Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Wielowątkowa false flag w Waszyngtonie

Wielowątkowa false flag w Waszyngtonie

operacja false flag

4Teza w tytule, że strzelanina w Waszyngtonie to kolejna operacja fałszywej flagi, prawie na pewno się obroni zważywszy na okoliczności tego zdarzenia. Jej scenariusz jest bliźniaczo podobny do poprzednich operacji terroryzmu państwowego, jednak tym razem operacja odbyła się na terenie jednostki wojskowej. Wstępnie można postawić hipotezę, że jej celem było osiągnięcie wielowątkowego skutku: atak na wojsko tworzy dobry klimat zbliżającej się wojny z Syrią, utrzymuje w stanie strachu przerażoną opinię publiczną, chwilowo odwraca jej uwagę od przygotowań do wojny, pozwala też na wszczęcie nowej akcji propagandy odebrania ludziom broni, aby łatwiej zamienić ich w stado niewolników.

Wczoraj w Waszyngtonie doszło do scenerii chaosu i krwawej łaźni. Na terenie obiektu marynarki wojennej w wyniku strzelaniny zginęło co najmniej 12 osób, a 10 zostało rannych. Sprawców było co najmniej trzech. O 08:20, trzech „umundurowanych” podejrzanych wzięło sobie za cel ostrzału siedzibę dowództwa Naval Sea Systems. To największa jednostka dowodzenia wśród pięciu w marynarce wojennej i zużywa czwartą część całego budżetu marynarki wojennej.

Ta jednostka zajmuje się budową, zakupem i utrzymaniem w gotowości bojowej okrętów oraz ich systemów bojowych … to ona przygotowuje marynarkę wojenną do ataku na Syrię, Iran, itp.

Admirał Jonathan W. Greenert, szef amerykańskich operacji morskich, został ewakuowany z miejsca swego zamieszkania na terenie obiektu Marynarki Wojennej, tuż po pierwszym raporcie o strzelaninie…

Patricia Ward, specjalista ds logistyki, powiedziała, że była w kafejce na parterze i usłyszała odgłosy strzałów. Po kilku sekundach było jeszcze więcej strzałów, „Wszyscy po prostu byli w panice …ludzie tylko biegali, biegali, biegali„.

Trzech napastników

Jeden już jest martwy. Dwaj pozostali, biały mężczyzna i czarny mężczyzna w mundurach, uciekli z miejsca zbrodni. Umundurowany czarny bandyta został opisany przez świadków jako wysoki, 50-ciolatek, mający przy sobie karabin szturmowy AR-15.

Bandyta podobno strzelał z trzeciego piętra w kierunku korytarza. Celował do ludzi w kawiarni na dole.

Prezydent Obama w złożonym oświadczeniu, powiedział: „Mamy do czynienia z kolejną masową strzelaniną. Wzywamy obywateli, aby słuchali władz i postępowali według wskazówek ratowników na miejscu tragedii„.

Pościg

Podjęto działania ogromnej obławy na dwóch strzelców, którzy uciekli z miejsca zbrodni. Brzmi to dziwnie, niezwykle podobnie do informacji z wydarzeń obławy po operacji fałszywej flagi podczas Boston Marathon.

Należy się spodziewać wielu fałszywych newsów w mediach na ten temat:

1. Obrazki pogrzebów, łez i opowieści o odwadze ratowników,

2. Odnowionej propagandy o potrzebie kontroli broni i zwiększeniu nadzoru oraz środków bezpieczeństwa

3. Pojawią się profile złych terrorystów powiązanych z muzułmanami na Bliskim Wschodzie.

Media mainstreamu od rana mówią wszystkie te właściwe rzeczy: „Fort Hood”, „krajowy terroryzm”, „smutny dzień naszego wojska”, itp., itd. To wszystko to budowanie nastroju przed kolejną wojną.

Do strzelaniny dochodzi akurat w najlepszym momencie, a rzecznicy kontroli broni już rzucili się z oskarżeniami pod adresem AR-15.

Półautomatyczne karabiny są odpowiedzialne za mniej niż 2,5% morderstw rocznie i jest to tendencja spadająca. Główne media teraz donoszą, że jeden z strzelców był uzbrojony w karabin półautomatyczny AR-15. Nie ulega wątpliwości, że da to pretekst do dalszych prób przepchnięcia całkowitego zakazu „karabinów szturmowych”.

Gdy kontrolowane media nadal mówią tylko o strzelaninie w Navy Yard, należy zwrócić szczególną uwagę na treść i ton, jakie wykorzystają, aby skłonić opinię publiczną do zaakceptowania fałszu, że mamy do czynienia z rosnącą falą masowych morderstw, a winne są prawa o posiadaniu AR-15. W ogóle nie o to chodzi.

Według statystyki FBI, w ciągu ostatnich 20 lat, tendencja popełniania brutalnych przestępstw spada nieuchronnie, mimo że ludność USA wzrosła o ponad 56 mln. W ubiegłym roku, brutalnych zbrodni było o 36,9% mniej, niż w 1993 r.

Niestety, większość Amerykanów tego nie wie.

Ilość zabójstw, napadów, rozbojów i innych przestępstw z udziałem broni, spadła od czasu szczytu w połowie lat 90-tych„, donosi artykuł w LA Times z 07 maja 2013 r.

Lecz tylko przeciętnie 12% ludzi zna prawdę.

Ale teraz, jak nakręcone mechanizmy, gadające głowy w sieciach informacyjnych telewizji, będą ignorować te statystyki, bowiem przeczą one programowi ich mocodawców o rozbrojeniu i zniewoleniu Amerykanów.

źródła:

http://aangirfan.blogspot.com/2013/09/syria-problems-remain.html

http://helpfreetheearth.com/news891_DCshooting.html

http://investmentwatchblog.com/false-flag-shooting-at-d-c-naval-yard-12-killed-10-wounded-2-suspects-at-large/

Navy Yard Shooting: Right On Time, Gun Control Advocates Blame AR-15

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.