Strona główna > Rosja > Więźniarki GUŁAG-u – kobiecy album

Więźniarki GUŁAG-u – kobiecy album

Łagrowy temat „Sceny z GUŁAG-u. Kobiecy album.” Film oparty na wspomnieniach byłych więźniarek, Asi Kiriuchinowej i Olgi Simakowej, oparty na archiwalnych fotografiach i rysunkach więźniów żydokomunistycznego GUŁAG-u. W tym filmie opowiada się o tym co musiały przejść więźniarki żydokomunistycznego, stalinowskiego GUŁAG-u, o udziale tysięcy sowieckich kobiet, które przeżyły niewyobrażalny horror łagrowego życia.

ŻYDOKOMUNA 1Żyd Naftali (Natan) Frenkel to właśnie ten żyd Frenkel, który wymyślił sposób jak zoptymalizować pracę obozowych więźniów czyniąc ją maksymalnie wydajną i minimalnie kosztochłonną! (Gdyby żydokomunizm został osądzony i potępiony, za NKWD, GUŁAG, HOŁODOMORY, masowe mordy, itd., to czekista Putin nigdy by nie został prezydentem Rosji a na Ukrainie prezydentem nie byłby Waltzman). O zbrodniach i okrucieństwach podczas początkowego okresu utwierdzania w ZSRR władzy żydokomuny powiedziano już sporo i nie ma potrzeby żeby się powtarzać, ale o tych, którzy osobiście brali udział w tych zbrodniach mówić trzeba.

Trzeba mówić ponieważ ich duchowi dziedzice ciągle jeszcze są u władzy, ciągle jeszcze generują swoje ZŁO nad naszymi narodami o czym „skromnie” zachodnie media nigdy nie wspominają zwalając całą winę za żydokomunistyczne zbrodnie na „ofiarnego kozła” Stalina. 

a

Czy jesteście w stanie zrozumieć dlaczego na miejscu każdego niemieckiego obozu koncentracyjnego stoi jakiś memoriał czy pomnik i dodatkowo po całym świecie rozsianych są tysiace holocaustiańskich memoriałów a na miejscu żydokomunistycznych obozów koncentracyjnych nie ma ani jednego pomnika?

ŻYDO-TERROR

A co do „trybików” zbrodniczego reżimu to dokonajmy porównania pomiędzy faszystowskimi zbrodniarzami, gestapowcami, SS-manami, strażnikami obozowymi, którzy także byli tylko „trybikami” w maszynerii zbrodniczego reżimu ale na nich polowano na całym świecie i karano a nawet eliminowano fizycznie. Czekiści mieli wybór, jednak oni wysługiwali się, krocząc po trupach jak po podkładach kolejowych, dopóki sami nie wpadli pod pociąg pędzący ku świetlanej przyszłości.

Całe nieszczęście leży w tym, że u nas, w Federacji Rosyjskiej, nie został osądzony i potępiony komunizm. W Federacji Rosyjskiej za przechowywanie albo rozpowszechnianie książek na temat HOŁODOMORU lat 1932-1933, o archiwach NKWD, o ukraińskim ruchu narodowym i o ukraińskim nacjonalizmie można zostać skazanym na więzienie.

Jak informuje „Historyczna Prawda”, informację na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej na federalnej liście materiałów ekstremistycznych.

Obecnie na liście znajduje się 1271 tytułów zabronionych do rozpowszechniania na terytorium Rosji książek, broszur, artykułów gazetowych i publikacji internetowych. Po raz pierwszy lista została opublikowana w czerwcu 2007 roku i zawierała tylko 14 tytułów.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=8mND1BZOFEU

ŻYDOKOMUNA 2

Przygotował Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *