Strona główna > NWO > Wielki Izrael a eksodus Syryjczyków

Wielki Izrael a eksodus Syryjczyków

Syryjski autor sugeruje, że okrucieństwa ISIS mają na celu oczyszczenie terenu ze wszystkich niechcianych obywateli Syrii, sekt i społeczności, które mogą stanąć na drodze planu iluminackich Żydów dla Wielkiego Izraela.

a

Wielki Izrael

„obszar żydowskiego państwa rozciąga się od strumyka Egiptu do Eufratu”

– Theodore Herzl, ojciec założyciel syjonizmu

To dlatego ich marionetkowi politycy na zachodzie ich akceptują.

Zastanawiam się czy zobaczymy falę antysemityzmu na zachodzie, łącznie z atakami fałszywej flagi [ false flag attacks] zorganizowanymi po to by Żydzi wypełnili tę próżnię.

Syrian Free Press

(źródło: henrymakow.com)

Plan Wielkiego Izraela

Plan Wielkiego Izraela leży u podstaw triangulacji geopolitycznej [iluminackich Żydów] na Bliskim Wschodzie. Stany Zjednoczone, Brytania i nowoczesne państwo Izrael bardzo blisko współpracowały przez ponad 100 lat, by zrealizować ten finałowy etap niszczenia kilku bliskowschodnich narodów. Ponieważ ich wcześniej tajny program teraz stał się wyraźny dla wielu zainteresowanych krajów, te 3 narody stały się znane jako prawdziwa Oś Zła współczesnego świata.

a
Migranci, iluminackie armie najeźdźców NWO nie uznają granic narodowych.

Tak jak Izrael był pochodną terroryzmu, jawna kradzież palestyńskiej ziemi wydarzyła się metodą nieustannych operacji terrorystycznych fałszywej flagi. Wykorzystano te i wiele innych bardzo oszukańczych niszczących taktyk… tak jak teraz wykorzystuje się je w Syrii. Istotą ich „planu przesiedlenia” jest stosowanie każdej formy terroru. Tak jak ormiański holokaust przeprowadziła ta sama syjonistyczna kabała by odstraszyć ich od ich wspólnot, co zrobilli, zorganizowano terrorystyczne grupy ISIS i al.-nusra i umożliwiono im robić to samo.

Celowe i w zwolnionym tempie ludobójstwo narodu palestyńskiego podobnie pomogło kabalistycznemu programowi Wielkiego Izraela. Systematyczne pozbywanie się rodowitych narodów na większości regionu Bliskiego Wschodu jest centralnym elementem tego programu. W tej szczególnej sytuacji globaliści chcą usunąć z ich terenów nie tylko Palestyńczyków, ale także Syryjczyków. Jesteśmy, być może, świadkami największej migracji w nowoczesnej historii narodu syryjskiego do Europy. Bez względu na to, że przodkowie Syryjczyków i Palestyńczyków tak samo mieszkali na Bliskim Wschodzie i w Izraelu przez tysiące lat, syjonistyczna kabała postanowiła ich usunąć.

To że ISIS jest finansowana, wyposażona i uzbrojona przez Amerykę, jest ogólnie akceptowanym faktem życia na Bliskim Wschodzie. Nawet prezydent Barack Obama jeszcze nie zaprzeczył tak oczywistej prawdzie.

SŁUŻBY WYWIADOWCZE PRACUJĄ DLA CENTRALNYCH BANKIERÓW

Wszystkie agencje wywiadu i tajne służby, łącznie z najważniejszym wymienionym „ogniwem CIA, MI6, DGSE i MOSAD” mają wspólny dom w Szwajcarii. Szwajcaria jest nie tylko najlepiej chronioną bankową stolicą na świecie, co pokazał jej unikalny status neutralności w czasie II wojny światowej, jak również domem dla bardzo tajnego BIS (Bank Rozliczeń Międzynarodowych), jest także prawdziwym domem siedziby CIA (tj. Firmy).

Dla każdego potrafiącego myśleć krytycznie powinno być oczywiste, że pojawienie się ISIS i al Nusra na scenie Bliskiego Wschodu – pochodzących praktycznie znikąd – mogło jedynie wydarzyć się przy ogromnym wsparciu dobrze ustanowionej sieci o wielkości Firmy. Pamiętając o tym, że CIA ma intymne związki z każdą firmą Fortuny 500, jak również z całym mnóstwem supertajnych, prywatnych korporacji na planecie.

Jest oczywiste, że gwałtowne pojawienie się ISIS i al Nusra było szeroko sponsorowane przez państwo i korporacje. Biorąc to pod uwagę, jest bardzo niewiele państw-sponsorów (dobrze powiązanych z agencjami wywiadowczymi), które kwalifikowałyby się, i dlatego, co musi również dobrze działać w zgodzie by zorganizować takie oszustwo tysiąclecia. Dlatego CIA, MI6, DGSE i MOSAD muszą koniecznie dobrze współpracować ze sobą by utrzymać Państwo Islamskie. Udowodniono, że kontrolowane przez ISIS szyby naftowe i szlaki transportowe, tak jak ich przychody z ropy, były zabezpieczone na ich supertajnych szwajcarskich kontach bankowych.

Ormiańskie kobiety krzyżowane w czasie ormiańskiego holokaustu
Ormiańskie kobiety krzyżowane w czasie ormiańskiego holokaustu

Kto mógłby zaprzeczyć skutkom jakie tak liczne bardzo rozpowszechniane scinanie głów i ukrzyżowania miałoby na wspólnoty syryjskie na obszarze Lawiatanu? Tak jak ormiański holokaust, wiele wspólnot duchowych które występją w syryjskich wioskach słusznie oceniają zagrożenie wiązane z Fric & Frac terroryzmu – ISIS & al.-nusra. Oni widzieli to wszystko wcześniej, kiedy Ormianom, Asyryjczykom i Grekom przypadło mieszkać w złym miejscu w złym czasie, zostali unicestwieni przez Młodych Turków i ich krypto-żydowskich panów.

Jaki jest lepszy sposób dla syjonistycznej kabały oczyszczania terenów ze wszystkich niechcianych obywateli syryjskich, sekt i wspólnot, które mogą stanąć na drodze do ich planu Wielkiego Izraela?

Ich taktyka nie tylko zadziałała, jak było kiedy krzyżowali ormiańskie dziewczyny [powyżej], oni teraz przeszli przez Europę w niemającym sobie równych kryzysie uchodźców. Skoro ta sama syjonistyczna kabała skutecznie kontroluje wszystkich czołowych liderów UE, to dość łatwo było im zagwarantować politykę szeroko otwartych granic UE. Pomimo bezprecedensowej niechęci wobec trwającego eksodusu kończącego się w Niemczech i Francji, obydwoje – kanclerz Angela Merkel i prezydent François Hollande byli niezwykle posłuszni swoim panom.

Bardzo niewielu rozumie iż niekończące się przypadki ścinania głów przez ISIS i masowe rozstrzeliwania przez ISIL zorganizowano by przestraszyć każdego mieszkańca Bliskiego Wschodu. To czy te groteskowe akty przemocy rzeczywiście sfałszowano, jest w tej chwili nieważne. Wszystko co chciała kabała to tak sterroryzować masy Bliskiego Wschodu, żeby można było je zapędzić do jakiejś utworzonej przez nich zagrody. Wszczepiając w tak wielu strach bezmyślnego i barbarzyńskiego terroru, pożądana masowa migracja odbyłaby się już z własnej woli. I tak się stało… w odpowiedniej chwili – w 2015!

Źródło: http://henrymakow.com/2015/12/greater-israel-and-exodus-of-syrians%20.html#sthash.B9JfLIDQ.dpuf

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.