Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Agencja WikiLeaks pracuje dla Rothschildów, zbiera informacje o polskich narodowcach z portalu facebook

Agencja WikiLeaks pracuje dla Rothschildów, zbiera informacje o polskich narodowcach z portalu facebook

WikiLeaks jest nieocenionym narzędziem dla Rothschildów wykorzystywanym do  manipulowania rynkami finansowymi, polityką i przyszłością narodów, ponieważ dla rodziny mającej tak duży majątek pieniądze nie są celem tylko środkiem do celu, którym jest władza.

Black-Money-List-GreatGameIndia-Laundering-Terrorist-2008-Mumbai-Attack-26-11-Swiss-Bank-Liechtenstein-Diamond-Mafia-IPL-Wikileaks
Zniszczenie przez Rothschildów szwajcarskiego banku Julius Bear

Lider WikiLeaks, Julian Assange stał się popularny po tym, jak ujawnił płytę CD  z danymi szwajcarskiego banku Julius Baer, płytę dostarczył zwolniony pracownik banku Rudolf Elmer. Zostały ujawnione informacje podatkowe 2.000 bardzo zamożnych klientów banku, w tym około 40-stu polityków. Założony w 1890 roku bank Julius Bear obsługuje zamożnych klientów z całego świata, posiada 50 oddziałów w 25 krajach i był największym konkurentem działającego w Szwajcarii od 1968 roku Rothschild Bank AG.

Poniżej artykuł stacji informacyjnej BBC z materiałem Video ukazującym przekazanie CD do rąk  Julaina Assange

http://www.bbc.co.uk/news/business-12205690

17 stycznia 2011 r., odbyła się konferencja prasowa w londyńskim The Frontline Klub, gdzie Rudolf Elmer, dawny pracownik Julius Baer Bank, dał Assange prywatne akta operacyjne z banku  na Kajmanach. Elmer powiedział, że chce ujawnić masowe uchylanie się od płacenia podatków zanim poleci z powrotem do Szwajcarii, aby stanąć przed sądem w sprawie kradzieży informacji bankowych.

Pomimo że Elmer nie wymienił osób unikających płacenia podatków, wspomniano o aktach zawierających  informacje o 40 politykach, wielu ludzi biznesu, międzynarodowych koncernów  oraz  ”ludzi którzy zamienili swoje życie w sztukę.” Konferencja prasowa Assange była faktycznie publiczną groźbą dla banku  Julius Baer.

Agencja Wikileaks po raz pierwszy ujawniła materiały Elmera na temat banku  Julius Baer w 2008 r., ujawniając dane dziesięciu klientów. Wtedy,  bank Julius Baer pozwał WikiLeaks, a po wygranym przez bank procesie sąd nakazał zamknąć stronę internetową Wikileaks.

Kancelaria adwokacka Fox Rothschild, reprezentująca Wikileaks, odwołała się otrzymując nakaz sądowy unieważniający poprzednią decyzję sądu i natychmiast Wikileaks powróciło on-line, WL zaczęło ujawniać więcej  dokumentów Elmera, które coraz bardziej szkodziły bankowi Julius Baer.

http://www.newsfactor.com/news/Wikileaks-Judge-Reverses-Himself/story.xhtml?story_id=0030009XBUMC

Bank  Julis Bear był krytykowany przez media za próby ocenzurowania Internetu.

http://www.thetechherald.com/articles/Free-speech-debate-ignited-as-judge-gags-whistleblower-site/1888/

Gdy Bank JB  z powodu wycieku informacji stawał się coraz mniej bezpieczny, jego super-elitarni klienci przestraszyli się że będą ścigani za uchylania się od płacenia podatków i pranie brudnych pieniędzy. Julius Baer Bank opuściło 60% klientów w ciągu następnych 10 miesięcy.

