Strona główna > Świat > Ukraina > Wieści z Kijowa : Nazistowska Ukraina „święci” broń.

Wieści z Kijowa : Nazistowska Ukraina „święci” broń.

Dowódca batalionu „OUN” Mykoła Kochaniwśkyj powiadomił mieszkańców Kijowa i Ukrainy, iż 17 marca na placu św. Zofii stolicy Ukrainy odbędzie się msza św. i błogosławieństwo wojaków „OUN” pod banderowskimi czerwono-czarnymi sztandarami na wojnę na Donbasie przeciwko „terrorystom donieckim”.

a2

Wszyscy chętni naziści ukraińscy są zapraszani na poświęcenie broni i złożenie przysięgi wojaków UPA. Gdy na Donbasie dochodzi do pokoju, to na front nieprzypadkowo posyłano młodych banderowców, którzy są gotowi, jak i ich poprzednicy w czasie II wojny światowej mordować wszystkich nie-Ukraińców w tym dzieci, kobiety i starców, bo to specjalność OUN-UPA.

Znam z autopsji tych bandytów z wiochy ukraińskiej, otrutych ideologią nazizmu ukraińskiego. Znam do czego są zdolni upowcy już nie tylko z opowiadań polskich ofiar holocaustu banderowskiego, ale z pacyfikacji na Donbasie i Ługańszczyźnie, gdzie dochodziło do strasznych morderstw cywilnych mieszkańców – teraz nie Polaków lecz rosyjskojęzycznych Ukraińców, którzy nie chcą żyć pod władzą mafii banderowsko-żydowskiej.

Wiem, iż gdzie są banderowskie bataliony „Prawego Sektora”, „Azowa”, „Ajdaru”, „Donbasu” i „OUN”, tam nigdzie nie będzie pokoju. Ale winą za nowe rozpoczęcie wojny będą, jak zawsze, obarczeni „terroryści donieccy”, a nie „OUN-UPA”. Dopóki Ukraina będzie żyć banderowskimi hasłami, dopóty tu nigdy nie skończy się wojna, bo diabeł nazizmu stale potrzebuje krwi i nienawiści.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2440:wieci-z-kijowa-naziukraina-qwiciq-bro

Data publikacji: 18.03.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *