Strona główna > Bliski Wschód > Wieści z Palestyny – prasa zagraniczna

Wieści z Palestyny – prasa zagraniczna

Polskojęzyczny mainstream jest głuchy na wołanie poniżonych i mordowanych w Palestynie, w Strefie Gazy. Tematy zastępcze są jak widać ważniejsze od eksterminacji Gojów w Strefie Gazy. Jednak na świecie, poza Polską oczywiście, trwają liczne protesty przeciwko żydowskiemu ludobójstwu na Palestyńczykach, niekiedy całkiem spontaniczne, które nie mają najmniejszych szans przedostać się do mainstreamu:

Dzisiejszy deptak w Hoollywood

1

2

3

Żydowska „najmoralniejsza armia świata” nie walczy z równym sobie przeciwnikiem, ale eksterminuje cywilną ludność, tworząc dla swych osadników „przestrzeń życiową”. Porównajcie potencjał bojowy Palestyńczyków z machiną wojenną w rękach Żydów. Policzcie żydowskie czołgi, myśliwce, helikoptery i zapoznajcie się z całą żydowską machiną wojenną, piątą na świecie, w którą inwestuje miliardy dolarów rocznie dobry wujek Sam. A następnie porównajcie to z możliwościami rozbrojonych i trzymanych w getcie Palestyńczyków, którzy nie mają dosłownie ani jednego czołgu, myśliwca czy jakiejkolwiek innej broni, dzięki której mogliby się obronić przed Żydami. Na żydowskie czołgi mają jedynie kamienie.

a

Tylko wówczas można zrozumieć jak ten „konflikt” wygląda. To w rzeczywistości zwykłe ludobójstwo i sadystyczne znęcanie się nad bezbronnymi. To nie walka, ale ludobójcza egzekucja na zwykłych ludziach, jak Ty, drogi czytelniku/czytelniczko, czy ja.

Po 16 dniach mordów życie straciło 718 Palestyńczyków i 32 izraelskich „żołnierzy”.

a

a

Wartościowe artykuły i galerie zdjęć w światowej prasie (zobacz koniecznie):

  • http://www.dailymail.co.uk/news/article-2703938/The-West-less-sympathetic-Israel-Britain-s-warning-Netanyahu-concerns-grows-rise-civilian-deaths-Palestine.html
  • http://www.dailymail.co.uk/debate/article-2703531/MAX-HASTINGS-Ive-loved-Israel-brutality-breaks-heart.html

Francja płonie:

  • http://www.dailymail.co.uk/news/article-2703594/Hatred-driving-new-exodus-Synagogues-attacked-Shops-flames-And-terrified-Jewish-families-fleeing-Britain-As-Israeli-envoy-says-like-dark-days-1938-chilling-dispatch-Paris.html

I Ty nie zapomnij o Palestynie:

a303

P.S. Zobacz także:

Żydowska dobroć nie zna granic – „pukanie w dach” przed bombardowaniem

*****************

Żydzi na „pikniku” błogosławią pociski które wkrótce będą rozrywać dzieci i kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.