Strona główna > NWO > Co wiemy o paszporcie Federacji Rosyjskiej

Co wiemy o paszporcie Federacji Rosyjskiej

Rosyjski paszport – czy wszystko o nim wiemy?

a
Po co w paszporcie kod osobisty  i chip magnetyczny?

Główna różnica między nowym paszportem to wcale nie rubryka „narodowość”.

PO CO  puste pole na stronie 1 nad podpisem – OSOBISTY KOD

PO CO puste pole w miejscu „dzieci” – OSOBISTY KOD

Kod jest podstawą późniejszej identyfikacji, tak więc KOD jest dopiero początkiem.

Ale to nie jest najważniejsze. Spójrzmy teraz na stronę 3 – widzimy swoje zdjęcie. Przewracamy na drugą stronę i patrzymy pod światło. Widzisz dwa paski magnetyczne? – jeden na poziomie głowy, drugi na wysokości ramion.

…warto spojrzeć na aktualny „Opis formularzu paszportowego obywatela Federacji Rosyjskiej” (zatwierdzony dekretem rządowym RF na dzień 8 lipca 1997 Nr 828, zmieniony w dniu 25 września 1999 r., 05 stycznia 2001) i wszystko wraca na swoje miejsce. W ostatnim akapicie § 17 „Opis … „ mówi: „w formularzu paszportowym mogą być stosowane specjalnie zaprojektowane wszyte lub wkładane elementy zaprojektowane w celu zwiększenia ochrony danych lub dla ochrony formularza i zrobionych w nim wpisów przed podrabianiem” Taki „wszyty element”, składający się z dwóch pasków, widzimy pod zdjęciem w nowym paszporcie …..

Więc te paski zawierają dane osobowe każdego z was. Informacja o pobycie w szpitalu psychiatrycznym, na odwyku, na oddziale gruźlików, informacje o ewentualnych odsiadkach, może coś jeszcze. Na przykład na karelsko-fińskiej granicy zainstalowane są czytniki tych informacji. Ale w przyszłości jest planowane wprowadzić więcej informacji, takich jak: odciski palców, wszystkie dane telemetryczne oraz cechy charakteru obywatela (skłonność do agresji, ekstremizmu politycznego itp.). A urządzenia do sczytywania tych danych jest planowane zainstalować na każdym komisariacie.

Choć podkreślę, że …

Naruszając dekret rządu Federacji Rosyjskiej w paszporcie obywatela Federacji Rosyjskiej stosowana jest technologia zapisu i odczytu informacji na nośniku magnetycznym, pozwalająca zmieniać dane paszportowe.

Oczywiście nie piszą o tym w prasie i nie mówią w telewizji. Nie powiem, skąd to wiem, wierzyć lub nie wierzyć- wasz wybór, ale wiem, że ta informacja należy do kategorii „sekretnych”.

Ale to nie wszystko!

Pocieszmy prawosławnych chrześcijan … kartkujemy paszport na strony nieparzyste 5,7 itd. Spojrzymy na numer strony w paszporcie, numer strony umieszczony jest w aureoli. Spójrz na tę aureolę uważnie i co widzisz – trzy szóstki (666).

a
Ponadto … Niedawno zostało ogłoszone, że ukończono tworzenie systemu GLONNAS, który będzie używał technologię synchronizacji i śledzenia posiadacza paszportu za pomocą wszytego mikrochipu … teraz cię można łatwo znaleźć i tak dalej …

Zróbmy mało pocieszającą, ale oczywistą konkluzję. Paszport w nowoczesnej formie, karty bankomatowe są narzędziami globalizacji, Nowego Porządku Świata, ustanowienia całkowitej kontroli nad jednostką.

Tłum. z j. ros. Olga Ka

Źródło: http://3rm.info/40903-chto-my-znaem-o-pasporte-rf.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.