4 grudnia  2008 r., 52- letni prezes banku Julius Baer, Alex Widmer,został odnaleziony martwy, a przyczyna zgonu nie została wyjaśniona. Raport  z przyczyny śmierci był sprzeczny i niejasny , a autopsja nie została wydana. O tej dziwnej śmierci oraz oraz o tym jak wielką rolę odgrywał zmarły na rynku bankowości prywatnej zarządzającej kontami najbogatszych ludzi świata mogliśmy przeczytać w dzienniku N.Y. TIMES z 12.05.2012 roku zatytułowanym „Prezes banku Julius Bear niespodziewanie zmarł”, poniżej dwa cytaty z artykułu:

„Był najważniejszą osobą w bankowości prywatnej,” powiedział  trader  z  Zurychu.

„To cios dla banku (Julius Baer),” – powiedział Szwajcarski analityk

Powiązania WikiLeaks z  rodziną Rothschildów

Niedawne  aresztowanie Julian Assange przez Interpol i więzienie go w drakońskich warunkach jest  wydarzeniem niezwykle mało prawdopodobnym, sam fakt że amerykańskie media, a co za tym idzie miedzynarodowe media bardzo starają się o nagłośnienie sprawy Juliana Assange sprawia wrażenie jakby komuś bardzo zależało na jego uwiarygodnieniu jako opozycjonisty walczącego o wolność słowa.

ASSANGE-ZIOMATRIX

Artykuł opublikowany w „Puppetworld”  ujawnił wiele powiązań między Wikileaks a międzynarodową siecią Rothschildów, oto lista powiązań, które zostaną udowodnione:

– szwagierka i dalsza krewna Rothschildów wysłała kaucję za Juliana Assange

– The Economist (magazyn należący do E.L.Rothschild) przyznał Assange nagrodę New Media Award w 2008 r.

– Wikileaks użył kancelarii adwokackiej Rothschildów aby obalić orzeczenie sądu nakazujące  zamknąć witrynę Wikileaks.

– The Guardian i New York Times, dwaj partnerzy medialni Assange, są związani z Rothschildami.

– właściciel rezydencji, gdzie Assange ostatecznie został osadzony w ramach aresztu domowego, ma powiązania z Rothschildami

– Prawnik Assange jest również prawnikiem Rothschildów

– US Senator Joe Lieberman, który był odpowiedzialny za uznanie Assange za największą osobowość  medialną dekady, należy do Rady stosunków międzynarodowych (organizacja kontrolowana przez Rothschildów)

Rothschildowie

Baron David René James de Rothschild, syn francuskiego bankiera barona  Guy Édouard Alphonse Paul de Rothschild oraz Baronowej Marie-Hélène van Zuylen van Nyevelt ( jedna z kilku żon barona Eduarda).  David urodził się w Nowym Jorku gdzie rodzina Rothschildów wyemigrowała w czasie II wojny światowej, po powrocie do Francji ukończył studia o kierunku politycznym i wszedł do rodzinnego biznesu.

 

David_Rothschild_DYNASTY_4046865

Po tym jak angielscy kuzyni odsprzedali swoje udziały w N M Rothschild & Sons of London francuskim kuzynom, David stanął na czele grupy Rothschild obejmując funkcję prezesa po angielskim kuzynie lordzie Evelynie de Rothschild. Zarówno Evelyn jak i Jackob Rothschild odsprzedając udziały w grupie i stworzyli własne banki inwestycyjne. Jacob Rothschild z uzyskanych ze sprzedaży udziałów stworzył w 1988 potężny bank inwestycyjny R.I.T. Rothschild obecnie zarządzany przez jego syna barona Nathaniela (lat 43), natomiast lord Evelyn de Rothschild wraz obecną żoną Lynn Forester de Rothschild w 2003 roku utworzył konsorcjum E.L Rothschild.

Zarządzane obecnie przez Davida Rene Rothschilda konsorcjum bankowe N M Rothschild & Sons w 2017 roku przejmie jego 32-letni syn Alexander.

David Rene de Rothschild jest także prezesem największej syjonistycznej organizacji na świecie The World Jewish Congress (WJC) która została założona w 1936 roku w Geneva w Szwajcarii, a obecnie jej główna siedziba mieści się w Nowym Jorku i posiada swoje biura na całym świecie. Należy podkreślić że licząca kilka tysięcy członków rodzina Rothschild ma długą tradycję przynależności do masonerii, a jej członkowie dziedziczą w niej najwyższe stopnie wtajemniczenia w najbardziej wpływowych  lożach masońskich, rodzina jest także skoligacona z najbogatszymi rodami na świecie co jest kluczem do tak wielkiego sukcesu  Rothschildów.

Oprócz wymienionych powyżej funkcji David Rene de Rothschild zajmuje stanowisko prezesa zarządu w wielu międzynarodowych korporacjach o czym możemy przeczytać zaglądając na stronę Wikipedia w linku poniżej. http://en.wikipedia.org/wiki/David_Ren%C3%A9_de_Rothschild.

W pogrążeniu szwajcarskiego banku Julius Bear, który był konkurencją dla należącego do francuskich Rothschildów szwajcarskiego oddziału, pomogli angielscy kuzyni, świadczy to jak bardzo rodzina wspiera siebie nawzajem i stanowi to o jej potędze. Według rodzinnej tradycji Rothschildów synowie dziedziczą majątek, a córki wychodzą zamąż za wpływowych ludzi lub ludzi, którzy zostaną wpływowymi ludźmi, jednym z wielu przykładów jest Bank Barclays, od prawie 300 lat pozostaje pod kontrolą Rothschildów, prezesem banku od roku 2006-12 był  Marcus Agius żonaty z Katherine Rothschild córką słynnego bankiera Edmunda de Rothschild.

Po skandalu z manipulacją brytyjskim Liborem w 2012 roku Marcus opuścił bank Barclays otrzymując stanowisko analityka w agencji Reuters. Marcus do dziś piastuje funkcje prezesa w  Brytyjskiego Stowarzyszenia Bankowego BBA oraz jest jedną  z 3 osób zarejestrowanych jako obejmujące patronat ( kliknij PDF ) nad spotkaniami  Grupy Bilderberg   http://en.wikipedia.org/wiki/Marcus_Agius.

 

assangeTRIP_1785381b

Kaucja

Dziedziczka Jemima Khan Goldsmith przekazała 20 000 funtów (32 000 $) jako kaucję za „lidera” Wikileaks Juliana Assange. Więcej na temat wpłaconej kaucji, poręczycieli dowiemy się z brytyjskiego dziennika The Telegraph.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/wikileaks/9519767/Julian-Assanges-backers-lose-200000-bail-money.html

The Telegraph opisał również jakim problemem dla brytyjskiego polityka Zaca Goldsmitha było wsparcie przez jego rodzinę „lidera” WikiLeaks co prawdopodobnie spotkało się z krytyką ze strony  Davida Camerona. Brytyjskie media kreują Zaca na młodego walczącego o „prawdę” polityka.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/9500363/Why-Julian-Assange-is-a-problem-for-the-Goldsmiths.html

Jemima Khan jest genetycznie powiązana z Rothschildami, jej ojciec, James Goldsmith – brytyjski bankier, polityk i wydawca, jest kuzynem Rothschildów. Jej dziadek James ‚Adolphe Goldschmidt przybył do Londynu jako żydowski multi-milioner w 1895 roku i zmienił nazwisko z z niemieckiego Goldschmidt na angielskie Goldsmith.  Goldschmidtowie, podobnie jak ich sąsiedzi i krewni, Rothschildowie, byli bogatymi żydowskimi kupcami i bankierami  we Frankfurcie już od XVI wieku.

Poniżej Drzewo genealogiczne łączące rodziny Goldsmith i Rothschild

http://en.wikipedia.org/wiki/Goldschmidt_family

Rothschildowie od wieków kontynuują  tradycję  krzyżowania się z rodziną Goldsmith i tak brat Jemima Khan Goldsmith, Ben Goldsmith  poślubił  Kate Rothschild w 2003 roku.

article-2294181-18B12684000005DC-565_634x427

Zac Goldsmith, poseł w brytyjskim parlamencie miał romans z  brata szwagierką, Alice Rothschild (siostra Kate), rozwiódł się z żoną cztery dni po tym jak został wybrany na posła( więcej w DailyMail),po czym  Zac i Alice pobrali się dochowując rodzinnej tradycji.  Wesele było wielkim wydarzeniem dla brytyjczyków, po raz kolejny dziennik (więcej w DalyMail) opublikował zdjęcia pary młodej oraz zdjęcie matki pana młodego Annabel Goldsmith i dziadka pani młodej barona  Jacoba de Rothschild. W ten sposób bracia  wżenili się w bogactwo  Rothschildów a siostra Jemima zapłaciła kaucje za „lidera” WikiLeaks Juliana

Co ciekawe także znany celebryta i aktor  Russell Brand jest także związany z rodziną, niedawno brytyjski dziennik DailyMail informował o jego rozstaniu z Jemima Khan Goldsmith.

Russell Brand on Anonymous march in London

Po rozstaniu z bogatą dziedziczką Russell wcielił się w nową rolę  – socjalistycznego buntownika walczącego z kapitalizmem. Kilka dni temu Russell Brand stanął na czele kilkutysięcznego Londyńskiego „Marszu Miliona Masek” organizowanego przez organizacje  Anonymous, zdjęcia z marszu oraz wywiad z Russellem w linku poniżej. Wyceniany na 15 mln dolarów aktor zaczyna być kreowany na buntownika, udziela wywiadów w których oświadcza że jest w stanie stanąć na czele socjalistycznego frontu walczącego z kapitalizmem. Socjalizm proponowany przez Russella jest bliski ideowo nowemu programowi Lynn Forester de Rothschild z linku poniżej:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/syjonistyczna-pajeczyna-rotszyldow-inclusive-capitalizm-projekt-ratowania-globalnej-gospodarki-lynn-forester-de-rothschild-2014-05

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2826720/Russell-Brand-tries-kick-revolution-protest-billionaire-property-developers-conveniently-ignoring-fact-multi-millionaire-boasting-homes-London-LA.html

„The Ekonomist”

Rothschildowie zaczęli uwodzić Juliana Assange  w 2008 roku, kiedy WikiLeaks poprzez interesy i związki małżeńskie rodzinami otrzymał nagrodę New Media Award magazynu „The Ekonomist”.

„The Ekonomist” jest głosem brytyjskiego establishmentu (kierowanego przez brytyjskich Rothschildów), który przykładowo wywierał wpływ na  zaangażowanie Wielkiej Brytanii w wojnie w Iraku. Lord Evelyn Robert Adrian de Rothschild był przewodniczącym The Economist od 1972 do 1989 roku, a jego żona Lynn Forester de Rothschild obecnie jest prezesem zarządu The Economist. Rodzina Rothschild jest również jednym z największych akcjonariuszy w spółce The Economist.

img_5478

Na pierwszy rzut oka, ciężko w to uwierzyć, że „The Economist” dało nagrodę Julianowi Assange wiedząc doskonale, że wydał opatrzone klauzulą tajności dokumenty rządowe, mając pełną świadomość spustoszenia, które spowoduje na świecie.

Badając wpływy rodziny  Rothschild (na przestrzeni wieków) widzimy wyraźnie że jej  celem jest stworzenie jednego  światowego rządu ( Nowy Porządek Świata). W  tym celu  konstruują konflikty pomiędzy narodami, powodują kryzysy, które wtedy zostaną wykorzystane aby  zwiększyć uprawnienia międzynarodowych podmiotów  takich jak: ONZ, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, itd. Jednym z klarownych przykładów takiego działania rodziny Rothschildów (oraz blisko powiązanych poprzez związki małżeńskie amerykańskich rodzin takich jak m.in. Rockefeller czy Schiffs) było finansowanie rewolucji bolszewickiej w Rosji.

Patrząc wstecz na historię powstawania Imperium Rothschildów widzimy że odnosiło ono korzyści z wspierania finansowo obu stron konfliktów. Mówiąc o potędze rodziny Rothschild nie potrzebujemy posiłkować się tzw. teoriami spiskowymi, udokumentowane źródła historyczne w wyczerpujący sposób przedstawiają początki powstania potęgi rodziny poprzez utworzenie pod koniec XVII wieku pierwszego centralnego banku o nazwie „Bank Anglii”, a później tworząc kolejne banki centralne zdominowaniu bankowości europejskiej do połowy XIX wieku.

Ponad 3 godzinny film dokumentalny „Money Masters” z polskimi napisami, przedstawia historie bankowości od czasów starożytnych po okres współczesny, pierwszoplanowa rola oczywiście przypadła rodzinie Rothschild, film nie tylko opisuje system kreowania pieniędzy przez banki centalne ale także opisuje wpływ jaki rodzina Rothschild miała na wydarzenia historyczne.

http://www.youtube.com/watch?v=kvOGn0ZuE9w

Amerykański Senator Joe Lieberman uznaje Juliana Assange za największą osobowość  medialną dekady

Senator USA Joe Lieberman należy do polityków reprezentującym interesy Rothschildów w Ameryce. Podczas ostatnich wyborów prezydenckich, zabrał swojego przyjaciela, republikańskiego kandydata John McCain do domu Jacoba Rothschilda w celu uzyskania poparcia dla McCaina. Lieberman należy do Rady Stosunków Międzynarodowych (organizacja Rothschildów, która jest zasadniczo  rządem cieni w USA).

Niedawne akcja Liebermana  spowodowała odcięcie podaży pieniądza dla Wikileaks poprzez korporacje  Paypal, Mastercard, Viza, które były zmuszone wstrzymać akceptację  datków dla Wikileaks. Lieberman publicznie wziął odpowiedzialność za cenzurowanie Wikileaks naciskając  na Amazons by  przestał  reklamować serwis internetowy. Skutek był taki  że aktywiści Anonymous rozpoczęli atakować serwisy internetowe spółek (wyżej) wymienionych, które bojkotowały Wikileaks.

Kampania Lieberman przeciwko Wikileaks miała na celu zwiększenie męczeństwa Assange i Wikileaks oraz podnieść popularność i wiarygodność portalu i samego Assange. Lieberman zrobił z Assange gwiazdę, która niemal stała się człowiekiem roku  według Timesa.

john-mccain-300x199

Dziś także senator i kandydat na prezydenta McCain jest jednym z głównym lobbystów reprezentujących interesy „arystokratycznej” żydowskiej  rodzinny  w USA. Na temat udzielenia finansowego wsparcia przez Jacoba Rothschilda na kampanie senatora McCain możemy przeczytać w Brytyjskim dzienniku The Guardian z 2008 roku.

http://www.theguardian.com/world/2008/apr/29/johnmccain.uselections2008

 Prawnik Rothschildów reprezentuje Juliana Assange

Adwokatem  Juliana Assange jest Mark Stephens  pracujący w kancelarii Finers Stephens Innocent, której adwokaci i radcy prawni pracują dla  prestiżowego Londyńskiego funduszu inwestycyjny Rothschild Waddesdon Trust.

article-1354830-0D177E0F000005DC-8_634x390

Głównym partnerem medialnym Assange jest The Guardian.  Dziennik The Guardian jest kontrolowany przez Rothschildów. Guardian jest własnością Guardian Media Group, której prezesem jest Paul Myners w przeszłości pracownik NM Rothschild & Sons Limited. Natomiast Guardian Media Group jest własnością Scott Trust, która stała się spółką akcyjną w 2008 r. Anthony Salz został powołany w charakterze powiernika Scott Trust w 2009 roku, a obecnie jest wice-prezesem Banku Inwestycyjnego Rothschild.

