowskim planem mordu całej ludzkości i pomagają, aby ten program realizować dla korzyści osobistych. Policja, wojsko, służby socjalne, naukowcy, itp. To są podwójni zdrajcy, i wszyscy robią swoją małą robotę, aby zaprowadzić na Ziemi żydowskie NWO. Umiejętności i inteligencja tych ludzi mogłyby pomóc uzdrowić świat, ale oni bezpośrednio przyczyniają się do jego zniszczenia. To wstrząsający fakt. Potencjał potencjał potencjał.

Giant-trawler1
Metafora żydowskiego NWO podczas połowu frajerów

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/05/18/catchment-nets/

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.