Strona główna > Bez kategorii > Wieści bazarowe

Wieści bazarowe

Źródło: http://polacy.eu.org/2221/wiesci-bazarowe/

Zenon Jaszczuk

Jak to na bazarze bywa ludzie opowiadają własne doświadczenia w „demokratycznej” Polsce.

Znajomej syn jest w bardzo ciężkim stanie. Młody chłopak ma z jakichś powodów losu rozwalony cały kręgosłup. Doktory na wyleczenie nie dają szans. Jeździ po wszystkich medykach prywatnie i państwowo. Nie dają nadziei. Jednak na jakąś tam operację został zapisany za trzy lata. Śmiech, eutanazja, czy zwykłe skurwysyństwo. Chodzi jak inwalida po zderzeniu z pociągiem. Z bólu nocami pali papierosy. Rodzice są w miarę kasiaści. Dla śmiechu był w Warszawie na tzw. rehabilitacji- jakieś durne ćwiczenia przy rozpadającym się kręgosłupie.

Ostatnio rozmawiała ze swoją znajomą. Tej wysiadło kolano. Nie wiem za bardzo o co tam chodzi. Dostała skierowanie na operację. Data wyznaczona 2020 rok. Elka pieprzysz głupoty. Jeszcze raz pytam, na który rok. Zenek, jak Boga kocham, na 2020 rok. .

Kolega bazarowy, ponad siedemdziesięcioletni jęczał, że boli go cholernie kolano. Wczoraj był u doktora. Pytam no i jak z kolanem. Dostał maści i smaruje. Zenek, ale słuchaj. Dostałem skierowanie na ćwiczenia u rehabilitantów. Śmieje się. Z radości się śmiejesz, czy z czego? Wyobraź sobie, że zostałem zapisany na rehabilitację na listopad. Mówi, nie wiem czy dożyję.

Pisałem już o tym, że to jest metoda wykańczania nas Polaków. Więc tym razem dam spokój. Tylko terminy leczenia dłuższe jak w obozach koncentracyjnych. Pisałem i o tym, że obozy, łagry, to był tylko poligon doświadczalny, a oni obecnie nam pokażą na czym polega demokracja!!!

Jak już wspominałem „wybuchł” mi „granat” w „gębie”. Straciłem ostatnie zęby. Starość nie radość. Kogo bym nie zapytał, jest jedna rada – nie idź do stomatologów z funduszu zdrowia ( za darmo wyrywają i robią szczęki). Aż nie do wiary, że w dzisiejszych czasach demokracji taka rada jest prawdziwa. No, ale ja mam 60 lat, stary cap jak to mówią i jakoś tym mówiącym ludziom wierzę. Nie wiem czy państwo wiecie, że stomatolodzy prywatni z cenami powariowali. Już nie mówię o mnie jako bez środków na utrzymanie. Tam nie stać ludzi pracujących, a co dopiero bezrobotnych. Powariowali. Byłem u „znajomego” z komuny „znachora”- nielegała. Za wyrwanie dwóch zębów po pertraktacjach, tylko 50 zł.

Nie piszę tego wszystkiego, bo, że jestem zdziwiony.To tylko okupant i w tym dziele realizuje plan zagłady Narodu. Nie tylko zapewne Narodu Polskiego.

Pisałem o niejadalnej żywności, o korporacjach tzw światowych itd. Dzisiaj postanowiłem o tym napisać bo znalazłem znany temat z leczeniem pozorowanym. Liczą się korporacje faszystowskie, te od wojen, od demokracji, od wolność, równość i braterstwo i całym zestawem innych bzdur. Zapraszam państwa do przeczytania art. na Stop Syjonizmowi. Wnioski pozostawiam do państwa osobistych przemyśleń.

Zabijanie pacjentów w imię naukowej medycyny jest sztuką lekarską, a skuteczne przywracanie zdrowia metodami naturalnymi jest przestępstwem –

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/05/09/zabijanie-pacjentow-w-imie-naukowej-medycyny-jest-sztuka-lekarska-a-skuteczne-przywracanie-zdrowia-metodami-naturalnymi-jest-przestepstwem/#more-21749

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.