Brytyjski The Guardian współpracuje partnersko z  gazetą  New York Times. Prezesem NYT jest Arthur Sulzberger Jr, członek Rady Stosunków Zagranicznych. Jest on synem Arthura Ochs Sulzbergera i wnukiem Arthura Hays Sulzbergera który pracował dla Fundacji Rockefellera (  Rothschildowie i Rockefellerowie od pokoleń skoligaceni poprzez związki małżeńskie współpracują przy tworzeniu rządu światowego (NWO) tworząc organizacje takie jak Grupa Bilderberg czy Komisja Trójstronna).

Julian „więźniem” w rezydencji „Vaughan Smith” należącej do Georga Sorosa

Po krótkim czasie przebywania w prawdziwym więzieniu, Assange został „uwięziony” w  wiejskiej rezydencji „Vaughan Smith”, właścicielem rezydencji jest organizacja prasowa Frontline Trust, która zmierza do kontrolowania dziennikarzy telewizyjnych. Jak informował w 2008 roku New York Times, Frontline jest finansowane przez organizację George’a Sorosa, Open Society Institute, a George Soros jest ściśle powiązany z Rothschildami.

article-0-0C9698E4000005DC-853_634x462

article-1343362-0C94A32C000005DC-727_634x404

George Soros jest częstym partnerem biznesowym Jamesa Goldsmith’a (opisany wyżej kuzyn Rothschildów). Dyrektor Open Society Institute Sorosa, Richard Katz był dyrektorem NM Rothschild & Sons przez 16 laty. Inni członkowie zarządu, jak Nils Taube mają wysokie stanowiska  w bankach Rothschildów. W dniu 25 października i 27 lipca 2013 roku, Assange był prelegentem na Vaughan Smith Frontline Trust. http://www.frontlineclub.com/report_whistleblowers_make_the_world_a_safer_place_debate/

WikiLeaks śledzi prywatną korespondencję polskich narodowców na portalu Facebook

1 września 2013 roku WikiLeaks opublikowało prywatne korespondencje  Przemysława Holochera ówczesnego lidera Ruchu Narodowego i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. W czasie kiedy zostały upublicznione prywatne wiadomości z konta facebook  Holochera, lider WikiLeaks Julian Assange był „uwięziony” w areszcie domowym w willi opłacanej przez żydowskiego biznesmena i filantropa Georga Sorosa. Jako pierwsza informacje podała skrajnie lewicowa organizacja Antifa, publikując je na swojej stronie internetowej.

http://antifa.bzzz.net/artykuly/wiadomosci-kraj/item/436-wikileaks-demaskuje-onr-owca-przemyslawa-holochera

935888_482552608494583_221290160_n

Antifa ściśle współpracuje ze stowarzyszeniem Nigdy Więcej, a o celach stowarzyszenia oraz międzynarodowych powiązaniach możemy przeczytać na stronie internetowej http://www.nigdywiecej.org/Nigdy-Wiecej poniżej fragment ze strony organizacji Nigdy Więcej:

„Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” przeciwdziała rasizmowi, ksenofobii i nietolerancji.

Stowarzyszenie istnieje od 1996 roku, zostało założone z inicjatywy działaczy nieformalnej, młodzieżowej Grupy Antynazistowskiej (GAN), funkcjonującej już od roku 1992.

Dzisiaj Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ” jest organizacją wyspecjalizowaną w monitorowaniu przejawów rasizmu, która zdobyła renomę w kraju i zagranicą.

