Strona główna > Świat > Ukraina > Wieści z Kijowa : O terroryzmie żydowskim nie usłyszysz…

Wieści z Kijowa : O terroryzmie żydowskim nie usłyszysz…

Dlaczego się mówi o terroryzmie muzułmańskim, serbskim, chorwackim i nawet wyprawy krzyżowe w średniowieczu czarny prezydent USA Obama nazwał niedawno terroryzmem, ale nigdy nie usłyszysz o terroryzmie żydowskim w Rosji w XIX i XX wieku łącznie z rewolucją październikową w 1917 roku? Ten terroryzm kosztował życie różnych narodów ZSRR – ponad 50 mln ludzi.

a,1

I nikt o tym nie mówi, bo teraz działa na całego terroryzm antysemityzmu. Już nie mówiąc o żydowskim terroryzmie finansowym. I nawet terroryzm muzułmański został wywołany syjonizmem żydowskim. Ben Gurion był tym terrorystą na samych początkach państwowości żydowskiej. Dlaczego świat milczy, gdy terroryści banderowscy maszerują z bronią w rękach ulicami miast ukraińskich 1 stycznia w dniu urodzin wodza głównego terrorysty Ukrainy Stepana Bandery.

Czy już zapomniano o zabójstwie terrorystycznym ministra spraw wewnętrznych II RP Bronisława Pierackiego i szeregu aktów terroru i dywersji w Polsce przedwojennej i w czasie II wojny światowej, gdy banderowcy wyrzynali całe wioski polskie? A teraz spadkobiercy OUN-UPA na Ukrainie są  najlepszymi przyjaciółmi establishmentu warszawskiego. Świat się pogrążył w terrorze nie od dziś. A czy robienie Polakom i Ukraińcom wody z mózgu nie jest obecnie terroryzmem medialnym?

I tylko prawda w polityce i mediach potrafi zwyciężyć terroryzm w umysłach ludzkich – inaczej koniec.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2344:wieci-z-kijowa-o-terrorymie-ydowskim-nie-usyszysz

Data publikacji: 9.02.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *