Strona główna > Zdrowie > „Wielkie oszustwo bajpasów…” i inne powszechne miskoncepcje leczenia serca

„Wielkie oszustwo bajpasów…” i inne powszechne miskoncepcje leczenia serca

Niedawne raporty szokująco ujawniają, że do 85% bajpasów są niepotrzebne, robi się je pacjentom, którym prawdopodobnie NIE przyniosą korzyści. Po co to oszustwo? Bo bypass kosztuje ok. $150.000 – szybka metoda dla kardiochirurga na zakup nowego Lexusa i nowego jachtu!

 

Nadszedł czas byś usłyszał prawdę o dzisiejszych popularnych metodach leczenia serca – prawdę o której się nie mówi. Poznaj też nowe naturalne tajemnice odwrócenia choroby serca takie jak…

 • Bypass-w-pigułce – wymiata niebezpieczne płytki z tętnic bez operacji, stentów ani ryzyka.
 • Zmniejsz 500% ryzyko ataku serca –  bez pomocy lekarza.
 • Środek z trzciny cukrowej na wysoki cholesterol i nadciśnienie – zdumiewające rezultaty.
 • Wysokie 3-glicerydy? Wyciąg z tego pospolitego warzywa zmniejsza ryzyko o 26%.
 • I dużo więcej nowych naturalnych tajemnic dla ochrony i leczenia twojego serca!

Drogi Przyjacielu

Wysyłam Ci ten pilny alert medyczny z 3 ratujących życie powodów:

1)   Zdaniem American Heart Association, prawie 70% Amerykanów ma jakiś rodzaj choroby serca.

2)   Większość ludzi się oszukuje w kwestii popularnego leczenia serca. Są to bardzo kosztowne metody, które nie działają, są niepotrzebne, mogą być groźne, a nawet śmiertelne. 3)   Są liczne nowe naturalne środki na chorobę serca i problemy z sercem, które tłumi się dlatego, że są skuteczne i tanie.

Autor, dr n. med. Michael Cutler, pionier w medycynie żywieniowej

 

Pionier w odkrywaniu i opracowywaniu nowych, naturalnych środków leczniczych i bezpiecznych alternatyw najlepszych z najnowocześniejszych nauk przyrodniczych…lekarz, absolwent Tulane University School of Medicine, założyciel i dyrektor Total Health Institute Medical Clinic, wcześniej praktykował medycynę zintegrowaną w Modern Health Clinic for Advanced Medicine, teraz właściciel i dyrektor medyczny San Diego Integrative Medicine.

 

Jako lekarz byłem świadkiem dewastacji choroby serca. Wiem, że co 34 sek. ktoś umiera na atak serca w USA. Wiem, że u 50% ofiar ataku serca nie było żadnych znaków ostrzegawczych – pierwszym była śmierć! I wiem, że 1 mln Amerykanów umiera rocznie z powodu stwardnienia tętnic.

Z uwagi na te smutne dane statystyczne – i ponieważ widziałem jak łatwo można było złagodzić, nawet naturalnie odwrócić wiele problemów serca – napisałem ten nowy raport specjalny pokazujący wam prawdziwą historię choroby serca.

Poniżej wstępny podgląd tego, co przeczytasz w tym raporcie, rozpoczynając od…

Powszechne nieporozumienie #1: operacja na bajpas jest absolutnie „konieczna” kiedy twoje tętnice są zapchane płytkami.

NIE TAK SZYBKO!

Operacja  bajpasu na miażdżycę (stwardnienie tętnic) to WIELKI biznes w Ameryce. Kardiolodzy wykonują ponad 400.000 bypasów rocznie, pomaga napędzać $200 mld dla high-tech przemysłu w tym kraju.

Operacja bajpasu tworzy objazd lub „obejście” wokół zatkanych, stwardniałych tętnic w celu przywrócenia przepływu krwi do serca za pomocą żył przeszczepionych z innych części ciała. Ale czego nie powiedzą ci kardiochirurdzy to…

Stwardnienie tętnic występuje tylko u starych osób, tak? BŁĄD!

Szokujące wyniki autopsji z Bogalusa Heart Study pokazują duże nagromadzenie się blaszek u „zdrowych” osób w wieku od 6 do 30 lat… z aż 71% blokadą tętnic.

 

 • Do 85% peracji bajpasów wykonuje się na pacjentach, którzy nie kwalifikują się na tę operację
 • W swoim czasopiśmie American Medical Association potwierdza, że 44% wszystkich operacji bajpasów wykonuje się z niewłaściwych powodów
 • Aż POŁOWA wszystkich operacji bajpasów to fiasko, i wymagają kolejnej operacji!
 • Powrót do zdrowia po tej bardzo inwazyjnej operacji może trwać miesiące, i u niektórych pacjentów występuja takie do końca życia upośledzenia jak utrata pamięci, przewlekły stan zapalny, a nawet depresja!
 • Jest zero dowodów na to, że operacja bajpasów robi dużo więcej niż łagodzi ból serca, z wyjątkiem 15% pacjentów z bardzo konkretnymi problemami serca
 • Do 30% przeszczepionych żył zostaje zablokowane w ciągu 1 roku
 • Ryzyko śmierci w wyniku operacji bajpasów może być aż 15%, zdaniem National Heart, Lung and Blood Institute.

Z mojego raportu dowiesz się o zdumiewającej „super substancji odżywczej”, która może wymieść dekady groźnych płytek zatykających twoje tętnice bez operacji, stentów i ryzyka.

Laureat Nagrody Nobla, dr Linus Pauling, chwali tę naturalną terapię jako „tę która może zakończyć potrzebę operacji bajpasu”.

Jak przeczytasz na s. 68 mojej pracy, tym przełomem jest niezwykły aminokwas o składzie podobnym do domowego octu, ale regularne przyjmowanie go może zdziałać cuda dla serca!

Nie uszkadzaj mózgu próbując ratować serce!

The New England Journal of Medicine ostrzega, że uszkodzenie mózgu jest powszechną komplikacją po operacji bajpsów. Pięć lat po bajpasie, 23% pacjentów wykazało nienormalne osłabienie psychiczne. Inne badania mówią o zmniejszonej funkcji psychicznej aż u 42% pacjentów!

Np. zdrowie 55 z 58 pacjentów z chorobą serca poprawiło się tak bardzo w wyniku tej naturalnej terapii, że odwołali operacje bajpasu! I ponad 76% pacjentów z chorym sercem wykazało znaczną poprawę w objawach.

Jeszcze lepiej – uznane przez FDA jako bezpieczne – nawet do używania w pokarmie dla niemowląt… do 3 x bezpieczniejsze od aspiryny… teraz dostępne w kapsułce za jedyne 23 centy – bajpas w pigułce!

Plus, dowiesz się o innych najlepszych naturalnych metodach leczenia serca jak…

 • Udowodnione sposoby podnoszenia poziomu dobrego cholesterolu, obniżania złego, i poprawy zdrowia serca – s. 60-63
 • Obawiasz się śmiertelnego zakrzepu krwi? Lekarze naturalni przysięgają, że ta substancja odżywcza rozrywa zakrzepy i zachowuje krew rzadką i gładką – s. 63
 • Nigdy wcześnie nieujawniona „inna” przyczyna stwardnienia tętnic, nie ma nic wspólnego z twoją dietą – s. 7
 • Uderzający wskaźnik sukcesu 82% odwracania miażdżycy przez ignorowanie zwykłych zaleceń dietetycznych dla pacjentów z chorym sercem – s. 56
 • 4 rodzaje udarów i zauważalne znaki i objawy – s. 17-18
 • Wiele innych nowych i naukowo udowodnionych tajemnic dla odwracania miażdżycy, ochrony serca i wydłużenia lat życia – bezpiecznie i naturalnie!

Chciałbym też ostrzec Cię przed….

Powszechne nieporozumienie #2: Angiogramy są niekwestiono9wanym „złotym standardem” określania ryzyka ataku / choroby serca.

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ!

Niebezpieczna prawda o angioplastyce!

Z 543 angioplastyk zbadanych przez Harvard Medical School, u ok. 66% pacjentów którzy ją przeszli nie było żadnych korzyści. Z mojej pracy dowiesz się o najlepszych naturalnych alternatywach, które działają nie tylko lepiej, ale są bezpieczniejsze i tańsze.

Prawda jest taka, że angiogramy wieńcowe, narzędzie większości kardiochirurgów, nie są tam czym mają być. Jak teraz wyjaśnię, mogą być bardzo niedokładne!

Jak może wiesz, angiogram = obraz prześwietlenia tętnic pokazujący czy naczynie krwionośne jest zablokowane, zwężone albo zniekształcone. Do tętnic strzykuje się barwnik żeby pokazać miejsce i wielkość blokad. Brzmi dość łatwe, tak?

Problem jest taki, jak pokazuje szokujące badanie przezprowadzone przez Krajowy Instytut Serca, Krwi i Płuc, że „niedokładne analizy angiogramów są powszechne”. Faktycznie badanie wykazało, że dokładność angiogramów wynosi jedynie 25% prawdziwego stopnia zatkania tętnic!

Zdaniem Harvard Medical School, prawie 1 na 3 angioplastyki jest „zupełnie niewłaściwa”, według ustalonych wskazówek!

Jeśli to nie wystarczy, cewniki używane w angioplastyce mogą zakłócać blaszki, uwalniając małe kawałki, które mogą blokować mniejsze naczynia krwionośne, i angioplastyka może rozdzierać tętnice, a nawet wywołać atak serca lub udar!

 

Szokujący wskaźnik niepowodzenia angioplastyki!

 

Aż POŁOWA zmuszonych do otwarcia balonikami tętnic wieńcowych zamyka się w ciągu 1 roku!

 

Z uwagi na niedokładne wyniki badań, słabe rezultaty po operacji i niewidoczne takie zagrożenia, postarałem się byś dostał prawdziwą historię w moim opracowaniu.

Tylko tu dowiesz się o lepszych i bezpieczniejszych opcjach określających twoją chorobę serca i/lub ryzyko ataku serca i wyczyszczenia zatkanych tętnic, w tym:

 • NOWE badanie ryzyka ataku serca. Dokładnie przewiduje czy będziesz miał atak serca w następnch 5 latach – s. 32.
 • Licząca 4.000 lat chińska tajemnica o zapobieganiu stwardnienia tętnic. Ponadto pomoże ci schudnąć, co jest ważne dla zdrowia sercowo-naaczynuowego – s. 78.
 • Proste i bezpieczne badanie krwi diagnozujące niewydolność serca, bez chirurgii – s. 25.
 • Lepsza od angioplastyki? Ta potężna roślinka pomoże ci zachować czyste tętnice i zmniejszyć ryzyko zakrzepów krwi – s.78.
 • Ostrzeżenie – dlaczego popularne nowe badanie obrazowe daje ci ryzyko narażenia na 600 prześwietleń klatki piersiowej! – s. 33
 • Plus dziesiątki więcej naturalnych tajemnic dla określenia twojego prawdziwego ryzyka choroby serca i odwracania zatkanych tętnic.

I musisz też uważać na…

Powszechne nieporozumienie #3: Im bardziej agresywnie leczysz problemy serca, tym lepiej!

ŹLE! Bardzo źle!

Czy wiesz, że kardiochirurdzy w Ameryce zarabiają 150% więcej niż prezydent? Tak. Nie jest niezwykłe żeby amerykańscy kardiochirurdzy zarabiali ponad $1 mln rocznie.

————————–

Nowe ostrzeżenie przed lekami na serce!  

American Heart Association potwierdza, że leki na receptę zwiększają twoje ryzyko ataku serca aż o 60%! Np. wiele leków na nadciśnienie mnożą ryzyko ataku serca. Dowiedz się o najpotężniejszej naturalnej „recepcie” na leczenie serca w Extra Special Report, ZA DARMO jeśli zamówisz moją książkę w ciągu 24 godzin!

——————————–

A dlaczego nie, skoro takie są ceny agresywnych metod leczenia serca…

 • Bajpas wieńcowy… $150.000
 • Operacja na otwartym sercu… $79.795
 • Wszczepione 3 stenty uwalniające lek i 1 tydzień w szpitalu… $112.858
 • Operacja zastawki serca… $100.000
 • Leki na serce na receptę… $400 miesięcznie.

Jak widać, łatwo jest zarobić kardiochirurgowi milion dolarów rocznie!

A ponieważ firmy ubezpieczeniowe często przejmują dużą część rachunku, ludzie są bardziej skłonni zgadzać się na tego typu agresywne leczenie serca.

Ale o czym bogaci kardiochirurdzy nie chcą byś wiedział to… niekiedy NIE ROBIENIE NICZEGO działa tak dobrze jak operacja!

Szokujące badanie na Harvard Medical School wykazało, ze 2 grupom pacjentów z problemami z sercem przeprowadzono operację laserową dla poprawienia przepływu krwi, albo operację „placebo” (tzn. wierzyli, że mieli operację, a nie mieli).

Pacjenci po operacji mieli dużo mniej bólu i poprawę funkcji serca, ale i ci którzy nie mieli operacji. Operacja „placebo” zadziałała tak samo dobrze, nawet lepiej, bo po 30 miesiącach odczuwali jeszcze jej placebo skutki.

To dlatego dr David Walters, szef kardiologii na University of California, San Francisco, mówi, że „Przeważająca liczba procedur kardiologicznych teraz w ogóle nie wpływa na długość życia”.

————————-

Spraw sobie o 500% MNIEJSZE prawdopodobieństwo ataku serca!

The Journal of Family Practice mówi, że częsta i duża złość 5-krotnie zwiększa ryzyko ataku serca. Czytaj o tym na s. 13.

—————————–

W przypadku po przypadku jakie widziałem, konserwatywne odejście jest często lepsze czy tak samo skuteczne jak bardziej agresywne podejścia do choroby serca. I w mojej książce poznasz bezpieczne, konserwatywne, nieszkodliwe alternatywy takie jak…

 • 5 rzeczy jakich lekarze szukają w badaniu krwi kiedy oceniają twój ból w klatce piersiowej – s. 34-35.
 • Zmniejsz ryzyko zgonu na chorobę serca o POŁOWĘ dzięki tajemnicy Hipokratesa. Włącz w dietę te lecznicze produkty… s. 56
 • Prosta, wymagająca 10 min dziennie tajemnica, która zmniejsza twoje ryzyko choroby serca tak samo jak przyjmowanie 10 mg Lipitor® Niezwykłe wyniki badania na ponad 23.000 pielęgniarek – s. 62
 • Naturalna alternatywa dla aspiryny! Pożera niebezpieczne zakrzepy krwi i blaszki tętnicze jak mistrz, ale nie uszkadzając żołądka – s. 63-64
 • Niskie poziomy tego odpowiadają zwiększonemu ryzyku stwardniałych tętnic – s. 23
 • Potrzebujesz nitroglicerynę by kontrolować ból w klatce piersiowej, tak? Nie! 189 na 207 pacjentów zmniejszyło lub wyeliminowało potrzebę tego leku dzięki naturalnej alternatywie – s. 72
 • Tylko dawka 100 mg dziennie tej podobnej do witaminy substancji wzmocni twoje serce tak, że poczujesz się jak 20 lat temu. Poparte przez dekady nauki – s. 77
 • I dziesiątki bezpieczniejszych, łatwych tajemnic dla uzdrowienia twego serca!

Chcę również ostrzec cię przed…

Powszechne nieporozumienie #4: Przyjmowanie statyn dla obniżenia wysokiego cholesterolu bardzo zmniejszy ryzyko ataku serca / udaru.

NIE ZAWSZE!

W ostatnich 20 latach przemysł kardiologiczny z wysokiego cholesterolu zrobił „demona” odpowiedzialnego za ataki serca i udary.

I ich taktyka zadziałała. Ponad 13 mln Amerykanów przyjmuje obniżające cholesterol statyny – i ludzie wydają na nie ponad $22 mld rocznie na całym świecie, większość z tego w USA.

Obniżające cholesterol leki oparte na wadliwym badaniu!

Czy wiesz, że roczna sprzedaż za $19 mld Lipitor® na obniżanie cholesterolu opiera się na wadliwym badaniu? Twierdzenie, że wysoki cholesterol może wywołać miażdżycę opiera się na badaniu 14% faktycznych pacjentów. Więcej s. 28.

Co więcej, nowe badanie chwalące statyny za ochronę ludzi z normalnym cholesterolem przed atakiem serca i udarem może przyczynić się do ogromnej ich sprzedaży!

Ponadto, producenci żywności skoczyli na wagon „pobniżania cholesterolu”, wychwalając zdrowe produkty „bez cholesterolu”… albo „obniżające cholesterol”.

Ale słyszysz tylko połowę historii!