Jednym z pierwszych sympatyków i przyjaciół naszego Stowarzyszenia był Jacek Kuroń. Wsparcia w różnej formie udzielali nam też między innymi Jan Karski, Szymon Wiesenthal i Jerzy Giedroyc. Uznanie dla „NIGDY WIĘCEJ” wyraził też osobiście prezydent USA Barack Obama podczas wizyty w Polsce w 2011 r.

Od 1994 r. wydajemy magazyn „NIGDY WIĘCEJ”, jedyne w Polsce specjalistyczne czasopismo poświęcone w całości problemom rasizmu i walki z nim.

Na łamach „NIGDY WIĘCEJ” gościli m.in…” dalej jest wymieniona lista osób z polski i zagranicy (wszystkie narodowości  żydowskiej)

Organizacja Nigdy Więcej jest finansowana przez  fundacje Batorego należącą do Georga Sorosa, pomaga ona szkolić polski wymiarowi sprawiedliwości w walce z „mową nienawiści” organizując szkolenia dla polskich prokuratorów i policjantów w nowym gmachu Muzeum Żydów Polskich ale to nie wszystko, organizacja prowadzi również Brunatną Księgę , poniżej fragment ze strony organizacji http://www.nigdywiecej.org/Nigdy-Wiecej

faszyzm-wszedzie
Propagowanie skrajnie lewicowej ideologi poprzez wmawianiu ludziom że patriotyzm jest faszyzmem

„„Brunatna Księga” stanowi najbardziej obszerne i wiarygodne opracowanie danych na temat przemocy ksenofobicznej („hate crime”) w Polsce, z którego często korzystają media i organizacje międzynarodowe. W 2009 r. stworzyliśmy Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej, które bada i dokumentuje przejawy rasizmu, antysemityzmu i ksenofobii w regionie.

Ośrodek informacyjny – współpraca z mediami jest ważną częścią działalności Stowarzyszenia. Dzięki niej docieramy do opinii publicznej w celu propagowania postaw antyrasistowskich oraz wywierania nacisku na właściwe instytucje. Dzięki pomocy „NIGDY WIĘCEJ” powstało kilka tysięcy artykułów prasowych, audycji telewizyjnych i radiowych, filmów dokumentalnych, książek oraz prac licencjackich, magisterskich i doktorskich…”

Informacja o prywatnej korespondencji jednego z liderów Ruchu Narodowego szybko przedostała się do mediów, jako jeden z pierwszych rewelacje WikiLeaks przekazał  portal prowadzony przez Tomasza Lisa natemat.pl

http://natemat.pl/73915,wikileaks-uderza-w-ruch-narodowy-publikuje-700-stron-zapisu-prywatnych-rozmow-przemyslawa-holochera-na-facebooku

01bfae032526

comment_9sqBGSueemg5jEsUX7xsJZZdTdkQ6ZZE

Po tygodniu Przemysław Holocher wydał oświadczenie, czy była to decyzja całkowicie dobrowolna, czy został do niej przymuszony tego nie wiemy.

„Po licznych przemyśleniach w dniu 6. września 2013 r. podjąłem decyzję o rezygnacji ze stanowiska członka Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego”.

O wydarzeniu związanym z informacjami podanymi przez WikiLeaks oraz odejściu Holochera z rady decyzyjnej Ruchu Narodowego informowały wszystkie „polskie” media TVN, Wyborcza czy „parówkowy” portal Lisa natemat.pl

Poniżej ostatni wywiad z Przemysławem Holocherem z dnia 6 listopada 2014 roku, czyli na tydzień przed jutrzejszym Marszem Niepodległości w którym opisuje jak funkcjonariusze CBŚ prześladują polskich nacjonalistów.

http://www.ngopole.pl/2014/11/06/holocher-funcjonariusze-cbs-wertowali-mi-ksiazki-przegladali-szafy-szuflady-lozka-i-nic-rozczarowani-zabrali-mi-firmowy-laptop-nasz-wywiad/

Poniżej wywiad przeprowadzony przez Grzegorza Brauna z Przemysławem Holocherem

„…Niektórzy nawet uważają, że jesteśmy częścią tajnej kabały, jaka pracuje wbrew interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moją rodzinę i mnie samego jako „internacjonalistów” i spiskowców wraz z innymi osobami z całego świata, aby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i gospodarczą – jeden świat, jeśli wolicie to określenie. Jeżeli tak brzmią zarzuty, to jestem winny, i jestem z tego dumny”
Fragment z wydanej w 2002 roku autobiografii Davida Rockefellera „Wspomnienia” str. 405, rozdział zatytułowany „Dumny Internacjonalista” ( do kupienia na amazon)

Jeżeli Jesteś przeciwny dyktaturze Nowego Porządku Świata do którego prowadzi polityka globalizacji i internacjonalizmu to musisz zrozumieć, że nacjonalizm jest naszą jedyną bronią przeciw euro-kołchozowi i globalnej dyktaturze, tylko silny naród znający swoje korzenie i tradycje jest w stanie odeprzeć niszczycielską fale której celem jest moralne i fizyczne wyniszczenie Polski i Polaków.
Wbrew temu co mówi gazeta Wyborcza i TVN, nacjonalizm to nie faszyzm czy szowinizm, nacjonalizm to patriotyzm, to ratowanie Polski i Polaków przed Internacjonalizmem Nowego Porządku Świata.

Konkluzja

Większość ludzi zdaje się wierzyć, że wszystkie wydarzenia na świecie i w Polsce  są wynikiem działania polityków, reakcji łańcuchowych oraz przypadku  i że ludzie z olbrzymimi pieniędzmi i władzą siedzą bezczynnie i przypatrują się tym wydarzeniom.

Tak niestety nie jest, Rothschildowie żerują na oddziaływaniu na rynki poprzez  posiadanie poufnych informacji, a to co widzimy na ekranach telewizorów to najczęściej propagowanie sprzecznych informacji i dezinformacja. Wystarczy włączyć kanał informacyjny w Rosji, Ameryce, Iranie czy Izraelu żeby zobaczyć jak bardzo różna może być przedstawiana rzeczywistość oraz interpretacja faktów.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektor-mfw-uwieziony-ujawnieniu-informacji-zniknieciu-rezerw-zlota-2014-04

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/transfer-ukrainskiego-zlota-zabezpieczenia-kredytow-bankowych-rothschildow-2014-04

Rothschilds1

W ten sposób bankierzy zarabiają ogromne zyski. Assange już zapowiedział, że jego informacje wyniszczające  jeden z amerykańskich  banków zostaną wkrótce ujawnione. W tym kruchym powrocie do zdrowia sektora finansowego dostęp do tych informacji może przynieść ogromne korzyści… The Guardian i New York Times opublikują je tuż po tym jak  Rothschildowie zajmą odpowiednie pozycje na rynkach, bo zarabia się równie dobrze a nawet lepiej na spadkach niż wzrostach notowań giełdowych.

WikiLeaks jest nieocenionym narzędziem dla Rothschildów wykorzystywanym do  manipulowania rynkami finansowymi, polityką i przyszłością narodów, ponieważ dla rodziny mającej tak duży majątek pieniądze nie są celem tylko środkiem do celu, którym jest władza.

Informacje (lub dezinformacje) pochodzące z Wikileaks służą Rothschildom do zwiększenia konfliktów między narodami, religiami, partiami, politykami, obywatelami co pomaga im w stworzeniu z chaosu jednego Rządu Światowego.

Przygotował:

Michał KK

Źródło

www.puppet99.com

www.wolna-polska.pl

http://pl.wikipedia.org/wiki/WikiLeaks

http://www.juliusbaer.com/htm/667/en/About-Julius-Baer.htm

http://privatebankingandtrust.rothschild.com/page.aspx?id=116

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *