Strona główna > Świat > Ukraina > Wieści z Kijowa: Zarówno Komorowski jak i Duda są sojusznikami banderyzmu chazarskiego.

Wieści z Kijowa: Zarówno Komorowski jak i Duda są sojusznikami banderyzmu chazarskiego.

To straszne co teraz odbywa się na Ukrainie. Hydra nazizmu ukraińskiego coraz rośnie na siłę. Ideologia banderyzmu wpada do pustych i niewykształconych głów młodych Ukraińców. Naród, który nigdy nie miał inteligencji i elit z prawdziwego zdarzenia, żyje teraz mitami banderowskimi, które w swoim celu wykorzystują nawet Chazarowie ukraińscy przy władzy w Kijowie.

a0,1

Nazizm kwitnie w geograficznym centrum Europy tak samo, jak w Niemczech lat 30. XX wieku. I tak samo ateistyczna Europa znowu hoduje tego diabła ukraińskiego o barwach czerwono-czarnych. Banderowska Ukraina, która teraz nazywa się „Europą” patrzy teraz w kierunku Polski i śledzi wybory prezydenckie nad Dnieprem i Dniestrem.

Banderowski ambasador Ukrainy w Warszawie już oświadczył przed II turą wyborów prezydenta III RP, iż tak Komorowski, jak i Duda są przechylni linii politycznej Kijowa. Dlatego nazizm ukraiński, który dyktuje politykę większości opcji politycznych na Ukrainie zachowuje się na arenie międzynarodowej bezczelnie, bo wie, iż będzie miał wsparcie na świecie. USA i UE wierzą, że Ukraina w długiej perspektywie będzie bastionem frontu antyrosyjskiego.

Tym mrzonkom także wierzy establishment warszawski. Ale nic bardziej mylnego trudniej sobie nawet wyobrazić. Za swoje błędy w wojnie na Donbasie Europa i Polska niedługo zaczną płacić wysoką cenę, bo do ideologii gender tu tylko nie wystarcza banderyzmu chazarskiego.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2572:wieci-z-kijowa-zarowno-komorowski-jak-i-duda-s-sojusznikami-banderyzmu-chazarskiego

Data publikacji: 14.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.