Czego duże FF i producenci żywności nie chcą byś się dowiedział to…

 • Niemal POŁOWA ofiar ataków serca ma zupełnie normalny cholesterol
 • 16 prób klinicznych wykazują, że skutek diety na cholesterol jest w większości minimalny, obniżając jego poziom tylko o 2-4%
 • Statyny obniżają cholesterol, ale też pozbawiają organizm CoEnzyme Q10 (CoQ10)… i z powodu jego niedoboru możesz mieć niewydolność serca!
 • Cholesterol jest bardzo ważną substancją konieczną do budowy błon komórkowych i wytwarza kilka kluczowych hormonów. Kiedy cholesterol spadnie za dużo, masz ryzyko depresji, mówi Psychomatic Medicine!

Więc jaka jest prawda o cholesterolu?

Nowe badanie pokazuje, że niski poziom „dobrego” cholesterolu HDL daje ci większe ryzyko ataku serca czy udaru niż wysokie poziomy LDL.

——————————

Wyciąg ze „zwykłego” warzywa obniża 3-glicerydy o 26%!

Wyciąg z białej fasoli może brzmieć nudno, ale według Alternative Medical Review, ten wyciąg może zbić poziom 3-glicerydów o 26 mg/dL! Jak ważne to jest? Zobacz na s. 48 mojej książki.

———————————-

Badanie na Harvard Medical School odkryło, że stosunek niskiego HDL do wysokiego 3-glicerydów jest najsilniejszym predyktorem ataku serca, nawet dokładniejszym niż stosunek LDL do HDL.

To samo badanie mówi, że osoby o najwyższym stosunku 3-glicerydów do HDL mają ryzyko ataku serca 16 RAZY WYŻSZE niż ci o najniższym!

Ale statyny NIE ROBIĄ NIC by podnieść poziom „dobrego” HDL czy obniżyć 3-glicerydy!

W mojej książce odkryjesz…

 • Atak serca ma miejsce z powodu nadmiaru… cukru! Przeciętny Amerykanin konsumuje 22 łyżeczki cukru dziennie, i to może wywołać podniesienie się poziomu 3-glicerydów i ogromne zwiększenie ryzyka ataku serca – s. 26.
 • Potężną witaminę która podnosi twój ochronny cholesterol HDL o 35% (dobra wiadomość) i obniża LDL o 25% – s. 76.
 • Przełom ratujący serce i życie: z Indii, obniża 3-glicerydy o 12%, LDL o 12.5% i cholesterol całkowity o 11.7% – s. 77
 • Ta naturalna metoda łagodzi obrzęk łydek i kostek – s. 74.
 •  Dlaczego Chińczycy rzadko obawiają się ataku serca. Ich tajemnica może obniżać cholesterol o 76 punktów bez leków ani suplementów! – s. 26-27.
 • Zaskakujący „lemoniadowy czyściciel” obniża nadciśnienie jak szalona. Przepis – s. 57.
 • Naturalny suplement z cukru trzcinowego podnosi „dobry” cholesterol o 12.7% i obniża „zły” aż o 20.5% – s. 75. Pisano o tym w American Heart Journal.
 • Codzienna przyprawa z rodziny imbiru blokuje wchłanianie cholesterolu w jelitach, obniża cholesterol i chroni serca – s. 80.
 • I wiele innych potężnych, o wykazanych właściwościach „sercowych” tajemnic, o których kardiochirurdzy nie chcą byś wiedział!

Będziesz też musiał poznać prawdę o…

Powszechne nieporozumienie #5: Historia choroby i ataków serca w rodzinie  oznacza, że czeka cię ten sam los.

CO ZA BZDURA!

Wiele osób z rodzicami, rodzeństwem czy krewnymi których dotknęła choroba lub atak serca uważają, że czeka ich ten sam los. One słyszały / czytały dane statystyczne pokazujące, że osoba z rodzinną historią chiriby serca ma 10 x większe jej ryzyko , niż osoba bez takiej historii.

————————–

Aminokwas który naprawdę „resetuje” nieregularne bicie serca!  

 

Ostrzeżenie! Nie ignoruj nieregularnego bicia serca. To może wywołać zakrzep krwi prowadzący do udaru lub uszkodzenia mózgu, sprawiać, że serce nie może pompować krwi. Ale aminokwas L-tauryna „resetuje” bicie serca na normalne. – s. 48

——————————-

Ci ludzie myślą: „Mam mało albo żadnej kontroli nad moją genetyką, więc mogę przyjąć fakt, że też zachoruję na serce”.

Takie myślenie sprawia, że krew się we mnie gotuje, bo to nieprawda! I nowe badanie to potwierdza.

The Journal of the American Medical Association informuje, że obecny wysyp publikowanych czynników genetycznych wiążących historię rodzinną z chorobą serca jest „gorszy niż losowe przewidywanie ryzyka tej choroby”.

Tak, są przypadki kiedy całe rodziny wydają się mieć choroby czy ataki serca, ale chodzi mi o to, że to niekoniecznie odnosi się do większej populacji. Prostym językiem – to że ktoś w rodzinie miał chorobę / atak serca, NIE oznacza, że taki też będzie twój los.

Jest wiele bezpiecznych, łatwych i niedrogich kroków jakie możesz podjąć teraz, które bardzo zmniejszą twoje ryzyko choroby i ataku serca, czytaj o nich w mojej książce.

W mojej Special New Medical Briefing, dowiesz się…

 • O jedynym aminokwasie pomagającym rozluźniać naczynia krwionośne. Badania pokazują, że to chroni cię przed miażdżycą – s. 68.
 • TYLKO DLA KOBIET: specjalna uwaga do kobiet w czasie i po menopauzie! Działanie waszych naczyń krwionośnych słabnie z wiekiem, zagrażając sercu. Ale 54 mg tego roślinnego „leku” znacznie poprawia przepływ krwi – s. 80.
 • Przestań martwić się cholesterolem. Ten jeden czynnik jest dużo ważniejszy niż obniżanie cholesterolu, jeśli chcesz uniknąć choroby serca – s. 9-10.
 • Wyciszanie ryzyka popularnych rozrzedzaczy krwi jak Coumadin. Które FF oczekują, że nigdy tego się nie dowiesz – s. 52.
 • Tajemnice z Trzeciego Świata. Dlaczego nadciśnienie praktycznie nie istnieje w niektórych krajach. Co oni wiedzą czego my nie wiemy – s. 56.
 • Co niskie poziomy hormonu seksu mają wspólnego z twardnieniem tętnic? Dużo! Rotterdam Study pokazuje, że niskie poziomy tego naturalnego hormonu oznacza dużo większe ryzyko zatkanych tętnic – s. 24.
 • I dziesiątki więcej mało znanych naturalnych tajemnic uzdrawiającyh serce!

Ale to nie wszystko. Poznasz też prawdziwą historię…

Powszechne nieporozumienie #6: Choroba serca to głównie problem fizyczny. Czynniki emocjonalne i umysł/ciało mają z nią niewiele albo nic wspólnego.

 

BŁĄD! BŁĄD!

Establiszment medyczny chce byś wierzył, że chorobę i problemy serca wyleczysz jedynie  jeśli uzależnisz się od ich inwazyjnych technik jak angiogramy, angioplastyka, operacje bajpasów i na otwartym sercu.

Jako lekarz wiem, że choroba serca to problem fizyczny, ale wiem też, że dużym błędem jest ignorowanie czynników emocjonalnych i umysł/ciało kiedy próbujesz zapobiec, odwrócić albo wyeliminować ryzyko choroby i taku serca.

 

Np. czy wiesz, że jeśli zmniejszysz stres, to o 400% zmniejszysz ryzyko zgonu z powodu choroby serca?

Tak. Badania pokazują, że pacjenci z chorobą serca mają 4 x mniejsze ryzyko zgonu na tę chorobę jeśli uczy się ich technik zmniejszania stresu. Jako bonus, redukcja stresu poprawia nastrój i jakość życia.

Ale większość ludzi z chiribą serca nie dostaje prawdy o łagodzeniu stresu i innych nie-fizycznych czynnikach. Dlatego w mojej książce odkryjesz…

Szokujące nowe badanie: PRAWDZIWA przyczyna ataków serca!

Tradycyjny pogląd: Ataki serca wywołują nagromadzone blaszki zwężające naczynia krwionośne, zmniejszony przepływ krwi i blokada twoich tętnic wieńcowych. Ale nowe dowody pokazują iż przyczyną ataków serca jest odrywanie się niestałych blaszek i wywoływanie zakrzepów zatykających tętnice. Poznaj naturalne tajemnice oczyszczania tętnic z tych niestałych blaszek.

Najlepszym lekiem dla zdrowego serca jest… miłość? Duke University pokazuje, że osoby chore na serce, którym brakuje miłości albo zaufanych przyjaciół mają 3 x wyższy wskaźnik zgonu po 5 latach niż ci którzy mają miłość – s. 82.

 • Licząca 5.000 lat chińska tajemnica oddychania, która może pomóc leczyć twoje serce. Bez żadnych leków ani lekarzy – s. 87.
 • Czy masz osobowość typu D? Czy zawsze chcesz rządzić? Łatwo się złościsz? Masz wysokie standardy? Dlaczego masz 4 x większe ryzyko ataku serca – s.80.
 • Yoga na zdrowsze serce? Zaskakująca odpowiedź – s. 82.
 • 7 najzdrowszych cukrów w zdrowej żywności, owocach i warzywach – s. 64.
 • Leki na ciśnienie krwi są największą kategorią zaleceń w Ameryce. Ale szokujące badanie pokazuje, że siła umysłu jest lepsza od każdego leku dla obniżenia nadciśnienia – s. 50.
 • Mężczyźni z bólem w klatce piersiowej? Nowe remedium… od małżonki! Badanie 10.000 mężczyzn ujawnia, że ci którym małżonki okazują miłość mają MNIEJ bólu w klatce piersiowej – s. 82.
 • I inne mało znane tajemnice uzdrawiające umysł/siłę leczenia serca.

Amerykańska komisja rządowa NIE jest pod wielkim wrażeniem operacji bajpasów.

Zatrudniony przez Kongres Office of Technology Assessment mówi: „Wydaje się, że operacja bajpasów wieńcowych daje doskonałe złagodzenie objawów dławicy piersiowej [bólów w klatce piersiowej], ale z upływem czasu poprawa zmniejsza się… i nie-chirurgiczne leczenie też daje dobre rezultaty”. Więcej o tym w moim Special Medical Briefing Report – od s. 41.

A najlepsza wiadomość ze wszystkich?

Zatkana tętnica to nie wyrok śmierci!  

W The New England Journal of Medicine czytamy, że kiedy występują blokady, naczynia wieńcowe się powiększają. To oznacza, że kiedy blokady blaszkowe osiągają średnicę 50%  twoich tętnic wieńcowych, to tętnice rozszerzają się by to wyrównać. Rezultat? Chora tętnica może umożliwić taki sam przepływ krwi jak zdrowa.

Masz stenty?
Prawdopodobnie będziesz potrzebować ich więcej!

The Cleveland Clinic Foundation mówi, że na 100 pacjentów, którym wszczepiono w serca pokryte lekiem stenty, 90 będzie potrzebowało powtórzenia procedury. Czytaj jak przywrócić przepływ krwi do serca naturalnie.

Nie stań się ofiarą high-tech oszustw sercowych, które często czynią więcej szkód niż dobrego. Poznaj prawdę o leczeniu choroby serca.

Szokujące, amerykański rząd jest szczery, oceniając słabe wyniki popularnego leczenia, operacji bajpasu.

W jednej ze swoich broszur, Medycyna dla laika – ataki serca / Medicine for the Layman — Heart Attacks, rząd potwierdza: „Nie ma żadnych dowodów na to, żeby operacja bajpasów dawała sercu lepsze pompowanie – niektóre dowody pokazują, że może naprawdę zmniejszać skuteczność”.

Przykre, to jest jedyny przykład nadużyć występujących w leczeniu chorobę serca dzisiaj w Ameryce. Dobra wiadomość jest taka, żeby nigdy nie stać się ofiarą!

Zamów moją książkę, i dowiedz się jak łatwo możesz…

 • Uniknąć ataku serca
 • Odwrócić chorobę serca
 • Wyleczyć słabnące serce… bez operacji, lekarzy czy leków.

Dla dobra własnego zdrowia i swoich najbliższych, zasługujesz na poznanie prawdy o leczeniu choroby serca dzisiaj.

Dbaj o serce

Michael Cutler, M.D.
Easy Health Digest™

 

EasyHealthOptions.com

Czytaj: Ukrywane naturalne metody leczenia chorób serca na moim chomiku

tłumaczenie: Ola Gordon

One thought on “„Wielkie oszustwo bajpasów…” i inne powszechne miskoncepcje leczenia serca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.